Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Jasno.
Jel znate neke sajtove, kao što ima za PC (Steam, GoG, Gamivo, Humble, Fanatical, Instang-gaming, AllKeyShop...)
Gledao sam na ovoj drugoj temi koju mi je "bmibmc" poslao, ali ima preko 440 strana, nisam još uspeo sve da pregledam :)
 
Verovatno za US nalog, a ne za UK.
 
^ Ah, jes, za US... Nisam video da je ovo UK...
Koja razlika u ceni, a siguran sam da je mesec-dva pre nego što sam kupio bilo i po 23,99USD?!?
 
PS+ za UK nalog je znacajno skuplji nego za US oduvek bio..

@panzer75 imas cdkeys, imas i ovaj gorepomenuti.. Ovde u temi ljudi izbace kada iskoci nesto zanimljivo negde.
Takodje imas i psprices.com koji ti poredi cene kod zvanicnih retailer-a..
 
Poslednja izmena:
Jasno.
Jel znate neke sajtove, kao što ima za PC (Steam, GoG, Gamivo, Humble, Fanatical, Instang-gaming, AllKeyShop...)
Gledao sam na ovoj drugoj temi koju mi je "bmibmc" poslao, ali ima preko 440 strana, nisam još uspeo sve da pregledam :)

Nema takvih sajtova gde ćeš direktno kupiti ključeve za igru. Odnosno ima samo nekoliko igara koje mogu da se kupe na taj način. Uglavnom ako želiš digitalnu igru moraš da kupiš dopune u određenoj vrednosti koju želiš. Znači isto kao kada kupuješ ključ za igru na PC ovde dobiješ isto XXXX-XXXX-XXXX kod koji uneseš u konzoli ili na web prodavnici. Ja na primer kupujem na cdkeys.com. Postoje F2P igre tipa Fortnite,Rocket League,Apex itd... ima ih sigurno barem 40 za koje ti ne treba nikakav trošak. Pročitaj prvi post u ovoj https://forum.benchmark.rs/showthre...-o-prvom-uključivanju-korišćenju-i-održavanju tu ti je sve objašnjeno
 
@panzer75

Moraces makar prvi post u onoj temi da iscitas, a onda po kljucnim recima pretraga :)

Izvinjavam se svima ako ih ponavljam... U principu, igre kupujes u PSN prodavnici. Ne mozes sa nasom karticom. Zato na vec tebi poznatim sajtovima kupujes dopune. Te kodove unosis na svom nalogu. Moras da pazis na regione. Najbolji je americki tako da kupujes USD PSN kartice. Detaljno imas u onoj linkovanoj temi.
Malo je komplikovano ispocetka. Za pocetak, americki nalog i kupi neku dopunu i igru, pa vidite da li mali ima brdo drugara koji pikaju Fortnite ili onaj Minecraft ili PES, pa se prilagodjavajte njemu...
 
Pročitao sam već onaj prvi post, hvala obojici :)
Naravno konfuzno je malo ovako na prvu ruku, za PC znam kako kupujem igre, key, na Steam najčešće posle toga i cepaj :D
Ukapirao sam ovde da se kupuju dopune (malo sam gledao po ovim sajtovima gde ja kupujem za PC), pa se onda sa samog PSN naloga kupuju igre...
Video sam u onom postu da je najbolje staviti US region zbog toga.

Hvala svima na pomoći !
 
Ljudi, imam sad ja jedno pitanje, nisam ispratio. Vezano za PS+ kolekciju, bitno je da se iskoristi do 04.01.2021 ? Posle toga vise nece biti dostupne te igre u kolekciji ili koja je tacno caka?
 
ako je to tacno, onda je vrlo losa prica, posto je broj ljudi koji je bio u prilici da konzolu i kupi vrlo mali

edit: bas nema nikakvog smisla da bude tako
sve i da je inicijalno tako zamisljeno, morace sony da promeni nesto
 
Poslednja izmena:
Gde si video da je do januara? Cisto sumnjam u to jer do januara tesko da ce i svaki stoti od onih koji zele da kupe imati ps5

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Znam ali zato i ja pitam. nemam pojma gde sam video, mozda sam nesto prevideo. Znaci mislite da ce da vazi zauvek, kad god se kupi PS5 i kad god se iskoristi PS+ kod?
 
Poslednja izmena:
CEO reče da će samo dodavati nove igre tu, nisu rekli da će gasiti mogućnost aktivacije.
 
Odlicno
 
Drugar je danas redeem-ovao code od "standarda" i prikazalo mu se kao beckham edition

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
pitanje za ps plus sa cd keys sajta, da li moze i dalje kupovina na sajtu, pise da ne moze biti aktivirana u srbiji?
 
To je obavestenje zato sto uzimas nesto sto je za drugi region od onog u kom te prepoznaju da zivis po ip adresi.. Slobodno ga ignorisi, ja sam juce aktivirao us pretplatu :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jel ima neko neki dobar deal da je video? Black friday krece za sat :)

Gde kupujete US store credit?
 
Poslednja izmena:
Ako sada uzmem us ps+predplatu a vec imam uk do januara...hoce obe biti aktivne ili?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa hoće. UK pretplata ti je na britanskom PSN nalogu, dok US pretplatu uzimaš na američkom. Nezavisne su jedna od druge.
 
Evo sad na uk akcija 37 funti


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima ovde dobra ponuda, to je najbolje sto sam nasao za US trenutno....

Ko me sisa kad nisam uzeo na cdkeys kad je bilo 22$, a saljem drugaru da uzme on....
 
Postavite ovde ako naletite na neki dobar popust dok ovo traje za neku zanimljivu igru ili nesto :)
 
Imas RDR2, Ghost of Tsushima, NFS Heat na snizenju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima ovde dobra ponuda, to je najbolje sto sam nasao za US trenutno....

Ko me sisa kad nisam uzeo na cdkeys kad je bilo 22$, a saljem drugaru da uzme on....

Dobro pročitajte ako na ebayu kupujete. Ovo je card tj fizicka kartica i pise samo delivery to Canada i US.

Jedino ako rade na foru ogrebe ti prodavac pa ti napise kod u poruci.
 
I dalje je na cdkeys jeftinije

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A da, 1.5$ jeftinije. Izvinjavam se.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno