Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Vraćaš se na početak ali se pamte nacrti za oružja koje si pronašao kao i one lijane i sposobnosti da se penješ i probijaš kroz zidove. Pamti i gde si stao kad prekineš igranje.
 
Ima li neka dobra akcija/promocija trenutno za PS+ ? Ili čekati 25.12. ?
 
I dalje 39.89$ na cdkeys, za BF na PSN je bilo 45$, tako da ne verujem da ce ici ispod 40 ili 45.
 
PS+ mogu da uradim Share sa ortakom? Ako mogu, da li mozemo mi online međusobno da igramo jedan protiv drugog?
 
Ti igras sa tog naloga gde ste kupili plus


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isto funkcioniše i za igrice ?



Samo ovako, ko kupi gosta za ps+, ostale igre ako kupuje mora da uzima nosioce da bi mogao da ih igra online.

Ko kupi nosioca za ps+ moze da igra i nosioce i gostove drugih igara.


To samo da razgranicite...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To sam razumeo, ali gde biram pri kupovini ko je nosilac ? Kako to određujem, to mi nije jasno.
 
To sam razumeo, ali gde biram pri kupovini ko je nosilac ? Kako to određujem, to mi nije jasno.

Ne biraš ništa pri kupovini.

To se odnosi na to kako ćete vi među sobom da delite nalog.

Po meni je to velika glupost. Ti trebaš da daš nekome nalog na kome si kupio igru, tj. da njegova konzola bude "vlasnik", kao što ovde pišu nosilac, a da ti koji si dao pare budeš "gost" na svojoj "rođenoj" konzoli za sve te pare. :D

Ja sam tako dao burazeru nalog da odigra HZD ali se on razvlačio i nije igrao, a za svo to vreme ja nisam mogao da kupim i INSTALIRAM nijednu igru koje su bile na nekim popustima, pa sam ga glat "otkačio" tj. kliknuo ponovo na mojoj konzoli da to ponovo bude primarni nalog.
 
Moguće. :)

To enable gameshare on your PS4, you need to sign into the other person's console, and change your account settings to set that console as your primary PS4

Ali i dalje stoji da nekome moraš da daš svoj username i password. To je super ako ti je taj neko dobar prijatel ili rođak. U suprotnom, moraš za svaku igru da praviš poseban nalog kako bi ga bez problema preprodavao ili delio kome već hoćeš.

Nalog koji ja imam, a kolekcionar sam i vezao sam većinu AAA naslova za njega, se ne isplati da dam bilo kome, sem u pomenutom slučaju bliskog rođaka ili prijatelja.

Razumem ja da ljudi koji to rade prave jedan nalog = jedna igra.

Jesam li možda sad "ubo" poentu?
 
Poslednja izmena:
Nisi, pošto upravo tako i funkcioniše, tj nisi otkrio ništa novo. :)

Naravno da svoj lični nalog deliš isključivo sa nekim bliskim, a za share sa random ljudima za svaku igru se pravi poseban nalog.

Takodje, naravno da možeš da kupuješ dok neko koristi taj nalog u bilo kom obliku, uloguješ se na kompu na PS store i kupuješ šta hoćeš.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa mogao si sve raditi normalno dok ti je kod burazera nalog, ti si u tom slucaju bio gost, logovan na svoj nalog mogao igrati, kupovati itd.. Osjetio nisi da si ga Share sa njim
 
Pa mogao si sve raditi normalno dok ti je kod burazera nalog, ti si u tom slucaju bio gost, logovan na svoj nalog mogao igrati, kupovati itd.. Osjetio nisi da si ga Share sa njim
Taj rad, ja tako godinama delim sa bratom. Moj glavni nalog na kom je i ps+ je aktiviran na njegovoj konzoli i on ulazi na taj moj nalog samo kada skida igre sa njega. Ja samo sa svog naloga kao gost i igram, kupujem, igram druge nosioce na konzoli itd.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Taj rad, ja tako godinama delim sa bratom. Moj glavni nalog na kom je i ps+ je aktiviran na njegovoj konzoli i on ulazi na taj moj nalog samo kada skida igre sa njega. Ja samo sa svog naloga kao gost i igram, kupujem, igram druge nosioce na konzoli itd.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
Ma mislim gluposti se pricaju, cuj nije mogao uci na nalog, mozes uvijek uci, nikakve veze nema sto je posudjen kod buraza

Isto tako posto se pitaju koja je prednost, pa ona glavna igra te upola kosta, yebote ja uze f1 za oko 15 eura, pa sta mi fali podjeliti nalog

Jos kad dijelis sa jaranom ili eto jos bolje burazom pa ne moze bolje, mozes na jedan nalog igre zajedno kupovat, obojca igrate uzivate

Ukratko, akaunt ko na forumu i svugdje sto ima samo za ps4 je dodan na dvije ps4
Jedan igra igru sa tog naloga, drugi sa drugog naloga a taj mu stoji kao primarni i to je sva mudrost
 
Eee kad se setim ps3 ere sa po dve konzole nosilac i dva fantoma. To su bila vremena. Nadam se da ce postojati slično rešenje nosilac / gost i na ps5.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Nisi, pošto upravo tako i funkcioniše, tj nisi otkrio ništa novo

To je bio sarkazam u poslednjoj rečenici pošto su me dvojica kolega citirali i a pisali da ja to ne kapiram kako treba. :D

Sto se tiče kupovine povezana je sa rečju "INSTALIRAM", tako da kad je ovako citiraš moja poruka naravno da gubi smisao. ;)

Poenta je da kupuješ nešto što možda više nikada ne bude tvoje, kao da praviš ugradne plakare u podstanarskom sanu. Posvađaju se braća oko međe i uduta a neće za 50$. :)

To je sve cimanje zarad 1500 dinara, posto kolega napisa da je platio 15$. Za 30$ gotovo uvek možeš da kupiš odličnu igru.

Ne delim ni sa rođenim bratom ništa. Ionako je gastarbajter pa neka kupi sam. :p
 
Poslednja izmena:
E *mjau**mjau**mjau* sad ako ces se posvadjat sa burazom ili jaranom ono ps akaunta

Pa logicno da mi je bolje dati 15 nego 30, ili 30, a ne 60 itd.. Jos kazem kod mene je haman sve na posebnim akaunti ma i sve je sa nekim drugim Share, vecina sa ljudima koje znam, ali ima i toga sto je odradjeno na razmjeni igara

Mi ti samo govorimo iako si sherovat akaunt sa burazom mogao si ga i ti koristiti i kupiti igru i instalirati igre i sve najnormalnije da ne osjetis bukvalno da je akaunt sherovan

Nikakvo cekanje burazera i sl. Nije bilo potrebno ;)
 
Poslednja izmena:
U čemu je razlika između Full Game, PSN Game i Bundle ?
7a8cc6f17cfa20f61818dfe527871bcb.jpg
 
Ja imam igraonicu. 2 sonija jedan akaunt. Milina. Dok sam imao 3 sonija, drugi akaunt sam šerovao sa ortakom. On host ja guest. Isto sve funkcionisalo ok. Kada sam rešio da smanjim broj sonija na uštrb PC-a (jedan sony mi obezbedio 2 pc slota) prodao sam sony sa sve nalogom. Posle je i ortak prodao svoj sony sa sve nalogom. Normalno, uredno dati podaci novim vlasnicima. Osim što ne mogu da se dogovore oko kupovina igara, pokušali su i par puta jedan drugom da preuzmu kompletan nalog. Promena šifre, promena maila i sl. Srećom da prvobitni mail nisam dao ni jednom, uspeo sam da povratim nalog (zvao usa support preko skypa) i uveo sam 2 step verifikaciju na moj mobilni. Dobili su upozorenje da će ih još jedna greška koštati akaunta.

U oba slučaja su u pitanju gospoda u godinama koji se baš i ne razumeju oko pc-a, sonija i sl. ali su soniji uzeti deci koja njima i barataju. Tragično je što je prva stvar na koju su oba klinca pomislila bila da preotmu akaunt samo za sebe (možda drugu polovinu da podele sa nekim drugom, prodaju i sl.). Umesto da se dogovaraju oko kupovine igara i produženja preplate (ističe im krajem januara, a obojca igraju fortnite).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno