Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Мени је то такође сметало, тих 90-97% позитивних, међутим ако погледаш коментаре тих оцена углавном се види да се људи јаве да је проблем решен и да је послат други код.
 
Pa me interesije da li je sajt pcgamesupply siguran za kupovinu?

Jeste, ja sam obavljao kupovinu tamo. Povremeno imaju kodove od $10 za $7. Ali je teško potvrditi nalog izvan USA ili Kanade. Traže broj telefona iz te zemlje i uglavnom zovu (automat) kako bi izdiktirali kod za verifikaciju naloga.

Po meni, kada nema akcije "$10 za $7", GMG je mnogo bolje mesto za kupovinu. Tamo daju 7% popusta. Pogledaj drugi post u temi.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Verovatno ima neka način da se to zaobiđe, ali meni nije poznat. Možda može da se zakupi broj u USA, pa iskoristi za potvrdu naloga, ali ne znam koji servis to radi.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
U čemu je razlika, ne kapiram? Možda zbog nekakve akcije dobijam više za manje para.

Kupio bih detetu pošto voli da igra Paladins, pa me zanima da se ne pređem nešto.

This price is only available from 2/15/2019 05:00 pm to 3/1/2019 05:00 pm.

Vredi li davati pare za ovo ($9.89), videh u drugoj temi da se @fain2daniel navukao na igru? :D

2019-02-21_015832.jpg
2019-02-21_015852.jpg
 
Da li vredi to zavisi od ukusa ali za te pare je bar po meni igra luda zabava. Kampanja je kratka ali zanimljiva a mp je tek priča za sebe. Uzeo TF2 i BF1 išli su u paketu na nekom popustu a veruj mi da BF1 nisam ni upalio [emoji18]
Imam na backlogu bar 20 AAA naslova koji čekaju da ih predjem a ja zaglavio na TF.
Odgledaj par mp partija ili neki review pa odluči.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ultimate verzija je na popustu a standard nije. Razlika je kozmetika u igri koju ces dobiti. Inace Titanfal 2 jedna od najvise podcenjenih igara ove generacije. Ali sada je malo skrenuta paznja na nju zobg Apex Legend igre. I ja se razmisljam da je opet instaliram
U čemu je razlika, ne kapiram? Možda zbog nekakve akcije dobijam više za manje para.

Kupio bih detetu pošto voli da igra Paladins, pa me zanima da se ne pređem nešto.



Vredi li davati pare za ovo ($9.89), videh u drugoj temi da se @fain2daniel navukao na igru? :D

Pogledajte prilog 266017
Pogledajte prilog 266018

Sent from my UP520 using Tapatalk
 
Deluje zanimljivo, meni čak lepše nego Paladins koje sin igra (nešto baš voli tu igru, ne kapiram zašto :D).

Mana je što za MP mora da se ima PS+ pretplata.

Ne znam, razmisliću o tome, ima fore do kraja meseca. Prvo da vidim šta će da daju za mart kao free igre. :)
 
FC5 vanilla na US store-u 15$
 
^Ali samo uz PS+

Nego, da li uzeti Witcher 3 na UK za 13£. Valja li na PS4 Pro?


@eufrat
Hvala za brz odgovor!
 
Poslednja izmena:
@alex

7 day free ps+ trial? :) ili sacekaj neki sledeci letnji sale i pazari gold verziju (+sp & fc3 remastered) za ~20$....
 
Izvini načisto zaboravih za tu foru sa trial PS+

Čekam sale :) Ionako mi je backlog igara ogroman.
 
PES 2019 - 9.99e, ima li poboljsanja u odnosu na 2018 (osim apdejtovanih transfera) ili ne?
 
pitanje za iskusne, u vezi popusta za PES2019 na EU, moze li se ocekivati ovako nesto i na US store-u ?
 
Koje bese drzave US ne placaju porez da stavim na USA account?
 
Koje bese drzave US ne placaju porez da stavim na USA account?
Aljaska, Nju Hemšir, Montana, Oregon i Delaver, biraj :)

p.s. Nemam ti kako pozajmiti WD2 obzirom da je na mom nalogu (na kom su mi sve US PSN igre) koji delim sa drugarom, *mjau**mjau**mjau*

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Gde i kako da se uzme taj vaučer za U.S. nalog?

Kao sto rekoh, ovo je za EU (DE/AT radi sigurno, ne znam da li vazi i za UK kada se unesu podaci za prijavu za newsletter, tj promeni zemlja u opcijama).

Za US periodicno i random su delili do sada... ffs
 
Ja se regovao na tvom linku jer kod mene to nema. Ima Nemačka, Austrija, Luxemburg i Switzerland. Islo je ok, e sad hoće li mi stići mail videćemo.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Kao sto rekoh, ovo je za EU (DE/AT radi sigurno, ne znam da li vazi i za UK kada se unesu podaci za prijavu za newsletter, tj promeni zemlja u opcijama).

Za US periodicno i random su delili do sada... ffs

Vidim da je za DE/AT, nego ti napisa "Konacno ono sto jenki naloga ima duzi period..", pa sam pomislio da to ima sada da se pokupi. :)
 
^
Imaju cesto te 5$ promocije ali su nasumicne, nisu samo za newsletter. Nekada dele i random korisnicima.


@fain2
Moguce je da je samo za de/at/swiss, nista ne kosta da probas. Trebalo bi da stigne mail sa vaucerom u roku od 3 dana. :)
 
Nazad
Vrh Dno