Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ono kao, ima oci i vidi crnu kesu na semaforu ? ne vidim razlog zbog kog bilo ko pravda vozaca automobila, osim ako je namera da se pljuje po vlasti, jeste stranje nam je u drzavi, ali to ne znaci da mozemo da se ponasamo kao bezmozgasi sto je ovaj vozac automobila i uradio ....
 
Meni po snimku ne deluje da je auto isao velikom brzinom jer dolazi iz krivine. Pitanje je i koliko on moze da vidi desno da li dolazi voz a jos je u pitanju limuzina koja ima dugacak prednji kraj pa dok vozac dodje u vidno polje pruge njemu je prednji deo vec blizu ili na samoj pruzi.
 
Ne bi da se upustam u off ali me jos cale naucio da na pruzi obavezno gledam da li ide voz, cak i kad ima rampa na prelazu, pa se ne secam da sam autom prosao preko a da nisam zastao i pogledao levo-desno.
 
9 minut sve rešava. Košta ali je tako dok se sistem ne promeni, a neće skoro da se promeni. :)
 
 
^Aha, a i zapadnjaci obozavaju da pljuju po kini kad god mogu pa kad nemaju bolje ideje i ovo im je dobro. ;)
Ugasili su Kinezi cim su poceli da se loze na iPhone, McDonalds, deda mraza, Pepsi i Coca-Colu.

Nego, ako je ne vidi radar, da li moze da se otkrije termovizijom? - https://youtu.be/KDuIKbal73g?t=868

Inace, tip je bogotac - kamo srece da svi profesori ovako entuzijasticno objasnjavaju stvari.
 
 
Poslednja izmena:
^Bas to sam hteo da kazem, autobus i to takozvana "harmonika". :d
 
Harmonika je troosovinac, tj kao da autobus vuče poluprikolicu. Ovaj ima dve dvoosovinske prikolice. Pre ste mogli da ga poredite sa onim australijskim road trains. Svakako, najviše asocira na ove tramvaje, Špance.
 
Pogledajte samo kvalitet ulica, kod nas bi se nasukao na kolotrage ovako nizak.

Inače vajda ima automatsko praćenje one 2 isprekidane. Inače realno je autobus.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nisu sve kamionske gume prepletene zicom, ima onih koji su koncane, tj. ove na videu su takve.
 
Dosta kamiona vozi te protektirane gume kod nas, imao je ranije cale na svom, ali vidjao sam i kad ceo protektirani sloj otpadne sa takve gume.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno