Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Pa po ovom trenutno:

PS Plus pretplatnici - ne gube ništa
PS Now pretplatnici - dobijaju PS plus za dž
Ljudi koji imaju uplaćena oba - u teoriji ne gube ništa, u praksi bacili 60 dolara po godini

Tako da se baš nadam da će se potruditi malo da iznivelišu situaciju jeftinim prelaskom na viši nivo, odnosno produžavanjem pretplate za ljude koji imaju uplaćena oba.
 
Idealno bi bilo da bude upgrade za neku simbolicnu cifru a oni koki imaji oba da saberu uplacene periode.
 
S tim da može biti problem sa doplatom jer ne prolaze naše kartice. A ne verujem da će biti takvih dopuna da se kupe.
 
Istice mi 17. aprila PS+, pomozite mi da odlucim sta je najbolje da uradim sada u vezi tih novih promena
 
Ako mozes da prezivis bez stvari koje donosi plus par meseci uzmi vaucer za ps now i dobices oba kada krene novi sistem od juna, jula
 
Extra je ps plus + now a premium su i igre sa ps 1,2,3 i trial novih igara
 
Kako funkcioniše to sa igrama za PS 1, 2 i 3?
Jel bih mogao recimo na PS5 da odigram sve verzije God of War, Need for Speed i Twisted Metal?
 
Isto kao sto je i do sada bilo na ps now, preko strimovanja igre, posto ps5 jos uvek nema a verovatno niti ce imati emulaciju starih igara
 
Uf al bi legao remake twisted metala MP u nekoj metropoli a da i zgrade trpe štetu. Da može most da se sruši, tipa Krajsler zgrada da se sruči cela ili pak Ajfelov toranj... boom
 
Twisted Metal 2 Remake :love:
twistedmetal.gif
 
Ps 1 I 2 igre mogu da se instaliraju , ps 3 igre samo preko strimovanja igre.
 
Ima prolećna rasprodaja. Najbolje da skineš ps aplikaciju i napraviš spisak želja, tako ćeš dobijati obaveštenje kada neka igra bude na popustu, pa ćeš uvek biti u toku.
 
Zna li neko šta se dešava sa PS+ kolekcijom na PS5 kada nastupi novi PS+?

Pretpostavljam da će tada svi ti naslovi svakako biti u ponudi u jačem paketu?
 
Pozdrav, da li ima neko slican problem pokusavam da kupim PS now (1 mesec da probam) iz walleta, ali ne uspevam ni na konzolin ni na aplikaciji, ni u brwoseru. stalno dobijem poruku something went wrong.
 
Pozdrav, da li ima neko slican problem pokusavam da kupim PS now (1 mesec da probam) iz walleta, ali ne uspevam ni na konzolin ni na aplikaciji, ni u brwoseru. stalno dobijem poruku something went wrong.
Sad bacih pogled na PS app, piše da mora da se ima dodata kreditna ili PayPal.

A to nije moguće svakako…
 
Bas bez veze, ako ne moze sa wallet-om, valjda ce se naci neki nacin da premostimo to :)
 
Probaj da pronađeš vaučer od mesec dana PS Now i uradi redeem. Preko walleta neće na mesec dana. Sećam se da sam kupio na CD keys mesec dana PS Now i aktivirao i sve je radilo.
 
U pravu si, pronasao sam vaucer, ali su nesto skuplji, oko 20ak eura za mesec dana
 
Drugari moze li pomoc, nisam koristio ps4 par godina i zeleo bih da kupim ps dopunu 1 mesec kako bih dobio besplatno fifa 22. Koju dopunu da uzmem pricate da ih ima sada 2 vrste, jel moram da cekam 01.maj i gde je najbolje kupiti? Hvala :)
 
Drugari moze li pomoc, nisam koristio ps4 par godina i zeleo bih da kupim ps dopunu 1 mesec kako bih dobio besplatno fifa 22. Koju dopunu da uzmem pricate da ih ima sada 2 vrste, jel moram da cekam 01.maj i gde je najbolje kupiti? Hvala :)
Fifa 22 ide uz PS Plus. Ne moras da cekas 1 maj, bitno je da imas pretplatu u toku maja da preuzmes igre. Igre koje dobijes kroz PS Plus mozes da igras dok imas pretplatu. Ako uplatis mesec dana, kada prodje tih mesec dana neces moci da igras igre koje si dobio preko pretplate.
 
A ček, neće moći više da je igra ni ako je downloaduje? Ja sam mislio da postanu nedostupne samo ako su dodate u Library pa ne možeš više da ih skineš.
 
Nazad
Vrh Dno