Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Stray i FF, odlično. Još kad bi Ezio Trilogy i Black Flag dobili 60fps patch pa da i to ponovo obrnem.
 
Ew I Cant GIF by Trevi Moran
 
Cemu ovaj gif ?
Mene zanima kakve igre ocekujes u ovim pretplatama, ajde napisi par naslova..
Mozda Forbidden West i pre-order za GOW Ragnarok ?
 
Pa nema tih igara koje mogu da ponude da izazovu ushicenje, sve je uglavnom reciklaza vec prezvakanih naslova.
 
Pa nema tih igara koje mogu da ponude da izazovu ushicenje, sve je uglavnom reciklaza vec prezvakanih naslova.
Ja sam nesto ushicen za gow2 a i dja mi se i spiderman 2 mada ni ovaj prvi deo nije bas davno izasao, dja mi se i forbidden west i ovaj stray pravo da ti kazem je osvezenje.

Znam ja da nijedna igra nece nadmasiti diablo 2 u vecerima kada nije bilo restrikcije struje.
Ali i ova ponuda nije tako losa za nas matore sto tu i tamo odvoje po koji sat na igru. Ja sa ovom extra pretplatom imam sta da igram narednih 10 godina.
 
POzdrav. Imam onaj stari PSPlus (USA region) do kraja godine, a za PSplus Extra trebam doplatiti 18$ do kraja pretplate. Čitam različita mišljenja, pa me zanima kako je najbolje uplatiti tu cifru. Wallet nisam do sada koristio, niti gift card. Moje mišljenje je da dopunim wallet za 20$ i tako platim, ali mi ne nudi tu opciju kad idem na upgrade, već samo traži da dodam payment metod.
Da li može da se plati gift karticom? Gde je najbolje dopuniti wallet ili kupiti giftcard? Ima ih na KP dosta, ima li negde povoljnije?
 
Ja sam uplatio razliku iz wallet-a, samo uzmes vaucer na 20usd gde god nadjes najjeftinije i miran si
 
Hvala, tako ću uraditi.
A šta se dešava sa igrama koje skinem dok mi traje Ps+ extra, ako recimo sledeće godine uplatim essential? Pretpostavljam da tada ne bih mogao da ih igram. Da li PS Collection važi i za PS4Pro?

I zašto još uvek nema da se kupe ove nove pretplate preko KP ili drugh sajtova, vidim da se svuda još uvek prodaje stari PS+?
 
Lista igara za PS Plus Extra i Premium pretplate dostupne od 19-og jula: https://blog.playstation.com/2022/0...ntasy-vii-remake-intergrade-marvels-avengers/
Ne znam ds li je do mene, ali ranije sam preko aplikacije mogao ubaciti i PS4 i PS5 verziju igre ukoliko su u ponudi (iako nemam PS5)... Sad mi ne da da ubacim Ff 7 za PS5 jer već imam PS4 verziju. Ponavljam ovakvo jajarenje se nikad nije dešavalo, uvek su dozvoljavali da se obe verzije dodaju u library...

Screenshot_20220720-111626_PS App.jpg
 
Mislim da je tu konkretno zajeb do FF7, vidim da na netu ima brdo vesti o tome
 
Tako je, treba ti premium a bi mogao da igras classic naslove sa starih konzola i strimujes ps3 igre
 
Kupis PS5 da igras PS2 igre, poente bez. Extra je dovoljan, dobijes sve PS4 naslove, PS5 naslove uzmes kako izlaze i to je to. Podelis sa nekim pretplatu i kupovinu igara, nista jednostavnije i jeftinije.
 
Možda hoće da radi stream na PC, onda ima smisla Premium.
 
Ne bih streamovao na PC, igram samo na konzoli, streaming mi se čini jednostavniji jer ne bih morao da skidam svaku igru koju bi želeo da igram, ništa više...
U suštini, sasvim mi je dovoljan i extra nalog...
 
Ljudi pomoć. Imam 3 naloga sa preplatom. Moj i još dva koja održavam (od kuma i drugara). Preko bilo kog kompa ili računar aili browsera da uđem na bilo koji od tri naloga, meni prikazuje besplatne igrice za maj. Ja sam se snašao, pa sam sebui preko aplikacije uzeo igre za jul. Ali kako njima?
 
Pa isto preko aplikacije samo se uloguj na njihove naloge.

Druga opcija, da se oni uloguju na svoje naloge konzolama i skinu igre (iako sam čuo za više slučajeva, ne mogu da verujem da u današnje vreme neko nije bar toliko informatički pismen da to sam uradi).
 
To sam na kraju i uradio. Neverovatno amaterski od Sonija.
 
Ne razumem, sta je amaterski od Sonija?

Da bi nesto aktivirao na nalogu, moras biti ulogovan na isti. Ne mozes da bude ulogovan na jedan nalog a da aktiviras igru na drugom.
 
Blago tebi kad ne razumeš.

Imam 3 naloga (nije važno čija). Do sada sam se logovao preko računara. Odem na PS Store - Subscriptions i onda na monthey games i izaberem igre koje hoću (uvek sve). Sada preko bilo kog računara i preko bilo kog browsera odem tamo, piše August games i ja kliknem na to i dobijem May games (igre za maj). Bag koji ne ispravljaju, pa od Maja očito. Radi preko PS aplikacije ali ne i preko browsera na računaru.

E to je amaterski od Sonija.
 
Blago tebi kad ne razumeš.

Imam 3 naloga (nije važno čija). Do sada sam se logovao preko računara. Odem na PS Store - Subscriptions i onda na monthey games i izaberem igre koje hoću (uvek sve). Sada preko bilo kog računara i preko bilo kog browsera odem tamo, piše August games i ja kliknem na to i dobijem May games (igre za maj). Bag koji ne ispravljaju, pa od Maja očito. Radi preko PS aplikacije ali ne i preko browsera na računaru.

E to je amaterski od Sonija.
Ja se uvek logujem preko računara i nikad nisam imao taj problem… uvek su mi u datom trenutku dostupne igre za taj mesec. Ne mogu sigurno da kažem da je day-one bas posto ne znam ni tačno kada se dešava update ali uvek kada sam ulazio negde na početku meseca, te nove najavljene igre su bile dostupne.
 
Blago tebi kad ne razumeš.

Imam 3 naloga (nije važno čija). Do sada sam se logovao preko računara. Odem na PS Store - Subscriptions i onda na monthey games i izaberem igre koje hoću (uvek sve). Sada preko bilo kog računara i preko bilo kog browsera odem tamo, piše August games i ja kliknem na to i dobijem May games (igre za maj). Bag koji ne ispravljaju, pa od Maja očito. Radi preko PS aplikacije ali ne i preko browsera na računaru.

E to je amaterski od Sonija.
Probaj da očistiš keš, odradiš sve to preko "private tab-a" i da odradiš preko nekog drugog browser-a ili čak drugog kompjutera.

Ako posle ova 4 pokušaja još uvek imaš problem, onda je definitivno do Sonija.
 
Pominjali smo već taj problem. Uđe se u PS Plus odeljak, pa na mesečne igre, pa ako su stare, onda back pa probaš ponovo. Pojave se na kraju igre za aktuelni mesec.
 
Ma menjao i komp. Ne vredi. Uključim i na Firefoxu prozor Private Browsing (znači clean casche) i ništa. Samo preko app.
 
Baš imaš problem. Meni su se sve tri igre pojavile bez problema.
 
Ma menjao i komp. Ne vredi. Uključim i na Firefoxu prozor Private Browsing (znači clean casche) i ništa. Samo preko app.
A jel si probao preko drugog browsera?

P.S. Ja sam recimo imao problem pri kupovini telefona na Samsung sajtu preko Firefoxa, čak iako je privatni tab (neki add-ons/plug-ins rade i u njemu, pa ne možeš znati šta je problem). U Edgu (koji je "klot" je sve radilo kako treba).
 
Nemam pojam zasto se to desava, nikada nisam imao taj problem a imam 4 naloga kojima upravljam preko istog browsera (Edge na Windows 10).

Da li si probao da kontaktiras podrsku?
 
Nazad
Vrh Dno