Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Muka mi je od naprednih:d. Grafikom sam u HZD i GoW zadovoljan. Pricom takodje. Bez rejtrejsinga izdrzavam nekako za sad:D. PS5 cekam da prelezi decije bolesti.
 
Konzole su BC, ima logike da se barem godinu dana izdaju naslovi i za PS4... posebno jer nema dovoljno PS5 konzola kolika je potražnja. Koliko beše, 70+ miliona vlasnika PS4? Niti će svi hteti niti moći preći na PS5...
godinu-dve svakako
komentar se odnosio ne one koji mislie da ce neko stvarno praviti next gen igre za staru generaciju i za 4 godine
 
Ja mislim da se ipak ovdje odnosi na igre, GoW, HZD2, GT7, sve ce to biti i na ps4.
 
Da li sam dobro ukapirao :
Imam USA nalog sa PS+
Hocu PES2021 UK da kupim.
Na konzoli kreiram UK nalog ( na isti nacin kao USA)
Negde kupim ps dopune u zeljenom iznosu.
Ulogujem se na UK nalog, reedem codes na prodavnici i zatim kupim željenu igru.
Kad skinem igru, izlogujem se iz UK naloga, ulogujem na USA i mogu normalno da igram pes online?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da li sam dobro ukapirao :
Imam USA nalog sa PS+
Hocu PES2021 UK da kupim.
Na konzoli kreiram UK nalog ( na isti nacin kao USA)
Negde kupim ps dopune u zeljenom iznosu.
Ulogujem se na UK nalog, reedem codes na prodavnici i zatim kupim željenu igru.
Kad skinem igru, izlogujem se iz UK naloga, ulogujem na USA i mogu normalno da igram pes online?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Aktiviraš UK nalog kao primary pre nego što se izloguješ, jako bitna stvar, bez toga nećeš moći da igraš na US nalogu online.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
U sustini mi je i nebitno da li igram sa UK ili USA naloga.
Hvala na pomoci.
 
A da pitam za PS+.
Imam UK nalog i isteko mi godišnji PS+ a igrao se multiplayer sa userom userUK.
Pošto je PS+ godišnji mnogo jeftiniji otvorim novi nalog na USA i uplatim PS+ američki na godinu dana.

Da li može userUK da igra multiplayer i dalje a sada preko PS+ američkog ili on neće videti PS+ pretplatu?
 
Može. S tim da nećeš imati pristup PS+ igrama koje si dobio na UK nalogu.
 
Za PES konkretno, mislim da je bolje imati UK ps+ i UK PES zbog bolje konekcije i većeg broja igrača. Za neke online turnire koje sam hteo da igram uglavnom se traži UK verzija.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
UK PES mora, ta igra je region locked. Medjutim PS+ moze bilo koji, na koji god drugi nalog
 
Jel' imao neko problem,kada redeem-uješ igru i ne možeš da je nađeš u biblioteci i skineš je?Resetovao sam licence svih naloga,ništa,nema je u biblioteci.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
A jel ima veze sa multiplayerom neke gde je bolje aktivirati PS+, da li na UK ili na US, u smislu brzine servera i porekla ostalih igrača odakle su?
 
Nema veze. S kim igraš određuje lokacija gde se nalaziš ili u kojoj prodavnici je kupljena igra za određene regionalno zaključane igre.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Jel' imao neko problem,kada redeem-uješ igru i ne možeš da je nađeš u biblioteci i skineš je?Resetovao sam licence svih naloga,ništa,nema je u biblioteci.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Idi na Purchased karticu, tamo ti izlista od zadnje dodanog. Ja regularno ni na search ne dobijem da je imam, ali na Purchased bude uvek prva na listi.
 
Idi na Purchased karticu, tamo ti izlista od zadnje dodanog. Ja regularno ni na search ne dobijem da je imam, ali na Purchased bude uvek prva na listi.
To je problem,nema je ni na purchased kartici.U pitanju je igra Fifa 18 Ronaldo Edition.
Mislim da je EA sve starije igre povukla,spakovala u EA Play.
Moram da posedujem EA Play pretplatu da bi koristio starije naslove.
Na 'Store' su samo noviji naslovi.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Da li se vec zna neka black friday ponuda za psn store i igre?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sve je to ok, verzije se razlikuju po izboru jezika nista vise (EU).
 
A pa super onda, ja sam bio u tripu da ce online da me matchuje samo sa US igracima..
 
Isteklo vreme za edit..
Uzeo sam, kod redeem-a se ne spominje nista region, tako da kontam da je samo marketinski trik :)
 

Prilozi

  • fifa21.png
    fifa21.png
    34.2 KB · Pregleda: 132
Nije, nego da si recimo uzeo EU ne bi ti prosao kod na US nalogu. Isto je i obrnuto
 
Da, da, jasno.. Kao sto ni PS+ vaucer ne bi prosao, samo sam se istripovao da ne bacim 30e..

btw ne znam kako da postavim valutu na CD keys pa da me ispadne najjeftinije, naplatili su mi 27e a u ebankingu mi je skinuto 29e zbog neke konverzije a ne znam kako i zasto. Na kartici mi je racun u eur, na sajtu sam izabrao valutu eur...
 
Koju karticu si stavio? Ako si deviznu nije bas pametna opcija. Najjbezbolnije je dinarsku, i stavljas gore dolar
 
Pa imam intesinu internet karticu koja je spojena sa eur deviznim racunom.. Nekako sam paranoican da na tim sajtovima ostavljam dinarsku sa tekucim racunom.. Na steam-u, google play store-u, i tako nekim "respektabilnijim" mestima koristim dinarsku..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Siguran je i cdkeys samo nemoj da pamtiš karticu, jednokratno je koristiš i to je to.

Što se tiče deviznog računa trebalo bi da funkcioniše tako što ti kupiš nešto u eurima medjutim banka ti svakako obračuna po kursu dinara i razmeni interno u sistemu i onda ti kao skine eure (više eura), i otuda kursne razlike tj neka vrsta "provizije".
 
Nazad
Vrh Dno