Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Pojavio se leak za januarske igre koje dolaze uz PS+ Essential:

  • Star Wars Jedi Fallen Order (PS5, PS4)
  • Fallout 76 (PS4)
  • Axiom Verge 2 (PS5/PS4)

Saznacemo uskoro...
 
Vredi li uzeti Resident Evil 2 i 3 bundle za 15$?
 
Naravno, odlicne su igre ako vec nisi presao.
 
Pojavio se leak za januarske igre koje dolaze uz PS+ Essential:

  • Star Wars Jedi Fallen Order (PS5, PS4)
  • Fallout 76 (PS4)
  • Axiom Verge 2 (PS5/PS4)

Saznacemo uskoro...
Objavio Dealabs koji godinama već nije objavio pogrešnu informaciju tako da su to te igre sigurno.

Meni odlično jer mi se nisu nikad davale pare za Fallen Order, samo sam čekao kad će da ga ubace, taman će sad da se odigra.
 
Kako beše ide share na PS4?

Delio sam sa ortakom nalog, gde je on igrao direktno sa mog naloga a ja sam na svojoj konzoli igrao sa nekog drugog naloga.

E sad više ja nemam konzolu, hoću da dam trecem ortaku da koristi kao sto sam ja koristio. Jel beše onda on treba da aktivira na svojoj konzoli da je ona primarna za taj nalog?
Dakle on treba samo da se uloguje na nalog da skine igru i onda posle se uloguje na neki svoj i igra sa tim nalogom?

Nemam konzolu već pola godine pa se ne sećam bas. :)

Hvala!
 
Један игра на налогу који има игре, други игра на другом налогу, с тим што тај који игра на другом налогу мора имати конзолу активирану као примарну.
 
Pozdrav ljudi, na kom sajtu je najbolje uzimati PSN dopune sa našom visa karticom?
 
ja uzimam na cdkeys i na mygiftcadrdsupply
 
Pozdrav ljudi, srećna vam nova godina! Da ste živi i zdravi!
Kupio sam danas na cjs cd keys psn dopunu i traženo mi je da uradim dodatnu verifikaciju preko koda za telefon. Sve sam uradio, međutim kod za dopunu nisam dobio. Piše da mi je order Pending. Koliko to inače traje i da li to znači da postoji neki problem? Transakcija je obavljena oko 16 h danas.
 
Pisi im na fb, support mail i sacekaj odgovor. Mozda ces trebati licnu kartu prvi put, ne sjecam se jesam li ja slao licnu. I poslije nista ne traze, samo platis i za 10 sekundi stize na mail.
 
Ima li kakva šema za premium/extra pretplatu. Isteklo mi je oko nove godine. Nisam iskoristio popust za crni petak, nadao sam se popustima za n.g. Koliko vidim sada je puna cena
 
Imaš trenutno na cd keys-u za 46€ essential, možeš taj da uzmeš pa konvertuješ u manje dana ako hoćeš extra/premium
 
Imaš trenutno na cd keys-u za 46€ essential, možeš taj da uzmeš pa konvertuješ u manje dana ako hoćeš extra/premium
Kako ovo ide, znaci može se normalni ps plus uzeti i onda prebaciti u extra?
Koliko dana se dobije extra?
Može li se preko dopune nadograditi essentials na extra?
 
Mozda nisam razumeo pitanje, ali ja sam preko dopune tj. sa sredstvima iz walleta nadogradio essential na extra tako da to sigurno moze.
 
evo i mene posle godinu ovde :D Ako se secate klinji sam uzeo prosle godine PS+ na 12 meseci i PS Now na 3meseca (tad ga nije vise bilo na duzi period). E sad bih da mu produzim taj PS+,a znam da se sve menjalo,da je napravljena druga kategorizacija.Kupovao sam na CDKeys,medjutim danas usao tamo,tamo jos uvek u ponudi stoji PS+!? Kako se to sad kupuje,ako neko ima volje da obrazlozi malo.Koliko se secam,kada sam kupovao ove pakete u najavi se bila neka tri nova gde su objedinjeni PS+ i PS Now!? Od tada nisam pratio desavanj,tako da uopste nisam u toku.Moze li se i dalje kupiti neka pretplata na CDKeys i sta treba da kupim,da bi klinja u najmanju ruku imao to sto je imao sa PS+.Ustvari,to se i dalje zove PS+,samo je podeljen u kategorije!? Hvala
 
evo i mene posle godinu ovde :D Ako se secate klinji sam uzeo prosle godine PS+ na 12 meseci i PS Now na 3meseca (tad ga nije vise bilo na duzi period). E sad bih da mu produzim taj PS+,a znam da se sve menjalo,da je napravljena druga kategorizacija.Kupovao sam na CDKeys,medjutim danas usao tamo,tamo jos uvek u ponudi stoji PS+!? Kako se to sad kupuje,ako neko ima volje da obrazlozi malo.Koliko se secam,kada sam kupovao ove pakete u najavi se bila neka tri nova gde su objedinjeni PS+ i PS Now!? Od tada nisam pratio desavanj,tako da uopste nisam u toku.Moze li se i dalje kupiti neka pretplata na CDKeys i sta treba da kupim,da bi klinja u najmanju ruku imao to sto je imao sa PS+.Ustvari,to se i dalje zove PS+,samo je podeljen u kategorije!? Hvala
Taj što ima da se kupi na CDkeys (i bilo gde drugde je PS+ Essential) što je u dlaku isto kao "stari" PS+.
Dakle kupi slobodno.
Ako hoćeš nešto više kupiš ovaj obični PS+ na CDkeys (ili gde je već najjeftinije) pa dokupiš sa PS Store Extra ili Premium.
 
Taj što ima da se kupi na CDkeys (i bilo gde drugde je PS+ Essential) što je u dlaku isto kao "stari" PS+.
Dakle kupi slobodno.
Ako hoćeš nešto više kupiš ovaj obični PS+ na CDkeys (ili gde je već najjeftinije) pa dokupiš sa PS Store Extra ili Premium.
Cika Kure ti si BOG,uvek pomognes 👏
👏 👏 Jos samo jedno pitanje,a kako se dokupi sa PS Store? Moze li da mu kupim onaj vaucer kao,pa da on sam kupi!? I koliko je u proseku razlika/doplata za Extra ili Premium?
 
Moraš da kupiš dopunu novčanika za PS store (i to ima na cdkeys i sl), pa kad ga dopunis onda kupiš šta te zanima.
Ne možeš da kupiš direktno ništa na PS Store sa srpskom karticom ili PayPal vezanim za srpsku karticu.
 
Moraš da kupiš dopunu novčanika za PS store (i to ima na cdkeys i sl), pa kad ga dopunis onda kupiš šta te zanima.
Ne možeš da kupiš direktno ništa na PS Store sa srpskom karticom ili PayPal vezanim za srpsku karticu.
Da,da... na to sam i mislio... vaucer=dopuna. Znaci,mogu sve da odradim na CDKeys po pitanju placanja,i onda mu samo predam kodove,kao i prosli put. Jos sam da saznam koliko je otprilike cena tog prelaska na Extra ili Premium,i realno koja je najbolja kategorija za klinca koji i nije neki fanatik od gejmera,al voli da cacka :)
 
CDKeys je po meni najsigurniji od sličnih sajtova, tamo sam uzeo dopunu, sve šljakalo normalno.
Uzeo na G2A pre toga jer je bilo jeftinije, i zeznuli me jer su uzeli pare, banovali nalog, posle sam se vucarao po customer supportu na sto strana i čekao 30 dana za povraćaj novca.
 
Na G2A sam uzimao dopune milion puta, ni jedan jedini problem nikada, zavisi i na kod prodavca naletiš, ja samo jurim one sa velikim brojem prodaja i naravno dobrim rejtingom, pa neka je i koji evro skuplje..

Naravno, ni na CDKeys-u nisam imao problem..

Instant gaming takođe dobar, ali tu uglavnom uzimam za Steam, razni DLC-ovi za igre koje igram su im dosta jeftiniji..
 
Meni se na Gamivo desilo da nije vaucer prosao nije bilo na stanju a najbrze resenje bilo da mi daju kredit u toj vrednosti da ne vracaju pare posto dugo traje, tako uradio i uzeo drugi vaucer odmah
 
Увек је тако, само је доплата некад мања, некад већа.
 
Nazad
Vrh Dno