Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
koliko u toj ribi ima toxina?

oma pored neke kanalizacije peca,al opet to je u rusiji tako da i nije ništa strašno :p
 
 
^
Nabacani random snimci ex-robijasa i zivotinja na tlu Aboridzina, bleda kopija u odnosu na prave BLYATS :d

 
Ovo moze neko da napravi i od nasih, samo neka provede jedan dan u kafe_zale. :D
 
Gde nestade klip Marke Žvake o kafeu "Zale"? Nije u skladu sa pravilima foruma?
 
Poslednja izmena:
Hahaha....

 
Ja znam za to već mesecima, ali mi je stvarno previše da pratim njihov Instagram/Tjub. Ovaj klip je u rangu uradaka kao što su "Pretty Diana", Goodbuye, how are you?", audicija Radomira Belaćevića itd.
 
Naravno ali sigurno ima pokoji biser koji vredi pogledati u specijalnim prilikama i raspoloženju :)
 
Au kakav nadrealizam. Moraću da odgledam ceo kanal. Najbolji opis, "psihijatrija na otvorenom"

Ponekad pomislim da ja i neki clanovi ovde zivimo u razlicitim univerzumima kad mozete da se izcudjavate na ovakve stvari. Ovo je svakodnevica Srbije i ovakvih i ludjih stvari imas na svakom cosku nase lepe zemlje. Ja sam uglavnom otupeo na takve stvari pa samo okrenem glavu i prodjem dalje.
 
Iako ne ubrajam sebe u Patricije, moja životna kretanja ne podrazumevaju mešanja sa baš ovakvim društvenim otpadom. A da je video nadrealan u smislu kao da ga je i Kusturica odbacio kao ideju, jeste.
...ko je rekao da se izčuđavam, samo sam oduševljen kompozicijom. Skoro kao ona fotografija ispred nekog engleskog paba sa ovekovečenih nekoliko različitih priča u jednom trenutku.
(Vidim da sam preterao u opisu ali računam da shvataš ideju)
nađoh je,
Pogledajte prilog 274456
 
Poslednja izmena:
Ma malo je smesno dok takve gledas na klipu ali uzivo kad ih sretnes... tuzna prica.
 
Ovo je svakodnevica Srbije i ovakvih i ludjih stvari imas na svakom cosku nase lepe zemlje.

Mislis svake zemlje.

Toliko vam fale takvi sadrzaji da morate i ovde da ih postavljate? Bukvalno 2 sec na google pretrazi i imas ih na hiljade...
 
^

source.gif
 
WTF Na koju foru grana prolazi kroz gredu dole desno?
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno