Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Evo kod za TC: The Division 2 closed beta (7.-11. februara):

AJGD-MAHW-RD7C-XALG


Prijava na sledeci link. Kod vazi i za Xbox/PC/Ps4, potvrda stize preko mail-a
 
Poslednja izmena:
Dje jeftino 365 dana UK, ili 50 funti u novcima da bacim na acc?
 
Od tih sportskih mene samo NBA 2k interesuje, a ona je najvise natrpana mikrotransakcijama. EA-o NBA live 18 mi je bio prijatno iznenadjenje (jeste arkadnije iskustvo ali skroz zabavno) i vrlo povoljno je moglo da se upeca, kao i nova Live 19 verzija - za 9.99e.
tesko da nba live moze u istu recenicu sa 2k
 
I jedno ili drugo, ali vec sam uzeo novce i bacio na acc, pa ce samo da se obnovi.. :)
 
^ mene, ali za EU region...

Btw radi nekome PS app na fonu? Ne mogu da se ulogujem nikako celi dan...
 
Radi sve pun gas, malopre probao.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
^ Nema svrhe sada jer imam poprilican broj naslova na ovom EU, a za te sportske mi ne gori bas nesto... :)

Zeznuo sam se sto nisam u samom startu, ali hbg, better luck next time sa PS5-icom... :)
 
^ Drugi post u temi.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Ok. Hvala. Izvinjavam se.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
 
Gge je najpovoljnije fifa 19 sada da se kupi? Sony se bukvalno koristi samo za fifu, moze i novi nalog da se napravi ako treba.
 
Nije akcija, ali Detroit: Become Human sada ima trajno sniženu cenu na $19.99.
Dok Spider-Man ima novu cenu od $39.99.

US PSN Store.
 
Nba Live 19: All Star Edition $5.99 u US PSN prodavnici. Jeste da nije 2k, ali je solidna, tako da je cena vise nego dobra.
 
^ Yep, za te pare je prakticno poklanjaju... Solidna zabava ako se nekome igra basket, mada gameplay i dalje kaska iza 2k serijala. Iskreno odlicno sam se zabavio par nedelje sa Live 18, posebno 3v3 online basket...

Nije akcija, ali Detroit: Become Human sada ima trajno sniženu cenu na $19.99.
Dok Spider-Man ima novu cenu od $39.99.

US PSN Store.


Prebacili u PS classics? Za te novce je must buy. Ladno izvalio da EU store nudi samo deluxe verziju koja nudi "kozmetiku" - wallpaper, soundtrack, avatare (citaj ne vredi doplate)...
 
Ide i Heavy Rain uz deluxe

Послато са Nexus 5X
 
Ja uzimam na g2a, nisam ikada imao problema. A vala uzeo sam za sve ove godine kodova i kodova.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I ja uzimam na G2A i uvek sve bilo ok, samo pazi da izbegneš one očigledne scammere koji prodaju dopune od 100 dolara za 45 dolara i slično...
 
I ja od skoro isključivo na G2A US i UK dopune. Za sada bez problema.
 
WTF na G2a 45e 365 UK PS Plus, Eufrate ti si kriv sto to nisam video pre! :D
 
Plati PayPal-om da lakše povratiš novac ako bude scam.

Ja sam kupovao sitno, po 10-20$ pa mi nije bilo frka ali sam svaki put plaćao PayPal-om.

Onu njihovu zaštitu, za G2A pricam, nikada ne plaćam. Poslednje dve kupovine sam obavio kao gost, nisam se logovao na sajt.
 
Nazad
Vrh Dno