Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Smrdljivi offgamers i njihov smrdljivi verifikacioni proces.. Koristio sam i kupovao bez ikakvih problema ranije direkto koristeci PP wallet koji mi je povezan sa sajtom.. pre nekih mesec dana izadje akcija za shadow of the tomb raider a ja nisam imao dinara na PP, pa probam preko Vise electron da kupim preko deviznog za koji je Visa povezana.. Naravno, transakcija ne prodje i ja cekam posle mesec dana na refund.

Pre par dana odradim transkaciju preko PP walleta ponovo, i *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i mi traze da verifikuju transakciju i to da im saljem licnu, sken kartice i kojecega jos. Pritom naravno, na support email ne odgovaraju dva dana.

1.jpg
 
Kaki k***c offgamers, od 2013-e od kada imam PS4 kupujem kodove/dopune na cdkeys i g2a. Nikada problema nisam imao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja preko godine kupujem na offgamers najpovoljnije su i svaki put dobio kod odmah, placao paypalom

Ne znam sto tebi sad probleme prave, vidjet Cu iduci put kad budem uzimao kako ce sve proci

G2a je bezobrazan oni dodatni troškovi bas veliki, a cdkeys skuplji bude od oba ova dva sajta

Bar do sada sto sam ja primjetio :D
 
Ja preko godine kupujem na offgamers najpovoljnije su i svaki put dobio kod odmah, placao paypalom

Ne znam sto tebi sad probleme prave, vidjet Cu iduci put kad budem uzimao kako ce sve proci

G2a je bezobrazan oni dodatni troškovi bas veliki, a cdkeys skuplji bude od oba ova dva sajta

Bar do sada sto sam ja primjetio :D
Zato sto sam probao da povezem karticu koja nije prosla iz ne znam kojih razloga jer nisam imao para na paypalu u datom trenutku.

Onda nakon toga regularno platim po difoltu preko paypala iduci put ali botovi mi traze i dalje verifikaciju kreditne kartice.

Nakon sto sam ih tiltovao na drustvenim mrezama ubrzali su resavanje tiketa i voidovali ceo verifikacioni proces, samo su mi trazili printskrin paypal home pagea kao da ne bude bas bez bilo kakve verifikacije. Kad sam im poslao dva min nakon toga poslali kod.
 
Jel koristio neko EA access za PS4? Da li je u pitanju stream servis ili download igara po principu kao i PS Now?

Gledam da obrnem Jedi Fallen order, posto vidim da je u ponudi uz EA access - koji je trenutno 4e za mesec dana, odnosno 24e za godinu dana pretplate.
 
^
Sada sam proverio, stoji flagovano EA Access na igri (plava zastavica) i kada se udje -10% off uz EA access...

Videh i katalog za isti, f-it ne vredi novca, meni makar... Za one koje igraju sportske simulacije i BF vredi...
 
PSN Plus godišnja pretplata za $24.88 na Amazonu. Maksimalno možete kupiti dve dopune.
 
Rama, hvala za dojavu! Odličan popust. Uzeo odmah dve.
 
I već više nema [emoji24]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
@Sympathy Chan Sam ja lud ili?
97d9cb1e03c78847ecbe4d594e459543.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ja proverio cim je rama pisao i ispalio se jer nemaju na stanju. Kako nekome uspe nije mi jasno.Jel to za US dopuna?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Bila je ista fora na nemackom amazonu pocetkom godine...
Doduse tada su zbog greske u sistemu za 45e delili duple kodove za PS+ (24 meseci umesto 12, tj greskom 2 koda su slali), sto mi je fino doslo da produzim pretplatu. Ocigledno im je dobro proslo tada pa se odlucili za pravu ponudu... Doduse i blize EOL za PS4 pa i Soniju odgovara...
 
Preporuka na Ebay za neki vertikalni držač za Ps4 Slim ?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Strpi se, sad će taj čuveni "Crni petak", biće popusta.

Nakon toga katolički Božić, mada tu nije bila ponuda toliko dobra kao za "Crni petak".
 
Čisto da javim da mi je odbijena kupovina sinoć i da sam sad dodao 300 din na karticu i kliknuo Retry i iste sekunde mi je prošlo i dobio sam kodove i sve radi :d Hvala za info!
 
Days Gone za 20$ deluje primamljivo. Nadam se da će da bude još nešto, GoW imam, HZD imam, TLoU imam, Uncharted 4 imam, Dertoit sad imaju skoro svi, ... :D

Kada bi izbacili popust za Red Dead Redemption 2, njega bih prvo uzeo. Mada čekam i poslednju Laru na nekom ekstra sniženju. :)
 
U taman Days Gone za 20$
 
Vredi li days gone, vi koji ste igrali?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno