Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

weasel

E4
Super Moderator
Učlanjen(a)
18.08.2004
Poruke
12,241
Poena
985
-Nemojte kaciti klipove iz proslog veka koje smo svi imali na diskovima i pogledali na stotine puta, klip nosi naziv 2018 sa razlogom
-Pratite topic da ne bi bilo repostova
-Novi domaci humor u pokusaju vecini nije smesno niti zanimljivo pa ne bi bilo lose i njega da zaobidjemo
-Klipovi sa domace estrade i reality-a nisu za ovaj forum
-Razmislite pre kacenja o kriterijumu koje zadovoljava vas odabir snimka, da ce biti zanimljiv vecini populacije koja dolazi ovde (izbegavati teme koje su licni afinitet i interesovanje)
-Bez politike
-Ako udarate reply na post koji sadrzi klip uklonite VIDEO tagove. Ruzno izgleda i muci one sa slabijim uredjajima/vezama kada se ponavlja ceo klip.

Komentarisanje : Dozvoljeno je naravno jer nismo botovi samo da kacimo klipove ali zabranjeno je voditi raspravu na 5 strana oko jednog klipa tipa dal' je fake ili nije...
Tako da dokle god ne pokrecete rasprave na vise od jedne strane, postoji mogucnost brisanja postova.
 
 
Lik provalio u policijski klub gde ga je dohvatio K9 ali ovaj dijalog je pobedio:

Officer: “Do you realize what building this is?”
Bryant: “No”
Officer: “You don't? You're about as dumb as a box of rocks."

:d

 
Sudjenje u kosarci je generalno problematicno i diskutabilno. NBA bogami prednjaci u svemu tome a ne pomaze im ni onaj replay centar.
Kolko vidim nisu im oduzeli.
 
Nisu im oduzeli, nikom nista [emoji3]

Da su tada prekinuli igru, mogli su pogledati jer je ostalo manje od 2 min do kraja, ali posto su pustili da se nastavi akcija to je to.


Cisto da se ne nervirate, Huston je u sledecem napadu pogodio trojku za pobedu tako pravda je zadovoljena [emoji3]
 
Možda neko ima sličan problem,ja ga imam već par meseci,i tako sad ću kod doktora,a niko da krenem

 
Možda neko ima sličan problem,ja ga imam već par meseci,i tako sad ću kod doktora,a niko da krenem



Ja to imam godinama, nikad mi nije smetalo. Srodili smo se. Vid mi je neoštećen, 100% na oba oka, ali imam te mušice, kako ih žargonski zovu. Prošle godine sam na VMA pitao malo o tome, pošto je i burazer dobio to nedavno, ali njega nervira, pa su mi doktori rekli da je neizlečivo ako je trajno, ali da može da bude i privremeno, obično od premora očiju. Gledanje u razne ekrane ih najčešće izaziva.
 
Ja to imam godinama, nikad mi nije smetalo. Srodili smo se. Vid mi je neoštećen, 100% na oba oka, ali imam te mušice, kako ih žargonski zovu. Prošle godine sam na VMA pitao malo o tome, pošto je i burazer dobio to nedavno, ali njega nervira, pa su mi doktori rekli da je neizlečivo ako je trajno, ali da može da bude i privremeno, obično od premora očiju. Gledanje u razne ekrane ih najčešće izaziva.

Da,primetio sam da kada imam više satne seanse u igrama,pojavljuje mi se to sutradan
 
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno