Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ako nekoga ne mrzi da pravi nalog na SEA regionu (ovo je konkretno vezano za Singapur) evo dobre prilike.

22 us $ PS+ za 12 meseci (plus 3 meseca bonusa), ove igre za 16 us $ ako budu preko store-a (u šta ne verujem) biće super. Prve dve imam ali trću bih mogao da pazarim. :)

ab6f3eda-9ad8-4c91-b34f-75ea12b8fd34.jpg
 
Poslednja izmena:
A gde se kupuje kod za njihov wallet da bi se uplatila promocija posle pravljenja naloga ? strašna ponuda za 15 meseci ps+

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ne daju iste igre, onu "glavnu" uvek daju istu, drugu kombinuju (The Witness i What Remains of Edith Finch su kombinovali za aprili i maj).

Ja sam sve dopune kupovao na offgamers (ista firma kao i g2a) ali su to nešto "zategli". Ne zna da li radi.

Meni je PS+ beskoristan jer ne igram MP (kupio sam ga jer je isto bio tu negde oko 20$) ali imaju super popuste za igre.
 
Kupih danas neki NFS i Trials Fusion na US nalogu i ladno skinute igre i katanc ne mogu da ih pokrenem. U cemu je fora? Nije valjda da nesto banuju nase IP adrese?
tagujte me u odgovoru pls ne ulazim bas cesto ovde u zadnje vreme.
 
Ne banuju naše IP adrese, gluposti. Probaj u settings na restore licences ili baci oko da li ti je taj nalog na kom su kupljene igre aktiviran kao primary na konzoli.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Resio sam problem, morao sam deactivate as primary pa restore licences pa opet activate
 
Kupio sam PSN dopunu,naravno US i ne mogu nikako na sajtu da je iskoristim. Jel ima nesto novo sto ne znam ?
Redeem niti add payment ethod nece :(
 
Gde si kupio kod?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Koju poruku dobiješ kada ukucaš kod?
 
Trazi mi posatal code, grad i drzavu...bilo sta tu upisem ne ide dalje.
 
Samo upiši validnu us adresu, nadji neki hotel ili slično.
 
Na konzoli kada sam uneo, prihvatio iz prve.
Mora da im je neki bug...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kad treba da krene days of play na PS store-u?
Vidim da trenutno Amazon(de) vozi days of play akciju zajedno sa Saturn/Mediamarkt (i trenutni "highlight" je Spidey za 30e, tj Days Gone za 35e)
 
38,5 U.S $ - Days Gone Standard Editon na Asia store.

Ona slika iznad što sam kačio je za neke druge igre. Isti su kao i ovi naši trgovci, napišu igre već od 21$ ali ne napišu koje. Važno da su stavili slike onih koje nisu.
 
Poslednja izmena:
GoW (digital deluxe) na Asia Store oko 23 us $.

Možda ipak može nešto "jeftino" da se uzme. Mada ni US store ne zaostaje ništa sa cenama.
 
Poslednja izmena:
Ovde je tabela sa svim igrama koje će biti na akciji od večeras na US store-u: https://blog.us.playstation.com/2019/06/06/days-of-play-deals-hit-playstation-store/

D:BC 7.99$... NBA 2k19 2.99$ - da se nesto nisu zeznuli?

Btw fizicke kopije za RDR2 i Hitman 2 su vec bile 25e na amazonu(de),pre 10ak dana... Kao sto rekoh i Spidey i DG su sada bas povoljno tako mi ovaj sale i ne deluje nesto interesantno posebno ako u EU prodavnici cene budu copy-paste, mada sam vise za digitalne verzije...
 
Poslednja izmena:
Fine su akcije u toku za konzole i opremu kod nasih prodavnica. Ja cu verovatno da pojurim jedan gamepad jos da kupim, fina je cena.
 
Pozdrav moze li mi bilo ko pomoci gde i kako da kupim psn dopunu za us nalog. Pokusao sam na g2a ali su mi ponistili transakciju. Nikad nisam uzimao te dopune pa nisam bas upucen u to. Hvala.
 
Ja sam pre nešto više od mesec dana kupio 12-mesečnu pretplatu za UK nalog preko CDkeys. Platio MTS karticom i sve prošlo bez problema i odmah.
 
CDkeys, kupio sam HZD kada je bio na akciji.

Offgamers, tu sam kupovao dopune za Wallet ali ako je @zategao G2A onda su i oni (pošto je to ista firma). Sad sam probao login mi je prošao tako da verujem da bi i transakcija.
 
Evo, čisto radi probe sam uzeo kod 10$ za 10$ (nema fee) na pcgamesupply, plaćen našim PayPal-om.

2019-06-07_195534.png

I naravno uzeh na US store-u:

2019-06-07_195914.png


Ostalo mi je još 8$ na acc. Ako ima neko neki predlog šta uzeti na ovoj akciji za te pare (a da valja :D), neka napiše. :)
 
Poslednja izmena:
Hvala za preporuku. Sinu se sviđa tako da je pala kupovina i Betmena. Detroit je za moju dušu. :)
 
Nazad
Vrh Dno