Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene bi bilo sramota da iziđem na televiziju da se hvalim onakom sirotinjom. Ej ladno kupuju u radnjama!? i još se hvale time. Blam. Stavljaju na sebe nešto a ko zna koliko još ljudi to može da kupi i nosi, ej isto takvo. Jadni.
Nije sramota biti sirotinja ali je smešno kada se pretvaraš da nisi a vidi se. Ehhh.

+1

Glumaca ko u Žikinoj dinastiji :p

Ova mala iznad Neimarova mala? :p
 
https://www.youtube.com/watch?v=DT1NJwEi6nw&feature=youtu.be

Koliko je Ennio Morricone genijalan to je fantasticno. Smatram da je cela ta paleta filmova, For a Few Dollars More, The Good, the Bad and the Ugly, Once Upon a Time in the West i Once Upon a Time in America bila popularna bas zbog njegove muzike jer sama prica tih filmova ne moze da ti podigne tenziju kao njegova melodija.

"Because budget strictures limited Morricone's access to a full orchestra, he used gunshots, cracking whips, whistle, voices, jew's harp, trumpets, and the new Fender electric guitar, instead of orchestral arrangements of Western standards à la John Ford. Morricone used his special effects to punctuate and comically tweak the action—cluing in the audience to the taciturn man's ironic stance."

A danas se celi orkestri trude da izvedu ono sto je on uradio zato sto nije imao orkestar.
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]c6Am_AzjDUg[/YOUTUBE]
 
Generalno gledano, budućnost ne pripada beloj rasi, hrišćanstvu pogotovo.

Ne verujem da će se to promeniti ma koliko se pojedini trudili da to isto objasne ljudima koji žive u svim tim zemljama.

To su činjenice, a i ja sa mojom porodicom dodajem -1 (kada dođe vreme za to :D) na tu statistiku.
 
Generalno gledano, budućnost ne pripada beloj rasi, hrišćanstvu pogotovo.

Ne verujem da će se to promeniti ma koliko se pojedini trudili da to isto objasne ljudima koji žive u svim tim zemljama.

To su činjenice, a i ja sa mojom porodicom dodajem -1 (kada dođe vreme za to :D) na tu statistiku.
Tako je
 
Ja se kladim na ove što će da piju vodu sa Morave... ipak problem će biti "atomski" protivnik.
 
 
Evo jednog odlicnog videa veoma relevantan za smartfon fanove na benchu.

 
 
Evo jednog odlicnog videa veoma relevantan za smartfon fanove na benchu.

Ljudi ne kontaju poentu, nije cilj da onaj ko ima S9 kupi s10, mi8 kupi Mi9.
Nego da kada vam stari telefon zaista ne radi, što je realno bar 2-3 godine, imate solidan izbor.

Uz to midrange 2019 je u svemu bolji od flagship 2016, i skoro nudi sve što flagship 2017, a košta 50-65% manje.

E to je napredak zaista.

https://youtu.be/P7iDWZiT3Kg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno