Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Opet je dobra cena na cdkeys, ali izgleda da im je sajt u problemu, ja na kraju napravio novi nalog i platio preko paypal-a, aktivirao kod, sve kako treba
 
Skroz odlični popusti u CL za disk verzije PS4 igara, jeftinije neke nego digitalne verzije.
Čudi me da niko to ovde ne spominje? [emoji848]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
dobre su cene, ima par zanimljivih naslova za 10e
svejedno se nadam da ce propasti
 
Skroz odlični popusti u CL za disk verzije PS4 igara, jeftinije neke nego digitalne verzije.
Čudi me da niko to ovde ne spominje? [emoji848]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Pominješ ime onih čije se ime više ne pominje na forumu, osim u kletvi... :)
 
Jel' 'sigurna' kupovina '
Gift card'-a preko brazilske verzije Amazona,naravno brazilski nalog?


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Danas pazario na CD Keys subscription na godinu dana - 29.99. Kada sam reedem-ovao kod, dobio sam 12 meseci plus 3 meseca preplate. Ukupno 15 meseci. Od 01.06.2021. otišao sam na 04.06.2022. To mi se još jednom desilo, ali za USA nalog. Pre godinu ili dve. Ne znam u čemu je fora, ali meni odgovara:)
 
Danas pazario na CD Keys subscription na godinu dana - 29.99. Kada sam reedem-ovao kod, dobio sam 12 meseci plus 3 meseca preplate. Ukupno 15 meseci. Od 01.06.2021. otišao sam na 04.06.2022. To mi se još jednom desilo, ali za USA nalog. Pre godinu ili dve. Ne znam u čemu je fora, ali meni odgovara:)

Koji si sad nalog uzeo? 29.99 je US a UK skoro 60...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Canada
 
afccf979aff8a87c7cc2a8030b581013.jpg

Uk pretplata


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci 38 € posto na cd key 38£ kupis za 38 €


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I tako ces da aktiviras ps now, kupis 35f i sktiviras?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aktivirao ps+12 meseci ...sto?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitanje sto se tice Ps+ kolekcije,da bih aktivirao na svojoj konzoli,potrebno je da dam nekom sto ima Ps5 svoje podatke od glavnog naloga? Tako?
 
Da ali nemojte to vise raditi, posto nije sigurno da li ce biti reperkusije.
 
Red Dead Online je 5 dolara/funti za sve PS Plus pretplatnike od 1. Decembra do 16. Februara...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Unravel Two za manje od 6$ trenutno, zanimljiva je igra i ovo je prejeftino za zabavu koju donosi.
 
U toku jr nadogradnja foruma


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gde je najeftinije trenutno kupiti ps pretplatu na 12 meseci US region a da je legit?
 
Vidim INSIDE sad free na store, jedna od najboljih igara ove vrste, cista uzivancija.
 
Sad sam video presao sam ovaj nivo i koliko sam se odusevio morao sam da kupim, jer nisu slagali kad su rekli da je savrsenstvo, bas sam odusevljen, davno nisam video ovako remek delo od igre.
 
Igra je odlična ali mene nije privukla da je odigram ponovo.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno