Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
 
 


e4Pbo_qz_400x400.jpg
 




Yes, she does. :D
 
Meni je ova priča neverovatna. Svaka čast momku, to je san svih ljubitelja igara. :D

 


'96, Prodidzi, Trayal T100.. :d
 


Ko kaže da se u Srbiji loše živi :)
 
Bice i toga, samo da ovaj to vidi, mislim u svojoj glavi. :d
 
Može neko objašnjenje za nas zaostale? Ko su ova deca, jesu oni namenski skupljeni tu ili šta? Skip, drip, flip... *mjau**mjau**mjau*
 
Po akcentu vecina ih nije iz srbije, rekao bi slovenci ili kroasani. Nista retardirana deca koja trose tudje pare na kupovinu supreme stvari, koje na zapadu nose isto tako no lajferi koji trose roditeljske pare. A zar ne vidis da su svi gangbangers pa moraju da imaju taj new age geto slang. Garantujem da su posle otisli da se "vole" medjusobno
 
Poslednja izmena od urednika:
Može neko objašnjenje za nas zaostale? Ko su ova deca, jesu oni namenski skupljeni tu ili šta? Skip, drip, flip... *mjau**mjau**mjau*

Ovo je neki " new order from '90"... vratilo me 30 god nazad...

Po akcentu vecina ih nije iz srbije, rekao bi slovenci ili kroasani. Nista retardirana deca koja trose tudje pare na kupovinu supreme stvari, koje na zapadu nose isto tako no lajferi koji trose roditeljske pare. A zar ne vidis da su svi gangbangers pa moraju da imaju taj new age geto slang. Garantujem da su posle otisli da se "vole" medjusobno

Nisu tu deca kriva...
 
Mene bi bilo sramota da iziđem na televiziju da se hvalim onakom sirotinjom. Ej ladno kupuju u radnjama!? i još se hvale time. Blam. Stavljaju na sebe nešto a ko zna koliko još ljudi to može da kupi i nosi, ej isto takvo. Jadni.
Nije sramota biti sirotinja ali je smešno kada se pretvaraš da nisi a vidi se. Ehhh.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno