Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Hitman i For Honor su igre za februar.

Uz to, Cloud storage se povećava sa 10GB na 100GB.
 
Odlična akcija za US region: PS Plus Specials

Ima sjajnih igara na popustu, pre svega za vlasnike PSVR. S tim što neke od boljih igara su bile i na većem popustu prethodnih meseci.

@Vlada to se uzima obavezno narednih dana.

Fina ponuda ali meni je i dalje neverovatno da Robinzon i dalje nije na nekom malo vecem snizenju, igra je izasla pre vise od 2 godine...
 
Hitman i For Honor su igre za februar.

Uz to, Cloud storage se povećava sa 10GB na 100GB.

Pas mater.... Pre dva meseca sam uzeo GOTY upgrade za Hitman 1... A i trebao sam da ocekujem jer su vec dali prve 3 epizode dzabe...
 
Jel ps+ ako uzmem na godinu dana znači da mogu da igram sve igre za sony u tom periodu ili? Izvinite što ovako upadam ali mi treba ta info.,

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da, sve one koje dođu uz pretplatu.

Pas mater.... Pre dva meseca sam uzeo GOTY upgrade za Hitman 1... A i trebao sam da ocekujem jer su vec dali prve 3 epizode dzabe...

Ja se ponadao da će pustiti Gran Turismo Sport ili tipa WipeOut, ali s obzirom da nisam još uvek igrao prvu sezonu, ekstra je i ovo.
 
Poslednja izmena:
Jel ps+ ako uzmem na godinu dana znači da mogu da igram sve igre za sony u tom periodu ili? Izvinite što ovako upadam ali mi treba ta info.,

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Ne. PS+ ti pruža:
- 4-5 igara mesečno besplatno (2-4 su uvek za PS4)
- Mogućnost igranja online
- Online save backup
- Dodatne popuste na kupovinu igara na akcijama

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Hvala druže na brzom i sveobuhvatnom odgovoru [emoji106][emoji772]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel bar te dve mogu da biram koje ću ili i to oni nametnu?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Naravno da ne možeš da biraš.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Oni ih izaberu. Tj. sa developerima naprave deal koju da puste besplatno.
 
Jel bar te dve mogu da biram koje ću ili i to oni nametnu?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Nemoj ni razmišljati o PS+ kao o nečemu što ti poklanja igre, već razmišljaj kao o servisu koji ti je potreban da bi mogao da igraš multiplajer u igrama koje poseduješ.

Jeste, dobiješ te dve igre mesečno, ali uglavnom ti ništa neće značiti.

Ako želiš da igraš mp, moraš uzeti PS+, ako ne, nema potrebe, već uzimaj sam sebi igre koje želiš da odigraš.
 
Jeste, dobiješ te dve igre mesečno, ali uglavnom ti ništa neće značiti.

Ako želiš da igraš mp, moraš uzeti PS+, ako ne, nema potrebe, već uzimaj sam sebi igre koje želiš da odigraš.

Ovo je suština.

Razmišljao sam se da li da uzmem PS+ (ovo što je sad na popustu) ali gledajući unazad dve godine šta su "poklonili" od igara meni 90% tog sadržaja nije zanimljiv.

MP ne igram (samo WoT na PC-u ali i to vrlo retko u poslednje vreme), dete igra ovo što je besplatno - Paladins i Fortnite (ne bih ni želeo da se navuče na to ali je verovatno neizbežno), tako da meni više odgovara da kupujem AAA igre na popustima (ili polovne).

Ja sam s uživanjem obrnuo Horizon Zero Dawn i to je definitivno tip igara koje meni prijaju.

Čeka me GoW ali nikako da počnem s njim.

Do tada, pašće cena ili će biti neki popust za Shadow of the Tomb Raider ili neki drugi AAA naslov.

Sad me dete ubeđuje da mu kupim Rayman® Legends (kaže da je igrao na nekim rođendanima u igraonicama i da mu se to baš mnogo sviđa), a upravo je neki popust i mislim da ću da mu je i kupim, mada ima šta da igra (završava se sutra prvo polugodište :D).
 
Ja bih samo da dodam da se po mom mišljenju novim korisnicima PS+ itekako isplati, ako ništa drugo onda zbog popusta na kupovinu igara čak iako ne igraju ništa online (moj slučaj).

Kažem "novim korisnicima" zato što će većina ljudi uzeti bar nekoliko igara (a verovatno i više) u prvih par meseci nakon što kupi konzolu, a iako ovi dodatni popusti za PS+ korisnike uglavnom deluju sitno, kad se saberu vrlo brzo se dođe do malo ozbiljnije cifre...
 
...

Sad me dete ubeđuje da mu kupim Rayman[emoji2400] Legends (kaže da je igrao na nekim rođendanima u igraonicama i da mu se to baš mnogo sviđa), a upravo je neki popust i mislim da ću da mu je i kupim, mada ima šta da igra (završava se sutra prvo polugodište :D).

Rayman je super, posebno za 4 igrača. Zabava za celu porodicu.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Kupio sam igru sinoć. Malko sam pretraživao ovde na forumu i vidim svi hvale tu igru (čak i ovi matori :D).

Takođe, mada ne znam koliko je relevantan ali sam nalazio dobre stvari za HZD i GoW, na IGN su igri dali odličnu ocenu.
 
Moss VR vam je na popustu na UK store narednih 5 dana. Fantasticna igra, pogotovo ko ima klince.
 
Na UK prodavnici ima baš lepih popusta. Bar meni pošto mi je biblioteka još uvek relativno prazna.
 
Ti popusti traju više od dve nedelje i završavaju se danas.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U pravu si. Malopre je dodata Big Games, Big Discounts akcija na UK PSN-u.
418aa3315813dee0098c0bc22cc00820.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Alien: Isolation — The Collection, za £9.99! Ovo mora da se pokupi pod hitno! Da obrnem još koji put, možda i Platina padne.
 
Na UK prodavnici ima baš lepih popusta. Bar meni pošto mi je biblioteka još uvek relativno prazna.

Bas nista pametno... Za vece naslove od prosle godine (AC:O, TR, Yakuza, BF) su cene iste... U kategoriji ispod 15e su takodje cene koje smo vec videli na prethodnim akcijama... Jedino Alien Isolation Collection, sto rece kolega, je vrlo povoljan i mislim da nisam vidjao ispod 15e...

+edit

Za AI: Collection, bio je 9.99e us ps+, tako da meh...

TF2 i BF1 Ultimate collection za 12e je dobar deal, kao i Hellblade SS za 15e...
 
Poslednja izmena:
Beyond: Two souls za 3.3 funte
 
Koja je caka sa MADDEN 19 Ultimate koji je na UK 20 funti bez popusta a na US 80 dolara? Danima je tako
 
Da ali ovo nije popust na UK
 
Jako mali broj ljudi van US kupuje Madden, pa im je ovo verovatno marketinški pristup da privuku igrače. Mada koliko je EA svoju alavost za mikrotransakcije uneo i u ovaj serijal, verovatno im ni to neće biti puno od pomoći.
 
Wolf2 + Doom bundle za 19.99e u EU store-u, jeftinije nije bilo. Mada, nekako mi deluju kao potencijalni ps+ naslovi...

Btw za Madden, kada je bila hajka na EA u jeku, kazu da su najvise reskinovali verzije igra, da je igra na endzinu od pre par godina i da je samo update rostera odradjen (i ugurane mikrotransakcije).

Od tih sportskih mene samo NBA 2k interesuje, a ona je najvise natrpana mikrotransakcijama. EA-o NBA live 18 mi je bio prijatno iznenadjenje (jeste arkadnije iskustvo ali skroz zabavno) i vrlo povoljno je moglo da se upeca, kao i nova Live 19 verzija - za 9.99e.
 
Nazad
Vrh Dno