Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Moze link do zadnje verzije ps app za android za skidanje ?
 
This item isn't available in your country , Srbija bato .
 
Kakva glupost što su uklonili wishlist, tako sam lako proveravao sve igre koje me zanimaju da li su na popustu. Prosto mi je neverovatno da sklone tako koristan feature

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Kakva glupost što su uklonili wishlist, tako sam lako proveravao sve igre koje me zanimaju da li su na popustu. Prosto mi je neverovatno da sklone tako koristan feature

Sent from OnePlus 7 Pro
Ja sam stavio alerte na psprices.com :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Can't sign in. Something went wrong.

I tako je vec nekoliko dana, bez obzira na verziju aplikacije.
 
Meni je nakon gašenja i paljenja telefona proradila a istu grešku sam imao

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Pratim temu, mislim da si cak i pomenuo to u istoj...ili na ps5...nisam siguran.
U svakom slucaju nije pomoglo [emoji852]️
 
Ja ni sa VPN-om ne mogu da skinem, dobijem "This item is not available in your country"...
 
Verovatno sam propustio, zašto je bitna app na mob? Znam da je pre niko nije spominjao, probao sam je pre godinu dana i to je to bilo. Ne sećam se nekih benefita?
 
Lepa je, i mozes uzeti mesecne igre na ps+.
 
Ja ne vidim fifu standard na popustu?! Vidim Bekam i ostale verzije, ali tu ne.

PES je 20.09, pa oni nisu normalni, kako da nađem sad tih 0.09$..........
 
Mislim da je Beckham umesto Standarda ubacen.. Al svakako je Standard na cdkeys jos uvek na akciji

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Momci, pitanjce.
Sestra hoće klincu da kupi PS4, pa joj nude i modovane, mada joj ja savetujem da kupi original.
E sad, pošto nisam baš upoznat sa detaljima kod konzola, šta je fora sa igrama, najviše mislim na digitalna izdanja.
Vidim da postoji PS+ membership, mada kapiram da joj to za klinca ne treba, plaća se mesečno a on je još mali da zna da igra sve novo (ima 6 godina).
Sada, postoji i osnovni PSN nalog, koji vidim da je obavezan, posebno ako želiš da imaš digital izdanja igara.
Da li (i koji su) postoje sajtovi za kupovinu igrara i da li tu ima akcija sa popustima i slično?
Mislim na sajtove koje ja koristim za kupovinu PC igara (Steam, GoG, Gamivo, Humble, Fanatical, Instang-gaming, AllKeyShop i slično)?

Jel ista fora kao kod PCa, kupi igru, aktivira key preko PSN naloga i zauvek je ima? Nije joj potreban PS+?
DVD izdanja su skupa, pa bih hteo da joj pomognem i da kupuje lepo digital key-eve i sve online da završava. Ionako klincu vrv trebaju neke dečje igre, stare, koje ne bi trebalo da su skupe toliko...

Hvala svima unapred na pomoći ! :)
 
Fora je što standard ne mogu UOPŠTE da nađem na PS storu.
 
Ako neko vidi dobru ponudu za UK ps4 plus neka pise :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Momci, pitanjce.
Sestra hoće klincu da kupi PS4, pa joj nude i modovane, mada joj ja savetujem da kupi original.
E sad, pošto nisam baš upoznat sa detaljima kod konzola, šta je fora sa igrama, najviše mislim na digitalna izdanja.
Vidim da postoji PS+ membership, mada kapiram da joj to za klinca ne treba, plaća se mesečno a on je još mali da zna da igra sve novo (ima 6 godina).
Sada, postoji i osnovni PSN nalog, koji vidim da je obavezan, posebno ako želiš da imaš digital izdanja igara.
Da li (i koji su) postoje sajtovi za kupovinu igrara i da li tu ima akcija sa popustima i slično?
Mislim na sajtove koje ja koristim za kupovinu PC igara (Steam, GoG, Gamivo, Humble, Fanatical, Instang-gaming, AllKeyShop i slično)?

Jel ista fora kao kod PCa, kupi igru, aktivira key preko PSN naloga i zauvek je ima? Nije joj potreban PS+?
DVD izdanja su skupa, pa bih hteo da joj pomognem i da kupuje lepo digital key-eve i sve online da završava. Ionako klincu vrv trebaju neke dečje igre, stare, koje ne bi trebalo da su skupe toliko...

Hvala svima unapred na pomoći ! :)

Dok se ne javi neko kompetentniji sa decom tog uzrasta...

Ovi kod mene gostujuci vole sve da probaju, a na nicemu se ne zadrze duze od 15minuta. Za takvu decu je PSNow dobar. Brdo igara, mozda ih nesto i zainteresuje. No...

Drugar ima klinca koji je ove godine posao u skolu, dakle to je tu negde sa godinama tvog sestrica. Fortnite i jos po koja igra koja je popularna u vrticu/skoli i to je to. Ja mu dadoh svoj PSNow, ali silno menjanje igara/brisanje/dodavanje je mog drugara toliko izludelo da je obrisao moj nalog i sad ima Fortnite (i jos koju igru) i to je to. On nema PS+ i ne znam kako igra online, ali igra. Mozda to zavisi od igre...

Za ova ostala pitanja, PS4-sta-sve-treba-da-znate tema ce da pomogne
 
Dreams besplatan na PS Store, možda nekog zanima.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Izvinjavam se onda, stiglo mi obaveštenje sa PS Prices, nisam ulazio na store.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Dok se ne javi neko kompetentniji sa decom tog uzrasta...

Ovi kod mene gostujuci vole sve da probaju, a na nicemu se ne zadrze duze od 15minuta. Za takvu decu je PSNow dobar. Brdo igara, mozda ih nesto i zainteresuje. No...

Drugar ima klinca koji je ove godine posao u skolu, dakle to je tu negde sa godinama tvog sestrica. Fortnite i jos po koja igra koja je popularna u vrticu/skoli i to je to. Ja mu dadoh svoj PSNow, ali silno menjanje igara/brisanje/dodavanje je mog drugara toliko izludelo da je obrisao moj nalog i sad ima Fortnite (i jos koju igru) i to je to. On nema PS+ i ne znam kako igra online, ali igra. Mozda to zavisi od igre...

Za ova ostala pitanja, PS4-sta-sve-treba-da-znate tema ce da pomogne

Hvala za link!

Znači PSNow je ustvari taj osnovni nalog koji praviš kada uključiš konzolu, jasno.
E sad, pošto već imaš konzolu, da te pitam, da li tu ima besplatnih igara koje mogu da se igraju ili i tu postoji caka sa nekom pretplatom?
Gledam sad sajt https://www.playstation.com/en-us/ps-now/ i ima 700+ igara i nema šanse da daju oni to sve besplatno na osnovnom nalogu?

Takođe, ako kupi negde digital key za igru, dovoljan je osnovni PSNow nalog i zauvek će imati tu igru, nema veze sa pretplatom?
 
PS Now je usluga koja se placa periodicno i sa njom "iznajmljujes" sve te igre.. Ako napravis besplatan nalog mozes da igras samo besplatne igre sa stora (kojih i nema nesto) i da dokupljujes igre (sto na diskovima, sto digitalne verzije)..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno