Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Zasto bi placao 25 funti za nesto sto je na US storeu 30 dolara? Racunica je i vise nego jasna....
 
Na primer zato sto us pes ne radi online, moras uk igru da imas. Za pocetak i kraj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zato sto ne bi radio. Ima region restrict, da bi radio online ovde mora biti evropski.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rade oba online, samo što te spaja sa igračima koji imaju istu verziju igre, a većina balkanaca ima UK.

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Ma za Online ne mozes naci igrati sa nekim jer nije toliko popularna igra na Us regionu, dosta popularnija je u Europi i uk, pa ako imas uk verziju spaja te sa tim igracima tj. Igrati ces Online sa nekim, a ne cekat 10 minuta na protivnika
 
To sto ima manje ljudi koji igraju ne znaci da ne moze da se igra....
 
Vredli kupiti sada ps4 ? U planu sam da uzmem jedan sa 3 igre

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Ne, nikako :) To je pitanje za tebe a ne za nas. Ako ćeš da se igraš vredi, ako ne onda i ne baš...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa sta znam cena je 250 eura tako da to me vuce vise

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
225/235e kod Istvana Slim 1Tb. Uzmi! :D
 
Ja sam iz Makedonije :D hehe

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Dobro, nije onda mnogo velika razlika u ceni, uzimaj! :D
 
Ima sada dobra akcija za Metro Redux - $9. Verzija koja sadrži remasterovane prve dve verzije.

Inače, pre par dana sam sastavio svoj prvi gaming rig posle 10+ godina. Počeo upravo da igram Metro i isfrustrirao sam se koliko sam jadan na PCju. Upravo kupio igru za PS4 i sada je sve ok. Stick to the consoles guys...
 
^
Ne znam samo o cemu pricas? Exodus ili Redux verzije izgledaju jadno? Vanila Metroe sam odigrao svojevremno na PC-u (i lapu prosle godine) i ic im nije falilo, jedino ako su ovlazili motku sa redux verzijama. Mada i vanile su itekako vizuelno dobre za svoje vreme... Cak uopste ne sumnjam da mozes u full 4k da poteras i Redux i Exodus na toj 5700xt koju imas... ;)


Btw, ne pamtim da sam skorije video losije akcije za PS, izreciklirase cene sa svih prethodnih ove godine... Najcrnje je sto je amazon nudio za 35e SW:FO i DS (disk verzije) a obicno su najduze najskuplji...
 
Poslednja izmena:
Hahah ne ne, moj gameplay na PCju izgleda jadno, a ne igre. Metro izgleda fantastično, ali na 1440p jer mi se čini da nije optimizovano za 4K kako treba jer secka fino [emoji6]

Trenutno uživam u Metro Redux verziji na PS4 Pro, i sada sam kod prvog dela; Metro 2033.
Igra kao igra je fantastična, ali je i dooooooosta teška. Malo je i nejasna, mada i to ima svoje čari. Prilično je i jeziva. Jedino što me nervira je to što mora da potrošim svu municiju da ubijem jednog vojnika dok mene ubijaju lagano. Nadam se da je Metro Last Light bolje odrađen [emoji16]
 
Predlog za dobre akcije na US?
Uzeo sam God of war. Par igri single i igre za dvoje split ekran? Vredi li NBA2K?
 
Predlog za dobre akcije na US?
Uzeo sam God of war. Par igri single i igre za dvoje split ekran? Vredi li NBA2K?
Iskreno ja sam je preskocio jer igram samo Offline protiv buraza i raje ponekad pa mi se nije isplatilo, za one koji igraju karijeru vjerovatno se isplati

Spiderman, days gone, assasins creed, detroit, last of Us, Heavy Rain to je ono sto ti mogu preporuciti sto su mi dobre igre bile uz RDR 2 ako ga vec nemas
 
Do sada? Mislite da će biti još ili kupovati sada ?

@josemourinho, hvala na predlogu.

Ima li dobrovoljaca da kupimo par komada u share ?
 
Poslednja izmena:
Sta bi kupio,mozda klincu interesantno nesto?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Imas pp da ne davimo temu

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima, kupio sam bratancu gta5 za ps4. Uz njega se dobija i kod neki na zasebnom papiricu na kom je natpis za gta online. Interesuje me da li je to kod za pare u igrici ili za PSN. Nemam blage veze kako sve funkcioniše pa mi treba neki što jednostavniji odgovor. Za online igranje mora ps plus koliko sam ukapirao.
 
Pa pise na papiru sta dobija. To se reedemuje u psn store.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav svima i srećna nova !
Uzeo sam u mts-u PS4 i unutra PS+ 3 meseca free, nikako da ga redeemujem stalno prijavljuje error WC-40376-0 (nije za naš region/državu)
Nalog mi je UK ... ako neko zna kako da rešim sjajno.Može i na pp na ne prljamo ovde ... hvala!
 
Pozdrav svima i srećna nova !
Uzeo sam u mts-u PS4 i unutra PS+ 3 meseca free, nikako da ga redeemujem stalno prijavljuje error WC-40376-0 (nije za naš region/državu)
Nalog mi je UK ... ako neko zna kako da rešim sjajno.Može i na pp na ne prljamo ovde ... hvala!
Vidi na kodu za kojinjenregion pa napravi taj, akaunt i reedemuj ga
 
Pozdrav svima i srećna nova !
Uzeo sam u mts-u PS4 i unutra PS+ 3 meseca free, nikako da ga redeemujem stalno prijavljuje error WC-40376-0 (nije za naš region/državu)
Nalog mi je UK ... ako neko zna kako da rešim sjajno.Može i na pp na ne prljamo ovde ... hvala!
Isti slucaj,napravio nalog za Hrvatsku i sve ok.Imas tamo pise za koje je zemlje.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno