Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Hitman HD Collection 10 eura? Ja ne vidim tu cenu, a uzeo bih

Tačno tako Borderlands je na možda najniža do sada ( nisam proveravao)... Hitman HD je praktično odmah oborena cena 29.99e, sorry ako je došlo do nesporazuma, mrzelo me je sa kacim sve cene..

@fain2daniel
Thx. Pa nista onda ostavicu na wishlistu, ako bude bezobrazno jeftino nekad možda uzmem...
 
Imaš link na prethodnoj strani.

https://forum.benchmark.rs/showthre...i-PSN-dopune&p=5770218&viewfull=1#post5770218

Plus su im ubedljivo najjeftinije igre za sada u ponudi.

Red Dead Redemption 2 - oko 43 USD $ (čekam ga da ga kupim kao GoW, ne dam im više od 25€ :D), pored onih koje sam već napisao, i @Yojinbo pre mene (Kupio sam The Last of U.S remast. za oko 9$ pošto je nisam igrao, tj. nisam imao konzolu do sada).

https://store.playstation.com/en-sg/product/UP1004-CUSA03041_00-ASIAPLACEHOLDER0

https://forum.benchmark.rs/showthre...i-PSN-dopune&p=5770306&viewfull=1#post5770306
 
Poslednja izmena:
Eno vam akcija na indonezijskom regionu, RDR2 za ~27e/518k indonezijskih rupija (ima i vaucer od -15% ako se potrosi preko 990k rupija, sa kojim se dodje na tu cenu)...


Ali iskreno, ne znam koliko je vredno cimanja ma koliko cene bile primamljive... Do kraja godine i onako ocekujem sve to na 25e u deluxe izdanju (Spidey, Detroit, AC:O....)
 
Poslednja izmena:
Ja sam pokrio US, UK, EU (doduše sa HR nalogom) i sad sam sa Singapurom pokriuo i SEA. :D

Meni nije cimanje, GoW sam kupio na UK jer je bio 25€, HZD complete edition na US na CDKeys kad je bio za 12$, ... , gledaću da igre kupujem tamo gde su najjeftinije u datom trenutku. Sad sam kupio The Last of Us remastered za 8-9$. Bitno mi je da igru kupim, a na kom nalogu je igramo ja ili sin meni je manje više nebitno.

PS+ sam kupio onako reda radi, inače me MP ne zanima jer je bio najjeftiniji do sada (od svih datih cena i promocija za "crni petak"). Meni ne smeta što je to na SEA regionu i što se free igre razlikuju. Sad sam dobio nekakvu igru Action Henk, za razliku od The Witness koji je bio za ostale gore navedene regione.

Konzolu smo kupili u decembru tako da je meni sve ovo novo i imam šta da igram i kupujem na tim popustima. Možda nekome nije zanimljivo, ko ima konzolu još od pre 4 god. recimo.
 
Poslednja izmena:
Ako vec nemas poveci backlog probaj da se suzdrzis od kupovine sta se pojavi na akciji, pre ili kasnije ce iskociti za manje od 20/25€ (uz ps+). Tako da ono, cimanje mi je vise regiona jer znam da kupujem nesto sto necu skoro da odigram a i treniram sebe da ne podlegnem FOMO-u. :d

PS+ je takodje dobar jer ako nemas povecu biblioteku zabodu nekada igru koju bi mozda probao ali ne bi kesiras - meni se dosta puta desavalo u ove 2 godine da imam jedan od naslova jer sam vrlo brzo napakovao igre (skoro sam brojao, ,samo 16-17 ekskluziva odigrao od jula 2017).
Inace dve igre free mesecno je sasvim dovoljno da se obrnu ako si casual gamer, tako da je ps+ super stvar... Posebno ako se upeca jeftino, visestruko se isplati kada se stavi na papir sta su delili za dz... :)

Evo sta su sve delili od jula/avgusta 2017, pritom fali par naslova jer sam ih imao (mgs v, ratchet & clank, hitman...)

1. AC Freedom Cry
2. Child of Light
3. inFAMOUS: Second Son
4. Just Cause 3
5. Game of Thrones
6. Killing Floor 2
7. Life is Strange
8. Until Dawn
9. Sky Force Anniversary
10. Batman Telltale
11. Deus Ex: Mankind Divided
12. RiME
13. Grand Kingdom
14. Bloodborne
15. Mighty No.9
16. Claire Extended Cut
17. Bombing Busters
18. Mad Max
19. Trackmania Turbo
20. XCOM 2
21. Trials Fusion
22. Call of Duty: Black Ops III
23. Absolver
24. Mafia III
25. Dead by Deadlight
26. Here They Lie
27. Destiny 2
28. Friday the 13th
29. Bulletstorm Fullclip
30. Yakuza Kiwami
31. Soma
32. Onrush
33. Steep
34. Portal Knights
35. Amplitude
36. For Honor
37. Divekick
38. MGS4 (ps3)
39. CoD1 remastered
40. The Witness

Sa ovim sto imam od ps+ i sto sam uzeo ja komotno mogu da sacekam godinu dana pre nego sto se odlucim da kupim nesto opet... :)


+edit

Gamivo trenutno nudi 50$ dopunu za 38€ (USA). Isprobajte i 3HGAMIVO vaucer (placanje PPalom)
 
Poslednja izmena:
12 meseci PS plus za UK region je na popustu na CD Keysu, spusten sa 49,99 na 37,99 funti, sto je oko 50 dolara, sto je oko 42 evra, sto je oko 5000 dinara.....
 
^ I dalje nije moglo da nadmasi onaj bug kod nemackog Amazona sa duplim kodovima za AT - 24meseci za 45e...
 
Na US prodavnici NBA Live 19 All-Star Edition za samo $3.99+neka taksa (90% popust). Ja nisam neki stručnjak za košarku, tako da ne bih da ulazim u diskusiju 2k vs NBA Live. Kako god, mislim da je ovo "džabe" s obzirom da je ozbiljna igrica u pitanju. Promocija traje do 26. marta, do 16:00 po njihovoj vremenskoj zoni.

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0006-CUSA11355_00-NBALIVE19ASEBUND

(sa US prodavnice kupujem preko PSN digitalnih kartica sa PC Game Supply)
 
Poslednja izmena:
Pa u poređenju sa 2K NBA ne vredi ni toliko a kamoli punu cenu . Inače kolega ta neka taksa se zove porez. I možeš da je izbegneš ako staviš adresu u američkoj državi u kojoj se porez na to ne plaća. Na primer staviš Aljasku ili negu drugu, pisano je o tome mnogo puta ovde

Nedelju-dve dana moze da drzi paznju zbog relativno zabavnog online moda 3vs3, eventualno moze i sezona da se obrne (makar moje iskustvo sa Live 18). Za te pare je poklanjaju, cak i za 10ak evra/dolara je ok kupovina.
Ali da, u poredjenju sa 2k je arkada i brzo dosadi jer se svodi na "silovanje" dominantnih arhetipova igraca, odnosno eksploataciju lose odradjenih mehanika.

Mada iskreno ni 2k ne vredi vise od 15/20e jer nista nisu radili prethodnih godina osim da pronadju nove nacine da ubace mikrotransakcije i povecaju grind curve, koja je nesto manja u ovoj iteraciji (od prosle 2). Na Live je makar ulozen trud da se poboljsa...
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je vec neko pisao, ali besplatne igre za April mesec su Conan Exiles i The Surge.
 
Nije niko... Mogao bi jos neko koji put sutra kada bude dostupno za down... :)

Mali hint: svake poslednje srede u mesecu je najava za free ps+ igre, navrati slobodno da prodiskutujemo posto nekad razvucemo komentare na 1-2 stranice... :p
 
Detroit: BC 26,49€ - jeftinije nije bilo, razmisljam da sacekam da padne na ~20€ sto je vrlo moguce ovog leta.
FC5 gold (+FC3 classic) 32€; nude i deluxe/ultimate verzije sa New Dawn ekspanzijom za 39.99/49.99€
Last Guardian 13,24€
Jak and Daxter 15€ (moguce da ce uz Last Guardian biti ps+ igra u nekom trenutku)

AC: Odyssey, Spidey deluxe i TR:StTR (croft ed.) za divno cudo jos uvek drze cene preko 40€
 
Zar Detroit nije 20$ na US? Deluxe verzija je skuplja ali i ona je bila 18£ (21€) u jednom trenutku na UK.

BTW da li je UK store i pre imao više akcija u odnosu na US? Gledam danas popuste na jednon i drugom, ko nebo i zemlja.
 
Poslednja izmena:
Zar Detroit nije 20$ na US? Deluxe verzija je skuplja ali i ona je bila 18£ (21€) u jednom trenutku na UK.

BTW da li je UK store i pre imao više akcija u odnosu na US? Gledam danas popuste na jednon i drugom, ko nebo i zemlja.

Jeste, videh sada da je bilo za 18 funti u decembru (ocigledno onda EU store nema iste cene de/at se ne poklapa uvek sa UK)... Inace EU nema vanila verziju, samo deluxe koja dolazi uz heavy rain...
 
Funta naspram evra i nije neka razlika. Nedavno sam za nešto sitno btc-a uzeo na g2a kod za 50£, sećam se da je bio 53€.
 
Jel' ima neko problem da pristupi kodovima za PSN na g2a sajtu? Sam sajt radi, ali kad god kliknem na odsek gde su dopune za wallet dobijem poruku: "Oh no, a loading error! Something went wrong while displaying the content. Please try again"
 
Isto se dešava i meni, i nije prvi put da im se sajt baguje. Uglavnom srede u roku od par sati...
 
Traje od juce
 
Ja na offgamers uzimam dopune za wallet, tako da svaka preporuka za njih
 
Na offgamers su poprilično skuplje dopune nego na g2a.
 
Ja to nisam primetio, čak naprotiv, ja sam imao jeftinije kupovine nego na G2A.

Kažem da su sajtovi povezani jer mi stižu mejlovi prilikom kupovine za oba sa iste adrese, pa sam zaključio da su to dva portala iste kompanije.
 
Nazad
Vrh Dno