Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ja sam na cdkeys uzeo godinu dana essential za 50 dolara, posle produzio na extra za 28. Ili da se pravi novi nalog pa da se uzme odmah extra za 60.
Ne znam jel bila opcija da kupis extra direktno za 60 ako ti je vec istekla prtplata kao sto je meni bio slucaj.
Dva pitanja: Koje su razlike izmedju osnovnog,extra i premium paketa? I drugo gde ima da se kupi extra za 60dolara? Klinja je UK region
 
Dva pitanja: Koje su razlike izmedju osnovnog,extra i premium paketa? I drugo gde ima da se kupi extra za 60dolara? Klinja je UK region
Extra preko PSN stor-e, UK region 12 meseci je 50£. Kupis dopune na CDKeys za region koji ti treba.
 

Prilozi

  • PlayStation-Plus-Extra-sony-perks.jpg
    PlayStation-Plus-Extra-sony-perks.jpg
    66.9 KB · Pregleda: 52
Moze pitanje? :)
Nameravam da kupim dopunu na cdkeys 9Playstation Network Card - £50) i porucim klincu PS Plus Extra dok je na popustu.
I do sada smo porucivali sa cdkeys i nikad nije bilo problema.
Elem, zanima me da li cu svejedno morati da dodam payment method (platnu karticu), iako placam postojecim balansom (wallet)?
Nemam neku karticu koju bi Sony prihvatio, pa iz tog razloga pitam.
Hvala unapred!
 
Pogledajte prilog 370655

Ma dobro,znam da je pitanje bilo smesno vama koji ste u materiji,znam da sam ga mogao pronaci na NETu,ali posto sam ovde ulogovan nekako mi je bilo najlakse i najbrze da se obratim vama,drugo kada sam kupovao PS+ prosle godine u to vreme su se bas pojavila prica o tim novim paketima,i znao sam otprilike koje su razlike,ali nisam bas pamtio i sad sam znao donekle razliku,ali mi je vasa pomoc pomogla da razbistrim sve i shvatim da je Premium u ovom momentu preveliki zalogaj za klinju,jer to sto dodatno pruza ne vredi toliku razliku u odnosu na osnovni... o Extra paketu cu jos da razmislim,a on mi ima smisla. Dakle,sustina je kupi se PS+ (npr.na CDKeys) i jos jedan vaucer (to mu dodje Network Card na CDKeys) i ostalo se pomocu ta dva koda resava na samom uredjaju!? Hvala svima na pomoci
 
Tako je.
 
Ma dobro,znam da je pitanje bilo smesno vama koji ste u materiji,znam da sam ga mogao pronaci na NETu,ali posto sam ovde ulogovan nekako mi je bilo najlakse i najbrze da se obratim vama,drugo kada sam kupovao PS+ prosle godine u to vreme su se bas pojavila prica o tim novim paketima,i znao sam otprilike koje su razlike,ali nisam bas pamtio i sad sam znao donekle razliku,ali mi je vasa pomoc pomogla da razbistrim sve i shvatim da je Premium u ovom momentu preveliki zalogaj za klinju,jer to sto dodatno pruza ne vredi toliku razliku u odnosu na osnovni... o Extra paketu cu jos da razmislim,a on mi ima smisla. Dakle,sustina je kupi se PS+ (npr.na CDKeys) i jos jedan vaucer (to mu dodje Network Card na CDKeys) i ostalo se pomocu ta dva koda resava na samom uredjaju!? Hvala svima na pomoci
S obzirom da je cena za essential i ekstra na PSN-u ista (50£) uzmi ekstra, bez razmisljanja. Šta više, mislim da ti je bolja varijanta da uzmeš dopunu u vrednosti od 50£(45.99£ na CDKeys tj 6250 din) i kupis direkt na PSN-u extra. PS+ je 6520 din na CDKeys
Možeš valutu i u dinarima da prebacis da računaju.
 
S obzirom da je cena za essential i ekstra na PSN-u ista (50£) uzmi ekstra, bez razmisljanja. Šta više, mislim da ti je bolja varijanta da uzmeš dopunu u vrednosti od 50£(45.99£ na CDKeys tj 6250 din) i kupis direkt na PSN-u extra. PS+ je 6520 din na CDKeys
Možeš valutu i u dinarima da prebacis da računaju.
A cek,moracu da vidim kod njega,mislim da je njemu jos aktivan PS+ od prosle godine,da jos nije istekao.To ne menja nista? A PSN je kod njega na konzoli,aktiviran svakako ili i to mogu ja iz Browsera? Meni CDKeys pokazuje cene u dinarima,a i imam nekih 90 coinsa od prosle kupovine,jel i to moze da se na neki nacin iskoristi?
 
A cek,moracu da vidim kod njega,mislim da je njemu jos aktivan PS+ od prosle godine,da jos nije istekao.To ne menja nista? A PSN je kod njega na konzoli,aktiviran svakako ili i to mogu ja iz Browsera? Meni CDKeys pokazuje cene u dinarima,a i imam nekih 90 coinsa od prosle kupovine,jel i to moze da se na neki nacin iskoristi?
Ako je i dalje aktivan mislim da ne možeš po ovim cenam da uzmeš, ovo je samo za nove ili za upgrade. Proveri kod njega do kad traje. Možeš preko konzole, telefona (PSN app ili browser) i komp. Možeš coinse da iskoristis prilikom kupovine bi trebalo da ti ponudi da iskoristis i njih, doduše meni je samo jednom ponuđeno da ih iskoristim.
 
Potrebna mala pomoć. Imam igraonicu i dva PS4. Jedan primarni drugi koristim kao guest. I imam PS Plus Essential. Koristim bez problema na oba. E sad, uzeo bih xtra. Da li bi tada mogao i na guest nalogu i na primarnom sonoju (ali na drugim nalozima) da koristim sve naslove dostupne iz game kataloga?
 
Sve downloadable igre mogu se igrati/skinuti na primarnu konzolu i koristiti sa nosilac naloga.
One igre koje su stream only, gost (korisnik koji ulazi na PS+ nalog) može sve, dok nosilac nalog da bi strimovao mora biti sa istog regiona kao PS+ nalog. Ja kao PS4 nosilac (nalog je US region) ne mogu da strimujem igre sa PS+ iz UK regiona, moj ortak koji je nosilac na PS5 može jer mu je i primarni nalog UK.
Inače stream only igre su uglavnom PS3 klasici. Mislim da sve PS4 igre su downloadable, tako da i nosilac i gost na tom polju su mirni.
 
Potrebna mala pomoć. Imam igraonicu i dva PS4. Jedan primarni drugi koristim kao guest. I imam PS Plus Essential. Koristim bez problema na oba. E sad, uzeo bih xtra. Da li bi tada mogao i na guest nalogu i na primarnom sonoju (ali na drugim nalozima) da koristim sve naslove dostupne iz game kataloga?
Sve ostaje isto što se tiče deljenja
 
Kolega sa foruma i ja smo uzeli PS premium, on je PS4 nosilac, a ja PS5 nosilac.
Imamo jedno slobodno mesto kao gost (ta osoba bi mogla da igra iskljucivo sa tog naloga, bilo da je PS4 ili PS5, svejedno koja je konzola).
Ako ima neko zainteresovan neka mi se javi na PM.
Danas je uzet premium, tako da vazi do 10.1.2024.
 
Pa dobro, nekome su glupost, a nekome nisu. Potrosis 100h na npr AC Odiseju da zakucas 100%, dobijes platinu, a ono guest account. Plati se PS5 800€, ali se dijeli nalog na 3 za 30€. U pravu si, ima vas svakakvih.

Nekome znaci da za male pare uzme Premium, nece svako da daje 100e na to svake godine, ako moze da plati 2000din za celu godinu.

Inace gomilu igara sam presao na gost nalozima, zaista mi nije smetalo sto nema trofeja.
Igram se ceo zivot na PC-ju a tamo isto nisam skupljao trofeje.

Postujem to da je nekome to interesantno (evo ja sam pre neki dan uzeo platinu na Ragnaroku, to mi je druga platina u zivotu :) ali i to je gost nalog, nemam platinu na svom glavnom accountu, i evo sedim 2 dana u cosku i placem )

Ali cemu takvi komentari ?
Razumi da ima ljudi koji ce pre da ustede malo na igrama, nego da daju dosta vise para samo zbog trofeja.

Bas ti je besmislen komentar, pogotovo to "ima vas svakakvih".
 
Za mene bas nista, ali vidim da su na Redditu odusevljeni sto je super.
 
😭
virgo intacta incels
 
Kolega sa foruma i ja smo uzeli PS premium, on je PS4 nosilac, a ja PS5 nosilac.
Imamo jedno slobodno mesto kao gost (ta osoba bi mogla da igra iskljucivo sa tog naloga, bilo da je PS4 ili PS5, svejedno koja je konzola).
Ako ima neko zainteresovan neka mi se javi na PM.
Danas je uzet premium, tako da vazi do 10.1.2024.
Da sam na vreme video. Ovako sam i ja pljunuo 80eu za premium. Doduše, našao sam ps5 nosioca, a sebi ću zadrržati ps4 nosioca i gosta.
 
Jurile su nekada platine u ps3/4 eri .Na ps5 mi i premium paket skuplja prašinu . Ako sam obrnuo 3-4 jačih naslova prošle godine .Kako se stari sve se neki čudniji ukusi igara javljaju .Recimo oduševila me je Life is strange true colors ...nastavak maestralnih LiS 1,2,Before the storm .
 
CDKeys je po meni najsigurniji od sličnih sajtova, tamo sam uzeo dopunu, sve šljakalo normalno.
Uzeo na G2A pre toga jer je bilo jeftinije, i zeznuli me jer su uzeli pare, banovali nalog, posle sam se vucarao po customer supportu na sto strana i čekao 30 dana za povraćaj novca.
Ja imam suprotno iskustvo sa CDKeys.com. Krajem decembra sam kupio igru Maquette za PC, a kod koji sam dobio nije radio, iako je obeležen kao "worldwide" (pogledati slike koju sam okačio).
Par minuta po narudžbini sam kontaktirao podršku i ušao u lanac glupih pitanja od strane podrške, tipa: 1) Confirmation if you had tried to reboot your Console/PC. (!?!). :mad:
Još malo pa će mesec dana od ove narudžbine a oni me i dalje zajebavaju, tako da ću najverovatnije morati da se žalim PayPal-u zbog ovoga.
 

Prilozi

  • CDkeys zajebancija.jpg
    CDkeys zajebancija.jpg
    19.7 KB · Pregleda: 23
  • CDkeys zajebancija2.jpg
    CDkeys zajebancija2.jpg
    40.8 KB · Pregleda: 27
Nazad
Vrh Dno