Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
 
Video je super, ne znam da li su to sve stvarno iskopali sopstvenim rukama, bez ašova, krampa i lopate, ali ne mogu da se ne zapitam "ZAŠTO?". Sve kao ide super, a onda na 10:34 vidiš da sve to imaju na izvolte i to čisto. :D

Na stranu to kako će da menjaju vodu u tom svom bazenu.
 
Dobro zapažanje :D Kada su počeli da kopaju onim motkama, pomislio sam da će vodu da prenose dlanovima... A onda kada sam video kako ubacuju neku zemlju sa insektima, pomislio sam da će da ih iskoriste da im srede mokri čvor :D Ipak mi je video bio zanimljiv, kudikamo više od nekih "jutjubera" i "influensera" i imam poštovanje za trud koji su uložili.
 
Dovoljno je videti koliko ima RELATED CHANNELS i svi oni nesto prave ... popularno, nema sta :)
 
Kako zbog cega, pa zbog subsa i zbog pregleda, kanal ima 240M pregleda i 2M subsa.
To kopanje motkama je smesnuo u poredjenju sa donosenjem te kolicine vode sa 2 malo veca bokala, lepo rece nocniduh, bolje da su donosili dlanovima vodu.
Fake ko vrata, ko onaj lik sto je jeo medvedji izmet zbog gledanosti emisije na tv-u. :d
 
Gledao sam ranije slicne filmice. Recimo, meni za bazen precnika 3m i visine 1m treba 3-4 sata da se napuni i to ne do vrha, tako da za ovu gloopost sa dva krcaga i rekom udeljenom 100m nemam reci. Ali sveukupno veoma zanimljivo za pogledati. Mada u principu sve deluje fake. Koliko samo vremena i snage treba iskopati tu kolicinu zemlje sa dva stapa i cetiri sake kao lopate :)
Onda ona preciznost u ukopavanju onih pravougaonih detalja u zidove. Em su svi u liniji, em svaki ugao je prav. Mislim, svaka casta na trudu, al nesto ne verujem.
 
Sve motke savrseno izmerene, pogotovo onaj deo za lezanje koji je konusan.
Izbacivanje zemlje rukama i onda 2m u zemlji savrseno cisto ko metlicom da su cistili.

Super je projekat, nema sta, ali da su malo mozga ulozili, mogli su da naprave bolje
 
^

Dwe8L0mWwAIKBsz.jpg
 
Lepo je videti da ovako nesto postoji :) A sto wasted talent? Vidis da ima ribicu i popularnost, dosta mu je to :D
 
Vezbao u igri driver na PS1. Kad predjes prvi nivo, ovo je laganica.
 
Da je pro (možda i jeste?) namlatio bi se para. Definitivno ima talenat da kontroliše auto...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Što se driftovanja tiče, kako se to uopšte radi? U praksi nisam probao da ne bi uništio auto, pretpostavljam da se radi pod ručnom.
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno