Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
giphy.gif

Prošlo vreme kad su pljuge bile kul, nema više ovakvih superheroja.
 
  • Like
Reagovanja: M J
U AT je sad pre par dana pocela zabrana i nisam mogao da verujem kad mi je kolega (koji pusi ko blesav) rekao da cu videti sad za vikend kada se ne budu osetile cigare koliko ce se osecati znoj u pub-ovima i kafanama.

U pab-u koji je dosta velik se osetilo malo ali kad smo otisli na neko "underground" mesto u podrumu, auuuuuuuu. Ja nisam mogao da verujem. Ostali smo neko vreme ali prvih 2-3 se osetio takav vonj da to nije normalno :D

Iako nisam pusac i nikad me to nije privlacilo, radije bih to da mirised :d
 
  • Like
Reagovanja: M J
UbcirB2.png
 
Aktuelno nažalost samo u Srbiji, Evropa se odavno rešila dima u javnim prostorima.
E sad si stvarno lupio, gde ima dima u javnim prostorima kod nas (to stvarno nisam video godinama, sem u javnim wc-ima babe - radnice zapale po koju) ?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Slika stara vise od 5 godina ako ne i mnogo vise , al nasi najbolji strazivacki novinari iz blica/kurira/n123/b92/danas/informera whatever.... su je objavili kako je to slika iy jednog restorana iz Austrije.

:facepalm:
 
L5U4bdw.gif
 
^ као у песми Зорана Шумадинца - аутотуне ,, тако у недоглед "[emoji23][emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
atFKSf6.jpg
 
A sᴛᴀ ᴛʀᴇʙᴀ ᴅᴀ ɢʟᴇᴅᴀᴍ 3 ᴍɪɴ

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Zapravo tacno 2min strpi se i broji

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Gde su mladi, tu je i šala ... [emoji26] Nije vam neka fora da pržite novajlije , mislio sam da se to ovde ne radi (jako je seljački )

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nisi u toku, Bongec. Ako ne przis nekog, ne podj...., ne pravis budalom pred ostalima onda nisi in, nisi faca i glavni baja. A u cetiri oka svi ko popisani... e moj Bongec, matoris :)

...riding on 720p...
 
Ladno ... [emoji2959]
U vreme dial up-a, imao sam tu privilegiju da budem član par FORUMA, gde ne gledaju šta pišeš već samo koliko postova imaš - pre nego napraviš nekoliko hiljada. primeraka potpunih b.d.laština , ne smeš ništa da pitaš , odmah dobijaš po zubima . A kako lepo reče DukeLander , 1 na 1 u priči , ljudi veze sa životom nemaju , a pritom ne smeju da pitaju - to je za pi..ice . Uh ...

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno