Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Kupio igru ja sam pravio nalog... ja sam hteo da redeemujem kod fife20
 
Jeste kupio je kod nas ali igricu (fifu)20 je naknadno kupio i rece mu covek da mora aljaska nalog da bude? Ne znam sli mu je sve napisao na papir ja sam gledao to i pravio nalog...

Ovo zbunjuje. :)

Gde je kupio igru? Online, neki sajt za razmenu igara, ...?

Ako možeš slikaj taj papir, zatamni kod i sve passworde ako ih ima.
 
Nisam kod njega neka prodavnica igara kupio je fizicki disk i unutra je kod za dlc ti kodovi ne rade... izbacingresku i na gta i fifi i crash-u i mene zbunjuje zato volim pc :-D
 
Ukoliko ja dobro pamtim, fizički disk je sam po sebi dovoljan za pokretanje igre. Za online igranje ti treba PS+, to je ono što je sigurno, a to što je na disku je verovatno nekakav dodatan sadržaj koji ide uz igru.

Ako je disk kupljen u domaćoj prodavnici onda ti kodovi ne važe za US nalog.

Da li je disk kupljen kao nov ili polovan-korišćen?
 
Nov bili su sealovani ja sam ih i otvorio :-D zato mi je cudno a na disku pise not for sale separately
 
OK, onda definitivno nisu za US nalog.

Morate najverovatnije da napravite jedan od naloga za Evropu, UK je posebna fela. Možda je najbolje CRO. Mora da piše na disku za koji je region.
 
Gde pise da pogledam? :-D videcu da
Odem ovih dana do njega.
I jos jedno pitanje moze li da se igra bez diska?
 
Ajd da ponudim, mozda nekome odgovara da zajedno iskoristimo ovaj black friday popust.

Uzeo bih na jednom nalogu RDR2, GOW, DG i eventualno RE2. Ja bih bio nosilac.
Ako nekoga zanima neka pise na pp.
 
Gde pise da pogledam? :-D videcu da
Odem ovih dana do njega.
I jos jedno pitanje moze li da se igra bez diska?
Imaš temu iznad, PS4 šta sve znati pre prvog paljenja pa izlistaj za početak :) Na disku od igre ti piše nešto tipa CUSA pa brojevi. CUSA-11407 8765217 je Metro Exodus recimo i to označava da je igra za UK/Europe tržište.

CUSA + Twelve digits: Europe

CUSA + Five digits: Americas

PCJS: Japan first party

PLJS: Japan third party

PCAS: Asia first party

PLAS: Asia third party

Vrlo verovatno da se prodavac zeznuo kad je video CUSA pa automatski misli da je US :) Ne vidim razlog da bi neko imao nove igre iz US u Srbiji, svi dovlače iz Mađarske. Nalog napravi na UK naravno, UK i EU su ista stvar a lakše ćeš naći dopune za UK ako budeš hteo kupovati igre preko PSN...



Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kupih danas na offgamers gift card od 25$ i skinuse mi zaista toliko preko Raiffeisen Master Card kartice....samo da potvrdim da radi sve kako treba, cekao sam 12 minuta na kod
 
Nov bili su sealovani ja sam ih i otvorio :-D zato mi je cudno a na disku pise not for sale separately

Neko mu je prodao igru koja ide u bandlu sa konzolom zato piše da se ne prodaje zasebno. Igru nije potrebno aktivirati nego ubaćiš disk sačekaš da se instalira aktuelna zakrpa i igraš. A ti kodovi za DLC su ili za evropu ili su iskorišćeni
 
Days gone, the last of us remastered ili marvel spider man? Definitivno da pazarim 2 od pomenutih...za sve nemam vremena trenutno :(

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Days gone, the last of us remastered ili marvel spider man? Definitivno da pazarim 2 od pomenutih...za sve nemam vremena trenutno :(

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Days Gone i Last of Us. Spiderman nisam mogao završiti, umorio me na pola sa repetitivnim side misijama.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Days Gone i The Last of Us.

Okej je Spidey, ali nije ništa specijalno. Mislim da su druge dve igre "bolje".
 
Hvala za info. Možda uzmem onda i digitalno izdanje gow 4 pa prodam disk kad dođem tamo.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Šta god da uzimaš The Last of Us je na prvom mestu. :)

Spajdija imam ali ga nisam igrao, igrao ga je moj sin i nije ga završio. To mi nešto govori da ako njega nije zadržalo da završi onda bolje da ja ni ne počinjem. :D
 
Days Gone i Last of Us. Spiderman nisam mogao završiti, umorio me na pola sa repetitivnim side misijama.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Days Gone i TLoU, mrchio se... :) Spajdi moz da prodrljas i kasnije, inace je osrednja igra sa podosta repetativnog gameplaya.

Od mene takodje preporuka za GoW i Shadow of the Tomb Raider, ako su povoljne... HZD Complete ti je fakat djabe na US regionu (9.99$), kao i Uncharted TLL.


TLL je skracenica za "Tovarim Lude Lujke"... just to be clear... :d
 
Poslednja izmena:
Za sada ovako. Glupo mi da kupujem iste igre za pc (shadow of tomb npr) i ps4 (dudše gta 5 imam sad na oba sistema). Gow 4 ću da prodam kad dođem kući, disk nov praktično [emoji56]
3582b8c57c2156d83bbb9bbbbc348677.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Izbaci GTA5, ubaci HZD/TLL (ako nisi odigrao).

Iako GTA ok radi na ps4p, mislim da je iskustvo na desku mnogo bolje.
 
Treba mi pomoc. Akcija je trenutno pa bih kupio par igara sa stora i dodao na prijateljicicn nalog posto bi zeleli da delimo isti. Zanima me jel pre nego sto na svojoj dodam njen/nas akaunt, ona mora prvo da deaktivira isti na svojoj konzoli? Zanima me da li ce moci i dalje da pokrece igre na svojoj konzoli , da skida nove koje ja kupim itd? Da li ce to moci da koristi i svoje druge naloge na konzoli normalno i sa njih pokretati igre sa deljenog ili ce svaki put morati da se uloguje na ovaj koji delimo da bi igrala te igre?
 
Sve igre sa svih naloga mogu međusobno da se igraju dokle god su ulogovani na istoj konzoli.

@yojinbo pazario sam već. I ovo je pitanje kada ću stići da igram. I samo da pitam što mi traži da instaliram how kad već imam verziju sa diska koja je instalirana i koju sam prešao?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Treba mi pomoc. Akcija je trenutno pa bih kupio par igara sa stora i dodao na prijateljicicn nalog posto bi zeleli da delimo isti. Zanima me jel pre nego sto na svojoj dodam njen/nas akaunt, ona mora prvo da deaktivira isti na svojoj konzoli? Zanima me da li ce moci i dalje da pokrece igre na svojoj konzoli , da skida nove koje ja kupim itd? Da li ce to moci da koristi i svoje druge naloge na konzoli normalno i sa njih pokretati igre sa deljenog ili ce svaki put morati da se uloguje na ovaj koji delimo da bi igrala te igre?
Ne treba ništa da deaktivira, uloguj se s njenim nalogom na svoju konzolu... sad sledi bitan korak :) Odlučite ko će da bude nosilac a ko gost... gost igra igre s tog naloga isključivo kada je na njega ulogovan a nosilac samo instalira igre s tog naloga i igra ih s bilo kog drugog naloga na svojoj konzoli. Ako joj to nije primarni nalog onda ti budi gost, ako jeste onda nosilac. Nosilac mora da ima aktiviran taj nalog kao primarni a gost ne sme i kad te konzola pita da li hoćeš da staviš kao primarni moraš reči ne... eto ukratko.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sve igre sa svih naloga mogu međusobno da se igraju dokle god su ulogovani na istoj konzoli.

@yojinbo pazario sam već. I ovo je pitanje kada ću stići da igram. I samo da pitam što mi traži da instaliram how kad već imam verziju sa diska koja je instalirana i koju sam prešao?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Zato što je US verzija igre a ti imaš instaliranu EU verziju s diska :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam sad na shopto-u uzeo 12 meseci UK plus za 29.85 funti, samo stavite neku englesku adresu na shopto nalogu ako odbija, prolazi nas paypal posle toga normalno.
 
Poslednja izmena:
Hvala na info!
 
@Ivane, napraviš azijski nalog, tamo ti je pretplata najpovoljnija...Singapur trenutno oko 28, 29$.
@Proday, HZD nemoj da zaobiđeš nikako...

Mene lično Spajdi uopšte ne privlači da ga uzimam...možda tamo nekad..možda.
DG, RE2, Exodus, Odyssey i TR Shadow...moj izbor.
BEYOND TS/ Heavy Rain za 7,5$, Singapur...deluje mi sasvim OK.
 
@Ivane, napraviš azijski nalog, tamo ti je pretplata najpovoljnija...Singapur trenutno oko 28, 29$.
@Proday, HZD nemoj da zaobiđeš nikako...

Mene lično Spajdi uopšte ne privlači da ga uzimam...možda tamo nekad..možda.
DG, RE2, Exodus, Odyssey i TR Shadow...moj izbor.
BEYOND TS/ Heavy Rain za 7,5$, Singapur...deluje mi sasvim OK.
Kako doci do singapurske dopune?
Na offgamersu je nema vise, a i da ima oko 33 dolara dodje ps plus kad se uzmu dopune
 
Nazad
Vrh Dno