Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Far Cry 5 fail, ARK meh, colosus ok, Witcher i Horizon vrh, ako mozes oba, ako ne, na tebi je.. Obe ce ti odneti dosta vremena za igranje. :)
 
Petica nece jos 2.5 godina verovatno.... za to vreme ces i da zaboravis da si hteo sony 4.


Sony 4 je definitivno beat buy od tehnike, bukvalno izgubis 20ak posto ako odlucis da ga prodas sto je smesno u odnosu kako se krecu cene.


Sto se tice akcija, u gamesu vam je konzola 32.999 od 500gb, sto je u odnosu na prodavce sa kp skoro pa isto... e sad, dani igara su do 18.06. I ja msm da ce popularni madjari da imaju konzole vec od iduce nedelje jos jeftinije nego sto su bile.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Hteo si da kazes 1.5 godinu iliti Novembar 2020
 
Far Cry 5 fail, ARK meh, colosus ok, Witcher i Horizon vrh, ako mozes oba, ako ne, na tebi je.. Obe ce ti odneti dosta vremena za igranje. :)

A da li ima veze što nisam igrao prethodne witcher igre ? :D
I da li je spiderman bolji deal od te dve igre da gledam njega :D
Od skoro imam ps i bas sam slabo upucen u igre.
 
A da li ima veze što nisam igrao prethodne witcher igre ? :D
I da li je spiderman bolji deal od te dve igre da gledam njega :D
Od skoro imam ps i bas sam slabo upucen u igre.

Mozes slobodno.. Spiderman je dobar, ali nije bolji nikako od HZD-a, a posebno od Witchera.

PS5 novembar 2020 otprilike, sutra xbox baca bombu, pa cemo da vidimo na cemu smo.. :D
 
U pravu si, neće. Već izlazi za godinu i po dana tj krajem 2020-e.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

I da izadje za novu godinu, ako kupi sada soni 4 za 250e prodace ga za godinu dana bez problema za 40,50 manje, sto je smesno...

Ako zbog tih 40,50e nece da uzme konzolu, kako ce onda da udje u kolo sa kupovinom igara koje izlaze svakodnevno?

Ja kupujem po konzolu nedeljno zbog posla kojim se bavim, i sta? Kupovao sam i ps3, pre 4 god. (Slucajno sam video u prepisci sa jednim prodavcem) platio 130e sa dva dzojpeda - prodao pre 6 meseci za 110... i dalje kostaju toliko. Ne mozes na soniju ds izgubis ko zna koliko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Po mom skromnom mišljenju, HZD trenutno u top 5 u PS4 eri!
Ima tu pregršt odličnih naslova, ali HZD mi legao...baš.
 
Stvarno odličan sale.

Ko planira kupovinu većeg broja igara, isplati se kupiti PSN kod od 20% popusta na eBay-u za $3.99. Kod se može upotrebiti samo jednom na nalogu. Meni je uštedeo 15ak dolara (nakon cene koda).

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Mrcili se, gledam ovaj EU sale, ono je blago jadno u poredjenju sa US... Uzeo sam samo DBC i gledam da obrnem sutra tj danas (i to sam se zezno jer je disk na Amazonu bio 15e). Bas je bezobrazluk sta rade u EU regionu, plus onako paradiraju za PS+ na popustu "samo" 69e za godinu...
Ko ih shisha, vise novca ostaje za neki naredni sale, krajem godine, ako ne i iduce godine...
 
Stvarno odličan sale.

Ko planira kupovinu većeg broja igara, isplati se kupiti PSN kod od 20% popusta na eBay-u za $3.99. Kod se može upotrebiti samo jednom na nalogu. Meni je uštedeo 15ak dolara (nakon cene koda).

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
Može li link za taj kod sa popustom? Ne uspevam da pronađem na ebay-u.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala. Nažalost, this item is out of stock.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ajde ako opet naleti neko na tako nesto neka pise :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stvarno odlicna prilika da se covek snabde a ujedno i potvrda pravila da US Store ima daleko bolje popuste...
 
Mrcili se, gledam ovaj EU sale, ono je blago jadno u poredjenju sa US... Uzeo sam samo DBC i gledam da obrnem sutra tj danas (i to sam se zezno jer je disk na Amazonu bio 15e). Bas je bezobrazluk sta rade u EU regionu, plus onako paradiraju za PS+ na popustu "samo" 69e za godinu...
Ko ih shisha, vise novca ostaje za neki naredni sale, krajem godine, ako ne i iduce godine...

Ja imam PSN Usa nalog i kupujem vaučere na USA Amazonu, verovali ili ne, sa Visa karticom komercijalne banke. Recimo sad, uzmem 2 vaučera od po 20 dolara. Ukucam na nalog i pazarim PSN preplatu za 40 dolara. Tako sam i prošle godine uzeo preplatu za 40 dolara. Bila neka akcija na PSN-u. USA nalog je zakon. Drugi nalog mi je Kanada i isto sve. Samo idem preko kanadskog amazona. UK je najgori mogući izbor.
 
Poslednja izmena:
Nije uvek, u 2018 su ubili US region i to dobro, mnogo vise popusta je bilo i vecih razmera nego na US. Ove godine je vec drugacije.

Zato treba imati sve regije i cao.
 
"Kako aktivirati PSN dopunu?
Dopunu aktivirate tako što odete na PS Store, ulogujete se na svoj nalog, kliknete na svoj username i odaberete "Redeem codes". U definisana polja prekopirate PSN kod i potvrdite aktivaciju."

Ja imam problem sa ovim nacinom unosa koda.Dosad kupljeni kodovi su direktno sa amazona sa par klikova bili na mom racunu na PSN,sad nece nikako,ne mogu nikako da ubacim 10$ koje sam kupio na Amazonu.US nalog je.Posle unosenja koda na "redeem codes" trazi postal code,city i drzavu,sve to unesem i kliknem "NEXT" nista se ne desava,sta je problem?
 
Poslednja izmena:
"Kako aktivirati PSN dopunu?
Dopunu aktivirate tako što odete na PS Store, ulogujete se na svoj nalog, kliknete na svoj username i odaberete "Redeem codes". U definisana polja prekopirate PSN kod i potvrdite aktivaciju."

Ja imam problem sa ovim nacinom unosa koda.Dosad kupljeni kodovi su direktno sa amazona sa par klikova bili na mom racunu na PSN,sad nece nikako,ne mogu nikako da ubacim 10$ koje sam kupio na Amazonu.US nalog je.Posle unosenja koda na "redeem codes" trazi postal code,city i drzavu,sve to unesem i kliknem "NEXT" nista se ne desava,sta je problem?

Koju državu i grad si uneo?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Cannon beach, Oregon - mislim da 90% forumaša živi u dotičnom gradu. Uključujući mene:) I ja prepisao adresu sa uputstva koje je Rhisonicus dao ovde. Promenio samo broj.
 
Poslednja izmena:
Unesi na konzoli.
Tu ne pita ništa.
Identičan slučaj sam imao.



Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ako imaš nekog da mu daš da kupi sa svoje konzole, a ti posle promeni lozinku za svoj nalog.
 
Ima li nekog ko koristi silkonsku zastitu za dzojstik Ps4?
Ima se bas naci povoljno,pa me zanimaju misljenja onih koji ih koriste.
Pa da li uzeti ili ne?
 
^
ne bih se slozio, imam vece sake, tako da sa "kondomom" fino popunjava sake a pritom je bolji grip ako se dlanovi znoje. Ribbed kapice za pecurke su apsolutni must have (for our pleasure) :) 10e za 2x kontrolera je dzabe realno.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno