Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Nema na cemu, svakako ce to da im bude super jer dosta prepreka zahteva timski rad, tipa jedno drzi nategnut kanap da se drugi zanjise i skoci, pa onda taj drugi na "o-ruk" povuce ovog prvog preko provalije i to :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ima li neko da bi prodao svoj licni psn account sa nekim igrama.

Sa email pristupom.




Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Imam drugara koji ima cini mi se 113 igara na nalogu, hoce sve celokupno da proda... Ali ajde pisem ti PM
 
Trebalo bi promeniti naziv teme, i dodati jednu cifru :)
Da stoji "PlayStation 4&5 - Akcije, promocije i PSN dopune"

uzeo sam sinoc po prvi put pretplatu za 12 meseci.
Uzeo sam na Enebi (bila je 1e jeftinija nego na CD keys) i sve radi bez problema.
Znam da dosta ljudi uzima na CD keys ali eto i Eneba moze da bude alternativa, uzimao sam kod njih par PC igara ranije i nije bilo problema.
 
Poslednja izmena:
Na cdkeys trenutno nema top-up kartica za US wallet, g2a ima okej ponudu za 8.13. Rayman stigao, hvala beskrajno! :D
 
Seca li se neko da su tamo negde aprila maja ponudili free Call of Duty WW2?Skinuo sam u library igru tad i sad sam hteo da pokrenem download (tad nisam) i nema ga nigde.

Kakva je situacija kod vas?

Jel moguce da su je pustili free na ograniceno vreme?
Prica se da su Civilization 6 i Far Cry New Dawn free uz PS+ za februar.;)
 
Al zar nije bio on kao bonus treca igra?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pozdrav svima.
Uzeo sam nov PS4 Pro skoro,sa nekoliko fizickih igara na diskovima(God of War, Bloodborne, The Last of Us Remastered ...) , napravio nalog na US.
Onda sam kupio i aktivirao kod za PS+ na godinu dana, uplatio za kod od 10$ pa kupio jednu igru na popustu (MLB The Show 20), i sve je radilo ok(sve kodove sam kupovao na 'shopovima' koje inace koristim za kupovinu i steam,origin igara za PC karticom ili paypalom).
E sad u medjuvremenu sam primetio da za neke EA igre koje me zanimaju(uglavnom sportske NHL,NFL pa i NBA live da se proba) traze pretplatu,tj. EA access pa su neke igre besplatne u periodu za koji se kupi-aktivira ta pretplata. Vodjen tim kupio sam i kod za EA access 12 meseci ali nece da prodje ta aktivacija,tj. sada trazi da povezem i karticu za moj nalog.
Verujem da je tako ili slicno i za PS Now pretplatu :(
U prilogu su slike da je kod dobar i gde sam stao,gde ne moze dalje :(
Ako neko zna kako ovo resiti,zaobici,da je imao iskustva sa tim, molim Vas za pomoc ?
IMG_20210127_114343 ps4pr1.jpgIMG_20210127_114407ps4pr2.jpg
 
^ Mislim da ne može direktno srpska kartica... Ili da kupiš PS krediti, ili odmah uslugu (redeem code) kao što si uradio i za PS plus.
 
Neka me neko ispravi ali ne može da se uzme EA uopšte ako nemaš kreditnu karticu regiona na kom kupuješ? Ni preko dopune ni preko walleta...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
^ Mislim da ne može direktno srpska kartica... Ili da kupiš PS krediti, ili odmah uslugu (redeem code) kao što si uradio i za PS plus.

Da,odbija mi našu karticu a nemam mogućnosti US karticu da ukucam,ili nekako virtualnu karticu da napravim ...
Neće direktno redeem code,kao što je htelo za PS plus, a sa kreditom nisam probao, možda neko zna jel hoće tako ?
Ako ovaj code ne mogu da iskoristim,ne znam šta da radim sa njim :trust:
 
Ajde da probam tako,a moram uz VPN neki ili preko browsera koji je odgovarajući za PSN ?
 
Destruction AllStars, Control: Ultimate Edition and Concrete Genie are your PlayStation Plus games for February

Vrlo dobar mesec, nisam igrao ni Control ni Concrete Genie

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Ne treba VPN. Samo idi na my.playstation.com uloguj se sa podacima sa konzole. Gore desno klikni na avatara onda imas opciju redem codes i probaj tu

Uspeo sam da aktiviram pretplatu,prošlo je i to ne preko PC-a već preko browsera na mobilnom telefonu,bez VPN-a.Stavio na download NHL i NBA Live. Hvala puno!!!
 
Danas sam slucajno pretrazio Inside igricu preko ps4 store-a i vidim da je besplatna pise da je full gameKad odem na store preko ipad-a tamo pise da je trial verzija. Da li je jos neko ovo probao? US store account imam da ne bude zabune.
 
Danas sam slucajno pretrazio Inside igricu preko ps4 store-a i vidim da je besplatna pise da je full game. Kad odem na store preko ipad-a tamo pise da je trial verzija. Da li je jos neko ovo probao? US store account imam da ne bude zabune.
 
Trial je free. Full igra je $19.99 trenutno.
 
uzeo sam nalog pre koji mesec u nadi da cu doci do ps5 i mesecno uzimao free igre, sad mi ne da vec neko vreme da pokupim free igre, probao oogin preko browsera nece probao i preko US VPN nece.

Kad kroz aplikaciju odem an edit profila izbaci connection to server lost. Jel neka poznata bojka ili je do mene?
 
Poslednja izmena:
uzeo sam nalog pre koji mesec u nadi da cu doci do ps5 i mesecno uzimao free igre, sad mi ne da vec neko vreme da pokupim free igre, probao oogin preko browsera nece probao i preko US VPN nece.

Kad kroz aplikaciju odem an edit profila izbaci connection to server lost. Jel neka poznata bojka ili je do mene?
Koristiš ovu najnoviju PS App? https://playstation-app.en.uptodown.com/android

Ja preko nje sve ubacim u library bez problema kad nisam pri konzoli

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
to je to sad sljaka, hvala... ne znam samo kako mi nije radilo i preko browsera
 
I mene zeza preko browsera. Dodsue, na kompu gde je Win7. Na kompu gde je Win10 sve radi top.
 
Trebalo bi da da.

Takodje tokom marta Ratchet & Clank ce biti besplatan kao deo nove "Stay at home" promocije. Isto kao sto su davali Uncharted: The Nathan Drake Collection i Journey prosle godine
 
objavljuju veceras kad je i taj neki eventić za najavu igara koje izlaze za ps5 u martu
 
Nazad
Vrh Dno