Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Procentualno identična izračunatoj na osnovu preostalog vremena pretplate koja se nadograđuje i razlike u (punoj) ceni između dva peketa (onog na koji hoćeš da nadogradiš I onog koji imaš).
Auuubrate,Badnji je dan... suvise ti kompikovana recenica.:D Kolika je razlika u ceni izmedju tog osnovnog i Premium paketa u startu? 10eura? 30? 50?
 
Auuubrate,Badnji je dan... suvise ti kompikovana recenica.:D Kolika je razlika u ceni izmedju tog osnovnog i Premium paketa u startu? 10eura? 30? 50?
Onoliko koliko je razlika u ceni između ta dva paketa po punoj ceni.

Vidiš regularnu cenu za Premium i Essential na PS sajtu, oduzmeš te dve cifre i to je doplata sa Essentila na Premium na godinu dana.
- Ako hoćeš da vidiš za manji period, gore izračunatu cifru podeliš sa 365 (broj dana u godini) i pomnožiš sa onoliko dana koliko ti je ostalo na pretplati (ili za koliko hoćeš da preračunaš).

P.S. Bolje da shvatiš logiku, pa da lakše kalkulišeš ubuduće šta ti je povoljnije da uzmeš, nego da ti samo dam cifru ;)
 
P.S. Bolje da shvatiš logiku, pa da lakše kalkulišeš ubuduće šta ti je povoljnije da uzmeš, nego da ti samo dam cifru ;)
Ma nisi me "pratio". Kupujem poklon klincu,nemam dodirnih tacaka sa Sonyem,uletim ovde jednom godisnje i pokupim informacije,da znam koliko mi love treba.Znaci samo me zanimalo da ako mu kupim PS+ za godinu na CDKeys,koju vrednost vaucera jos da mu dokupim da bi pretvorio to u Premium.Al ok,posto vam je to komplikovano,otici cu na taj sajt Sonya pa cu prouciti
 
Essential 60$
Extra 100$
Premium 120$

Ako mu uzmeš Essential treba da dopatiš još 60$ (120$-60$) za Premium.

P.S. Ovo su cene za USA tržište. Za EU su iste samo su u evrima.
 
Ovo je popust na PSN store-u kad uzimas PS+ na 12 meseci.
Essential i Extra su 60 a Premium 80$
 

Prilozi

  • IMG_20230106_161954.jpg
    IMG_20230106_161954.jpg
    70.9 KB · Pregleda: 17
Interesuje me da li mora da se unese adresa prilikom plaćanja PSN gift-a, napravio sam U.S nalog,ali sam zaboravio koju sam državu izabrao,grad i ulicu.Hvala
 
Interesuje me da li mora da se unese adresa prilikom plaćanja PSN gift-a, napravio sam U.S nalog,ali sam zaboravio koju sam državu izabrao,grad i ulicu.Hvala
Ne traži adresu ako ides preko dopuna koje uzimas na CDKeys ili nekom drugom sajtu.
Svakako mozes videti te podatke na web stranici PSN store-a.
 
pozz drustvo! interesuje trenutno sam na essential paketu koji traje do marta kako da se sad prebacim na extra paket dok je ovo snizenje? preko aplikacije mogu samo uzeti extra paket da doplatim 6 dolara do marta ne nudi mi opciju npr na godinu dana da produzim?! hvala vam
 
pozz drustvo! interesuje trenutno sam na essential paketu koji traje do marta kako da se sad prebacim na extra paket dok je ovo snizenje? preko aplikacije mogu samo uzeti extra paket da doplatim 6 dolara do marta ne nudi mi opciju npr na godinu dana da produzim?! hvala vam
Pa to je to. U martu kad ti istekne pitataće te koji paket hoćeš da produžiš. Koliko ja znam stakovati na više godina se može samo Essential.
 
ma ja sam mislio da sad uradim upgrade na extra za ovih 6 dollara i onda odmah uzmem i godinu :D ako to tako uopste moze
 
Pa najverovatnije. Svakako ću odlagati što duže da krenem sa igranjem. Tako sam požurio sa Horizon Zero Dawn pa 60fps patch izašao nedelju dana nakon što sam prešao igru :)
 
Pa to je to. U martu kad ti istekne pitataće te koji paket hoćeš da produžiš. Koliko ja znam stakovati na više godina se može samo Essential.
Mogu i ostali paketi, ja sam mogao da stackujem extra jos godinu dana kad je bio black friday popust ali nisam zeleo da bacam pare bezveze za jos godinu dana kad nema potrebe.
 
Evo odradio sam upgrade na extra ali sad mi ne nudi popust da produzim na godinu dana
 
Nije ni bio sad popust na produženje pretplate, već na prelazak na višu pretplatu (za aktivne korisnike) i za sve pakete (za nove/neaktivne korisnike).
 
Nije ni bio sad popust na produženje pretplate, već na prelazak na višu pretplatu (za aktivne korisnike) i za sve pakete (za nove/neaktivne korisnike).
pa presao sam na veci paket sa essentiala na extra paket.. dokupio koliko je ostalo do kraja essential paketa i onda mislio uzeti godinu sa popustom ali popust mi sad ne nudi
 
Trebate dobro citati kad su ove akcije u pitanju. Navlace ljude stalno.
 
Pa mislim ne mogu nesto ni da te navuku, svakako si hteo da predjes na Extra, u najgorem slucaju sacekas da istekne pa uzmes Essential.
 
pa presao sam na veci paket sa essentiala na extra paket.. dokupio koliko je ostalo do kraja essential paketa i onda mislio uzeti godinu sa popustom ali popust mi sad ne nudi
Lepo napisah. Taj prelazak na veći paket je povoljniji. Kupovina novog paketa (bez obzira što je to sam viši na koji si prešao) je sa standardom cenom.

I ja se zaleteh da proverim kada sam naišao na vest, ali videh da je samo prelazak sa popustom. Šta da se radi... Uzmi dopunu (koja te dođe 10-15% povoljnije) i tako ostvariš makar kakav-takav popust. A naredne godine računam da c eopet davati popuste za sve.
 
Ja sam na cdkeys uzeo godinu dana essential za 50 dolara, posle produzio na extra za 28. Ili da se pravi novi nalog pa da se uzme odmah extra za 60.
Ne znam jel bila opcija da kupis extra direktno za 60 ako ti je vec istekla prtplata kao sto je meni bio slucaj.
 
Nazad
Vrh Dno