Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Вероватно вам је и први пут да чујете за Вудсток и видите омот плоче.

Ma da,ja 71 godiste sam maltene mogao prisustvovati!Mala shala,ali za malo!:dVideo sam tu plocu naravno,i slusao je u svoje vreme.Samo kazem na sta me je podsetilo i prvom trenutku.
 
50320756_395434631205620_7148511492646633472_o.jpg
 
@censored
a i od Alpine mrka kapa :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verovatno nikad nisi video tu sliku ako te ova nije asocirala.
Неко је видео обе слике, неко само једну па га друге сличне асоцирају на њу. За мене су довољно различите да бих у тренутку знао која је.
 
Неко је видео обе слике, неко само једну па га друге сличне асоцирају на њу. За мене су довољно различите да бих у тренутку знао која је.

Niko nije pomesao te dve slike pa rekao da je omot vudstoka kosovski boj, meni je samo zasmetao podcenjivacki stav u fazonu klinac nema pojma, a tebi svaka cast na moci zapazanja
 
Mene više fascinira ovo "AD" na pločici, u vreme kada je uveliko zamenjeno sa CE ili barem "godine" kada je već očigledno da nije u pitanju piramida.
 
Poslednja izmena:
Kako nije, okačio čovek sa ovog foruma na nekoj temi kad mu je stiglo. Izgleda da je slika napravila pun krug i vratila se tamo odakle je krenula. :D
 
Kao iz MK-a: "get over here!" :d
Komentari su takođe genijalni
 
Poslednja izmena:
Gospode boze. :shock:
 
A kad su naše matorke tako jurile za Čolićem i šta su tek radile tadašnje klinke za Bitlsima i Stonsima? :D :D :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Love at first sight...

FB_IMG_1534794739652.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno