Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[YOUTUBE]liXyhJAPmhI[/YOUTUBE]

A mislio sam da je supermen gledajuci druge klipove.
 
Kako glup video... Objasnjavanje koliko je zapravo 100 metara za amere koji ne znaju je pola videa, a ostatak, nista... Naslov je klasican clickbait i veoma netacan, on je definitivno brzi od vrsnjaka, ali bilo koji muskarac koji je donekle u dobroj fizickoj formi ce moci da trci brze od ove palme (ne znam kako drugacije da mu nazovem ovo na glavi).
 
Čekaj, upravo si pljunuo po rezultatu klinca od 7 godina, tipa, nije to ništa, mogu ja brže!? 7 godina!
Ne znam koji sam tačno video o njemu gledao ali, koliko se sećam, kažu da drži rekord u svojoj kategoriji i da mu je rezultat u ravni sa 17godišnjacima valjda.
 
Klinac je istrčao sto metara za 13,48 sekundi, to je nestvarno za njegove godine, a nedostižno i za ogroman broj odraslih, i to ne samo onih koji su u lošoh formi.
 
https://youtu.be/wJsvHQYF1yQ

Montažer odradio posao za medalju, reklama za filmove sadrži odličnu poruku o stanju u državi i društvu..

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Uistinu jeste. Majstorčina!

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Čekaj, upravo si pljunuo po rezultatu klinca od 7 godina, tipa, nije to ništa, mogu ja brže!? 7 godina!
Ne znam koji sam tačno video o njemu gledao ali, koliko se sećam, kažu da drži rekord u svojoj kategoriji i da mu je rezultat u ravni sa 17godišnjacima valjda.

Poenta je da uopste nije toliko specijalno kao sto ga medija predstavlja... Pratim atletiku pa znam kako se krecu rezultati za koji uzrost, a ovakve klipove imas na svakih par meseci. Rezultat nije u ravni sa 17-godisnjacima, i bas u tom klipu koji si ti okacio zena kaze da je rezultati "samo" 3.9 sekundi iza rekorda 17-godisnjaka. Ne znam da li shvatate koliko je 3.9 sekundi zapravo.
Evo ga skorasnji klip o 16-godisnjaku koji trci za 10.44 https://www.dailymail.co.uk/news/ar...lia-s-fastest-kid-smashes-100m-record-16.html

U Srbiji je Vucelic Marko sa 14 godina (pre par meseci) istrcao 100m za 12.31 sekundi, source: https://www.ass.org.rs/wp-content/uploads/2018/06/SLUŽBENI-REZULTATI-KOREKCIJA.pdf

Pouzdano znam da ima dece od tek 11-12 godina, u Srbiji, koja trce brze od ove palme i njegovih 13.48. Ne budite kao mediji i ne pravite slona od muve, klinac je brz, ali nista eskteremno, trenutno je 3-4 godine brzi od svog uzrasta, sto ja jednostavno pridajem njegovom brzem razvoju i blagom talentu, veliko je pitanje koliko ce da napreduje u narednih 10 godina.
 
klasican primer kako se od klipa od 6 sekundi pravi vest sa videom od 3 minuta. nabacali random statistiku i poredjenje sa zivotinjama.
Roditelji ovog deteta samo hoce da mu obezbede stipendiju negde. nema razloga za nervozu.
 
Nije odgovarajuci forum za ovaj snimak, ali sam siguran da ce se mnogima svideti, pogotovo deo od 7:25 :)

 
Poslednja izmena:
Nije odgovarajuci forum za ovaj snimak, ali sam siguran da ce se mnogima svideti, pogotovo deo od 7:25 :)

https://www.youtube.com/watch?v=iC9FmrRLaJE


Palo mi je na pamet tokom gledanja klipa da će da uradi ono što je uradio na kraju i to se zaista i desilo, oduševio sam se. :) Neverovatan auto, godinama gledam klipove o njemu. Najbolji mi je snimak sa Nirburgringa na kojem gospodin obara rekord staze u polo majici. :D

 
Klinac je istrčao sto metara za 13,48 sekundi, to je nestvarno za njegove godine, a nedostižno i za ogroman broj odraslih, i to ne samo onih koji su u lošoh formi.
Naravno, ali biće da je MostWanteda zapravo triggerovao spoljašnji izgled klinca, a ne koliko brzo trči... Mislim, mali je jedva malo viši od noge odraslog atletičara :trust:

 
Palo mi je na pamet tokom gledanja klipa da će da uradi ono što je uradio na kraju i to se zaista i desilo, oduševio sam se. :) Neverovatan auto, godinama gledam klipove o njemu. Najbolji mi je snimak sa Nirburgringa na kojem gospodin obara rekord staze u polo majici. :D

Neverovatan automobil... Sredinom 2017-te, parkira ga covek sa DE tablicama ispred Maksija. Ja kao neki napaljeni klinac, pridjem i pitam coveka jel bi smeo da je pogledam malo, posto sam je do tada video samo na snimcima. Covek se odusevio, poceo da prica kako su mu svi rekli da je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* jer je za te pare mogao da kupi mnogo kvalitetniji automobil :D Doduse, njegova je bila ona od 180ks, ali se ne bih bunio da imam onu od 150ks :D

Ako vec nisi video, pogledaj na YT test koji je radio Juraj Sebalj.
 
Poslednja izmena:
Vidi, audi! A ne, to je alfa....

TT on 6X
 
@ ale

Puštam odma'! :) I ja sam video jednu običnu, u Beogradu, ali nisam imao priliku da razgledam unutrašnjost, pošto je stajala na semaforu pored mene, pa je brzo isparila.

Šta znaju čobani o čemu se radi. :D Kladim se da je prodaja naglo skočila posle Džeremijevog testa, nikad ga nisam video ovako oduševljenog.
 
Ima na polovnim automobilima jedna QUADRIFOGLIO nova ali ne piše cena...2.9, 510KS
 
Duugo ona tamo stoji :) Nije sigurno ispod 80 000.
 
Nova qv Giulia je oko 75k ako se ne varam, jeftinija je par hiljada od konkurenata. Kupio je jedan čovek iz bg relativno skoro i ubrzo je prodao. Mislim da je 2x havarisao za kratko vreme jer je vozio u race modu i odlučio je da to nije za njega :)
 
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno