Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ja imam kombinaciju da mi se pošalje konzola iz Švajcarske. Prošle godine, u periodu katoličkog Božića, propustih priliku da pazarim sa Mediamarkt-a Slim 500GB ili Pro, kada su bili 200/300 CHF. Mnogo sam se premišljao koji ću, na kraju izvisih, i od tada čekam.
Sada vidim da su za Black Friday opet sniženja. Evo linka - https://www.mediamarkt.ch/de/search...shop&catalogId=13901&query=MM_BlackFriday_PS4
A ja sam drugari opet u nedoumici :) . Kao prvo, ako je sada, konačno, najpovoljniji trenutak, šta da pazarim od ovih ponuda? Najviše sam naklonjen kombinaciji PS4 PRO + Death Stranding za 320CHF
A druga nedoumica je, da li da ipak sačekam njihov Božić? Možda bude nešto još bolje :) , svakako će mi stići, ono za šta se budem odlučio, tek posle NG, krajem januara.
Sve mi se čini da je "bolje vrabac u ruci, nego golub na grani", te da uzimam ono što sam naumio, samo eto, ako je neko imao slična iskustva sa kupovinom u CH, ili neki drugi savet, neka zbori :)
 
Iskreno, bolje sačekaj njihov Božić. Tada su i kod nas cene jako pristupačne. Black Friday je više Američka stvar nego globalna. Svuda su sniženja, ali u Americi baš baš
 
Ja imam kombinaciju da mi se pošalje konzola iz Švajcarske. Prošle godine, u periodu katoličkog Božića, propustih priliku da pazarim sa Mediamarkt-a Slim 500GB ili Pro, kada su bili 200/300 CHF. Mnogo sam se premišljao koji ću, na kraju izvisih, i od tada čekam.
Sada vidim da su za Black Friday opet sniženja. Evo linka - https://www.mediamarkt.ch/de/search...shop&catalogId=13901&query=MM_BlackFriday_PS4
A ja sam drugari opet u nedoumici :) . Kao prvo, ako je sada, konačno, najpovoljniji trenutak, šta da pazarim od ovih ponuda? Najviše sam naklonjen kombinaciji PS4 PRO + Death Stranding za 320CHF
A druga nedoumica je, da li da ipak sačekam njihov Božić? Možda bude nešto još bolje :) , svakako će mi stići, ono za šta se budem odlučio, tek posle NG, krajem januara.
Sve mi se čini da je "bolje vrabac u ruci, nego golub na grani", te da uzimam ono što sam naumio, samo eto, ako je neko imao slična iskustva sa kupovinom u CH, ili neki drugi savet, neka zbori :)

Ja mislim da će sledeće godine u ovo vreme biti još manje cene pa ti preporučujem da sačekaš još malo
 
^
Ne zahebavaj coveka... Tada izlazi PS5 a bice backwards compatible... Ja da sam na njegovom mestu cekao bih barem jos 2, mozda i 3 godine da padne cena petici ili da makar izadje slim/pro verzija iste... :S:
 
Ahahahaha, baš ste šašavi... Ma, i očekivao sam takve komentare, tako mi i treba ;)

Iskreno, bolje sačekaj njihov Božić. Tada su i kod nas cene jako pristupačne. Black Friday je više Američka stvar nego globalna. Svuda su sniženja, ali u Americi baš baš
Nešto ne verujem da će za Božić biti značajno bolja ponuda od ove. Ovoliko su bili i prošle godine u CH. Ako se dobro sećam, tada su kod nas u Gamesu bile na akciji Slim modeli od 500GB za 26999 dinara. Mislim da je bolje da ovo rešavam sada.

edit:
Nego... Jel da kupujem sada God of War i Uncharted 4, dok traje BF deal, ili da čekam Božić? :p
 
Poslednja izmena:
Ja imam kombinaciju da mi se pošalje konzola iz Švajcarske. Prošle godine, u periodu katoličkog Božića, propustih priliku da pazarim sa Mediamarkt-a Slim 500GB ili Pro, kada su bili 200/300 CHF. Mnogo sam se premišljao koji ću, na kraju izvisih, i od tada čekam.
Sada vidim da su za Black Friday opet sniženja. Evo linka - https://www.mediamarkt.ch/de/search...shop&catalogId=13901&query=MM_BlackFriday_PS4
A ja sam drugari opet u nedoumici :) . Kao prvo, ako je sada, konačno, najpovoljniji trenutak, šta da pazarim od ovih ponuda? Najviše sam naklonjen kombinaciji PS4 PRO + Death Stranding za 320CHF
A druga nedoumica je, da li da ipak sačekam njihov Božić? Možda bude nešto još bolje :) , svakako će mi stići, ono za šta se budem odlučio, tek posle NG, krajem januara.
Sve mi se čini da je "bolje vrabac u ruci, nego golub na grani", te da uzimam ono što sam naumio, samo eto, ako je neko imao slična iskustva sa kupovinom u CH, ili neki drugi savet, neka zbori :)

bukvalno ne razumem kako za godinu dana i dalje nisi naucio lekciju
pre 12 meseci si mislio "aj da ustedim jos koji evro" sad si dosao ponovo na istu cenu i ponovo nesto cekas?
cak i da nije ista, ne kontam da li je usteda od 50€ ili koliko vec na godisnjem nivou bitnija od uzivanja u konzoli godinu dana
 
Prošle godine se nisam dvoumio zbog cene, već da li da uzimam Slim ili Pro (100e razlike), kasno sam saznao za popust i dok sam odlučio već je bilo rasprodato. Sada opet u istoj dilemi, do sutra moram da razmislim da li Slim ili Pro.
 
Nemam 4k, necu ga skoro ni kupiti. Znam da zbog toga mi je nepotreban Pro. S druge strane, pitam se zbog FPS-a i izdržljivosti, bučnosti, grejanja, koja je traženija kada budem rešio da prodam. Što se tiče koje igre ću igrati: RDR2, GoW, The Last Guardian, GT Sport, Ace Combat, Crash TR, Spyro, FF7 koji jedva čekam, ekskluzive uglavnom.
 
Pozdrav ljudi . Treba pomoc mom prijatelju oko ps4 pro koji je kupio danas nov... interesuje ga da li moze da unese one kodove igara u store bez da unosi karticu, konstanto mu izbacuje neku gresku . Kreiraki smo us nalog aljaska zbog fife20 tako su mu rekli... ali na zalost ni jedan kod ne zeli da prihvati, a online crash team racing ne radi bes ps4 plus koji takodje trazi karticu... postoji li resenje? Hvala
 
Verovatno kodovi nisu US region, na kom ste otvorili nalog.
PS+ kupiš kod uneseš i voziš.
 
Nemam 4k, necu ga skoro ni kupiti. Znam da zbog toga mi je nepotreban Pro. S druge strane, pitam se zbog FPS-a i izdržljivosti, bučnosti, grejanja, koja je traženija kada budem rešio da prodam. Što se tiče koje igre ću igrati: RDR2, GoW, The Last Guardian, GT Sport, Ace Combat, Crash TR, Spyro, FF7 koji jedva čekam, ekskluzive uglavnom.
Ako ti je nivo buke bitan, najtiši je slim.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Debeli ps4 žestoko zavrti ventilatore dok je uncharted 4 još na glavnom meniju (doduše posle u igri ga nisam čuo previše), ja bih ipak išao na pro.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pro se isto dernja. Ja sam mislio na slim, ne na prvu verziju konzole.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nemam 4k, necu ga skoro ni kupiti. Znam da zbog toga mi je nepotreban Pro. S druge strane, pitam se zbog FPS-a i izdržljivosti, bučnosti, grejanja, koja je traženija kada budem rešio da prodam. Što se tiče koje igre ću igrati: RDR2, GoW, The Last Guardian, GT Sport, Ace Combat, Crash TR, Spyro, FF7 koji jedva čekam, ekskluzive uglavnom.
Samo pro, ne razmišljaj uopšte. Nove serije su znatno smanjile buku. Performanse će ti i u FHD biti bolje na Pro. Recimo, Jedi Fallen order je na launch-u bio praktično neigriv na običnom PS4 (oko 7 sekundi zamrzavanja bez obzira gde se nalaziš).

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Dobro, 'ajde buka mi i nije toliko bitna koliko je bitna sama izdržljivost konzole zbog zagrevanja, prašine itd. Neka bude Pro. Čekam rođaka da obavi porudžbinu posle podne. Do tada, samo da se odlučim koji bundle, jer planiram prodaju igre koja ide uz konzolu.
1. Pro + CoD MW - 320chf
2. Pro + Death Stranding - 320chf
3. Pro + Fortnite Neo versa sa 2000 Vbucks (ovo je valjda neki vaučer) - 280chf
 
Dobro, 'ajde buka mi i nije toliko bitna koliko je bitna sama izdržljivost konzole zbog zagrevanja, prašine itd. Neka bude Pro. Čekam rođaka da obavi porudžbinu posle podne. Do tada, samo da se odlučim koji bundle, jer planiram prodaju igre koja ide uz konzolu.
1. Pro + CoD MW - 320chf
2. Pro + Death Stranding - 320chf
3. Pro + Fortnite Neo versa sa 2000 Vbucks (ovo je valjda neki vaučer) - 280chf
Fortnite, 40 švajcaraca manje... no brainer :) A i prodaćeš nekom klincu lagano

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poručen je Pro + Fortnite za čak 270chf sa digitec.sh. Veliko hvala svima na sugestijama. cheers
 
Jeste kupio je kod nas ali igricu (fifu)20 je naknadno kupio i rece mu covek da mora aljaska nalog da bude? Ne znam sli mu je sve napisao na papir ja sam gledao to i pravio nalog...
 
Ne mora Aljaska da bude izabrana, može i Montana, a i mnoge druge ruralne US države koje su oslobođene plaćanja poreza pa su igre neznatno jeftinije ako US NALOG napraviš na adresi iz tih država.

Da li je on kupio igru ili nalog? Ovako kako pišeš svi su izgledi da je kupio nalog a ne digitalnu kopiju igre. Ako mu je taj napisao email i password na tom papiru onda je definitivno kupio nalog i mora preko njega da se uloguje.

Inače, nalog ti služi za Store kako bi kupovao igre, PS+, PSN, ...
 
Nazad
Vrh Dno