Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Pozdrav,da li uzeti sada Ps+,trenutno 40$ ili cekati jos?
Moze li biti jeftinije ili tesko?
 
Fine su akcije u toku za konzole i opremu kod nasih prodavnica. Ja cu verovatno da pojurim jedan gamepad jos da kupim, fina je cena.

Da ima Uncharted collection (1-3) za 1800 dinara, Uncharted 4 za 1800, Last of Us za 1800, GTA 5 i Last Guardian za 2500.............gamepadovi za 5500 cisto ako neko ne zna.
 
Ja pazario ds4 v2 za 35€ ovde lokalno. Super cene i na konzolama.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Kad već pominjemo džojpede, ja se juče ponovio :)
f5a5c574731459757a3b03668784e3a7.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja uzeo plavu, maskirno zelena mi je bila favorit ali bila je skuplja.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Vidim da se spominu akcije za konzole kod nasih prodavaca.
Moze li link (moze i na PP ako je zabranjeno ovde).
Uzeo bih sestricu PS4, prvo sam mislio sa KP, ali ako su slicne cene u radnjama, onda bolje to.
Jedino ne znam da li da mu uzmem pro ili obicnu...
Mozda bolje obicnu jer ce uskoro PS5
 
Vidim da se spominu akcije za konzole kod nasih prodavaca.
Moze li link (moze i na PP ako je zabranjeno ovde).
Uzeo bih sestricu PS4, prvo sam mislio sa KP, ali ako su slicne cene u radnjama, onda bolje to.
Jedino ne znam da li da mu uzmem pro ili obicnu...
Mozda bolje obicnu jer ce uskoro PS5
U svim domaćim radnjama koje zvanično imaju ps4 (games, gigatron,...)
 
Kupio sam par igara na Days of Play, između ostalog i NBA 2K19 za $2.99. Kakva god da je, za te pare mislim da je dobra kupovina.
 
A *mjau**mjau**mjau*. sam moram i ja da odem u Games ili Gigatron i da kupim taj zeleni kontroler. :D

Slikam ga kad se vratim. :p
 
Većina tamo i uzima. Imaš i pcgamesupply, kao i cdkeys.
 
Neka, i plavi je lep :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kao da je neka akcija, toliko kosta na KP normalno.. :D

A kad vec kupujete, moze i meni jedan zelen.. :p Eufrate casti brata.. :D
 
Kao da je neka akcija, toliko kosta na KP normalno.. :D

A kad vec kupujete, moze i meni jedan zelen.. [emoji14] Eufrate casti brata.. :D
Teško da ćeš Alpine Green naći za 5500din na kp, pre će biti za nekih 55e :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Neka, i plavi je lep :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Taman htedoh da kazem, plavi, crystal i steel black (imam) su mi najlepsi. :) Ona bela skroz upropascuje zelenu, kao da je neka jeftina, reciklirana plastika... :/

Mada vidjao sam neke custom modele koje izgledaju bas dobro ( primer 1 i 2) + imaju teksturisane materijale.

Btw. ako bas mora pedherski a da je lepo - my vote goes to Berry Blue version... :)
 
Poslednja izmena:
Blago tebi! :D

Ja necu da narucujem, i ovako ce petica iza coska, a ne igram nista u drustvu tako da, mogao bi Days Gone da se uzme, da me natera da upalim Sony posle par meseci.. :D

Pola godine prodje, samo jedna nova eks igra...
 
Pa stekaj pare, ne bacaj na dzojstik samo zato sto ima drugu boju! :p
 
Witcher 3 GOTY :D
 
Blago tebi! :D

Ja necu da narucujem, i ovako ce petica iza coska, a ne igram nista u drustvu tako da, mogao bi Days Gone da se uzme, da me natera da upalim Sony posle par meseci.. :D

Pola godine prodje, samo jedna nova eks igra...

Petica nece jos 2.5 godina verovatno.... za to vreme ces i da zaboravis da si hteo sony 4.


Sony 4 je definitivno beat buy od tehnike, bukvalno izgubis 20ak posto ako odlucis da ga prodas sto je smesno u odnosu kako se krecu cene.


Sto se tice akcija, u gamesu vam je konzola 32.999 od 500gb, sto je u odnosu na prodavce sa kp skoro pa isto... e sad, dani igara su do 18.06. I ja msm da ce popularni madjari da imaju konzole vec od iduce nedelje jos jeftinije nego sto su bile.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno