Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ovo je dobro znati, upravo uzeo dopunu od 50$ na offgamersu za 48.25$, sve gotovo brze nego inace, za 3-4 minuta :)
 
Pitanje, stalno zaboravljam - cdkeys, g2a, direktno karticom ili ipak paypal zbog sigurnosti? Koja je najbolja valuta na sajtu ako su na kartici evri?
 
Isto je, samo preko PP-a platices vise jer on uzima neki procenat za transakciju. Najbolje evri, da ne bi radili konverziju, a nikad nije povljan kurs prilikom toga. Sto se tice sajta, cdkeys, instantgaming.
 
Hvala. Da, znam sta mi je od sajtova u opticaju, nego ne kupujem preterano cesto (tj imao sam i imam josh uvek kesha u PSN walletu) tako da zaboravim koja je najbolja varijanta sto se tice valuta.
Nisam razumeo deo "samo preko PP-a...." - savet da placam iskljucivo preko PPa ili napomena da cu platiti malo vise ako idem preko PPa (za ovu proviziju znam)? :)
 
Pa mislio sam da ces uvek dati koji cent/euro vise ako ides preko PP-a.
 
Bas nista narocito


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sutra uzimam PS4 Slim. Da li može neka preporuka za igrice? Vidim da svi hvalite The Lust of Us, Uncharted 4, Zero Horizon Down. Može li neka preporuka još? Kad krenu akcije da pojurim na popustima, hvala [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Do kad traje na us akcija za igre... pise na igrama do 3.12 a na slici pise do 2.12....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako ovo moze biti interesantno? :D
 
Mislim da je namera jasna, posebno zasto je to okacio u konzolnoj sekciji...

on topic
Za EU reg. - Doom+Wolf2 19.99e, FO4 (vanilla) 9.99, Crash+Spyro 19.99e, Prey+Dishonored2 19.99 (mada Dish2 obavezno i DLC, bolji je od base igre). Naveo sam u pogresnoj temi jos neke dealove, mada je ponuda za iste u US verovatno bolja (MK XL 5.99$ vs 16e).

Generalno vrlo mlaka ponuda za EU, fizicke kopije su bile recimo jeftinije na Amazonu (DG 29.99, RDR2 19.99 itd). Sreca u nesreci pa mi je backlog golem...
 
Upravo, ne mogu da shvatim zašto bi to iko igrao na PS4. :)

ontopic: vrlo je mršava ponuda (na UK sam registrovan) i pazario sam nula igara bez griže savesti. čak i ova Xmas ponuda nije ništa bolja, sem što vidim Dead Cells prvi put na sniženju.
 
Dead Cells je najbolja igra koja je ikad postojala
 
^
Jel ozbiljno?

Mene već neko vreme interesuju i DC i Celeste, ali mi turnoff do neke mere to što se navodi da je preterano teška i jedna i druga.

Celeste sam pokušao da igram na PC, ali je neigrivo na tastaturi već nakon sat vremena.
 
Najozbiljnije... ali je isto dosta teška i nisam još uspeo da je završim. Imam je na kompu na kom u zadnje vreme ne mogu da uvatim red za igranje tako da ću iskoristiti ovaj popust.

Možda treba napomenuti da je igra hard core, pogineš I vraćaš se na početak, ali ti ostaju neke stvari koje si pronašao... to malo olakšava svaki sledeći pokušaj.
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, i Hollow Knight je imao te momente, ali ti barem daje savepointe po mapama kao Bloodborne. Jel ovo hardcore do mere da nemaš ni te bazične savepointe? :D
 
Prodato, tj kupih. Taman će da bude dobar ventil kad završim Death Stranding, a i valjaće kad dođu gosti.
 
Meni je Hollow Knight bio bolji od Dead Cells, mozda zato sto sam bez bilo kakvog hajpa i ocekivanja prvi put pokrenuo HK.. a mozda zato sto mi vise lezi lore i sam ambijent igre (soundtrack je dojajan takodje za Hollow Knight, ko voli saundtrekove iz igara).

Sto se tice ponude, vidim da se ljudi zale da je dosta mrsava.. Ima dosta dorbih dealova za bundleove i neke evergrin varijante koje bi svako morao da zavrsi ako vec nije.


Pre svega: https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA02533_00-BEYONDHEAVYRAINU (obe su obavezno stivo)
https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA03306_00-JOURNEYCE000SCEA
https://store.playstation.com/en-us/product/UP0102-CUSA03856_00-RE456BUND00000US (ko voli res evil ima bundle od 3 dela)

Krivo mi sto GTA trilogiju nisu stavili na popust da popunim kolekciju, a ni Divinity ni Torment nikako da spuste
 
Jesi uspeo da pređeš Hollow Knight?

Ja sam prešao dve trećine i prosto izgubio volju da nastavim. Dalji bossevi su preterano teški za moje pragove, a smorilo me je i trčanje po istim mapama u nedogled.

edit: i Concrete Genie na odličnoj ceni, uzeh za ženu da se igra.
 
Poslednja izmena:
I ja sam odustao od Hollow Knight-a posle dobrih 15 sati. Jednostavno sam izgubio želju da igram dalje.
 
Jesi uspeo da pređeš Hollow Knight?

Ja sam prešao dve trećine i prosto izgubio volju da nastavim. Dalji bossevi su preterano teški za moje pragove, a smorilo me je i trčanje po istim mapama u nedogled.

edit: i Concrete Genie na odličnoj ceni, uzeh za ženu da se igra.
Jesam. Istina je da pocne da se ponavlja malo kasnije
 
Uzeo PS+ subscription na cdkeys, stigao mi mejl. Odem na download link, baci me na cdkeys stranicu gde mi trazi da verifikujem broj telefona. Ukucao broj (probao sa +381, 381, 00381), kada kliknem na Call ili SMS apsolutno nista se ne desava. Probao IE, IE Safe mode, Firefox, Chrome, Edge, ista stvar.
Bacio sam im i poruku na FB, ali me zanima da li je neko imao ovo i eventualno zna resenje?
 
Iz koje zemlje ti je kartica?

Imao je @horror slično iskustvo.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Visa Internet, placanje kao placanje je proslo, poruka navodi na to da je ovo standardna verifikacija.. koja ne radi.
Evo screenshota.

EDIT: Uspeo.
Dakle, magovi web programiranja.. prvo sam probao sam sve zive browsere na kompu, padne mi na pamet da probam sa mobilnog.. otvorim link iz Gmail aplikacije na Androidu, koja ga otvara u default Xiaomi browseru, i sve se prikazuje kako treba (drop-down sa leve strane za izbor zemlje), unesem broj telefona, dobijem pin, unesem pin i dobijem kod.
 

Prilozi

  • cdkeys.png
    cdkeys.png
    31.9 KB · Pregleda: 115
Poslednja izmena:
Kupio kod sa dopunom za US nalog na offgamers, sve rešeno u par sekundi i kod stigao u istom minutu. Ljudi su ovde preporučivali, da potvrdim da je sve super prošlo, preporuka takođe za sajt.
 
Visa Internet, placanje kao placanje je proslo, poruka navodi na to da je ovo standardna verifikacija.. koja ne radi.
Evo screenshota.

EDIT: Uspeo.
Dakle, magovi web programiranja.. prvo sam probao sam sve zive browsere na kompu, padne mi na pamet da probam sa mobilnog.. otvorim link iz Gmail aplikacije na Androidu, koja ga otvara u default Xiaomi browseru, i sve se prikazuje kako treba (drop-down sa leve strane za izbor zemlje), unesem broj telefona, dobijem pin, unesem pin i dobijem kod.

meni je ovo proslo ok, mozda se nekad gubi kad kucas +381064... umesto +38164 nemam pojma
inace ja sam moj kod cekao 80 sati!! nakon sto su ignorisali 3 mejla krenuo sam da ih rokam redom gde god sam stigao (twitter, facebook, messenger) ali su i to ignorisali, da bi tek nakon sto sam ih ocrneo na Trust Pilot-u reagovali kao "u cemu je problem?"
dakle, sajt je ocito super ako vam je kartica izdata ovde i pristupate iz Srbije, meni je kartica izdata u UK i svaki put su se bagovali sa tim ali uvek se zavrsavalo za sat vremena najkasnije nakon sto im posaljem gluposti koje traze, ali ovaj put su bas preterali
nikad vise kod njih pa makar platio duplo vise, gamad pokvarena
 
Ovde je očigledno problem do prikaza tog drop-down menija sa prefiksom zemlje browseru.. I potpuno mi je neverovatno da u 4 browsera na PCju ne radi, al dobro, reših problem.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno