Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ne bih rekao da ce nesto da dobije cekanjem, ni prosle godine pretplata nije isla ispod 40$ za praznike.
 
Jel mislite da ce biti jos nekih akcija na US store-u oko Bozica ili je ovo sto su dali kao end of year poslednja runda popusta?
 
Tek ce biti
 
koliko obicno budu najjeftinije uk ps+ za godinu dana? trenutno je 44e na cdkeys
 
Sad, za bozic, eventualno black friday
 
Korak 2. Posle ubacivanja podataka, aktiviras primarnu konzolu kod druga (ides na change posle sign in.

Da, mozes koliko hoces puta da skines i obrises igru na drugarovoj i svojoj konzoli... igra je u library pa je u library...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hvala
 
US PS+ se nađe za oko 35$ na raznim mestima kad su ova sniženja krajem godine, recimo na G2A je sad 34$...
 
Pardon moja greška, valuta mi je sada postavljena na evro a ne na dolare. Ja sam relativno skoro uzeo preko G2A još 12 meseci PS+ i izašlo me je ja mislim oko 36$ sa sve dodatnim troškovima, ali ja imam pare u G2A wallet-u pa tako plaćam a onda je fee nešto zanemarljivo, manje od 1$...
 
Za black friday je cena Playstation Plus bila 35 funti, a tada je na cdkeys je mogla da se kupi PSN dopuna od 35 funti za 30 funti. Pretpostavljam da će za Božić biti sličnih popusta
 
Dešava li se još nekome ovo na UK storu?

Imam i na laptopu istu situaciju. Klikom na Home se ništa ne postiže.
0d22a3b85e35f1c5c30c59e4785e50b8.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li se zna hoce li nakon End of Year sale (završava se 23 decembra) biti Holiday sale kao prosle godine? Najviše pitam zato sto je prosle godine bilo dodatnih popusta za ps plus pretplatnike.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li se zna hoce li nakon End of Year sale (završava se 23 decembra) biti Holiday sale kao prosle godine? Najviše pitam zato sto je prosle godine bilo dodatnih popusta za ps plus pretplatnike.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Hoce sto posto
 
Nisu loši ovi January popusti na UK storu. Jel neko imao iskustava sa Sinking City?

Spao je na 19.99, pa da se ne zaletim ako ne valja. :)
 
Imate i Outward za 15£ popust sa ps+.. Ako neko uzme možemo co-op, taman sam planirao još jednom da pređem.
 
"God of War Holiday 2019 Giveaway Pack" besplatno na svim prodavnicama do 6. januara. Naravno, neki kozmeticki dodaci, nije igra u pitanju.

Description
Happy holidays! If you missed out on this legendary content when God of War originally launched, Santa Monica Studio is giving away the following items for a limited time. Once downloaded, these items will be available in-game in your Armor and Weapons tab menu to customize Kratos and Atreus. If you are beginning a new game, these items will be available to customize at the start of the Deer hunt.

• Death’s Vow Armor Sets for Kratos and Atreus
• Exile’s Guardian Shield Skin
• Buckler of the Forge Shield Skin
• Shining Elven Soul-Shield Skin
• Dökkenshieldr Shield Skin

These items are free until January 6th @ 12am PT.

UK https://store.playstation.com/en-gb/product/EP9000-CUSA07412_00-HOLIDAY201900000
US https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA07408_00-HOLIDAY201900000
 
Poslednja izmena:
To je džabe. Ko nema te igre obavezno neka ih kupi.

Šteta što imam obe. :)
 
Da li je neko kupovao sa ovog sajta?
https://cheapestgamestore.com/
Mislim da se kupuju ps nalozi.
Pretpostavljam da je takav vid kupovine za izbegavanje, ali 'ajde da pitam, možda neko imao iskustva?
 
Poslednja izmena:
Ljudi, da se ne zeznem, hoću da kupim UK verziju PES 20 a sad imam US akaunt i na njemu PS+

Kreirao sam UK akaunt, nije valjda da trebam PS+ da kupujem i za UK akaunt, pitam jer mi nije uopšte registrovana pretplata?


Ili, dok ovo pišem mi sinu ideja, UK akaunt mi služi samo da kupim igru a na svom US akauntu gdje mi je pretplata je igram posle? :)
80a9c277851ab47498e3821054244149.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno