Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Da, jednim potezom samo skines program i to je to, moras jedino imati Bluetooth na PC-u

Ima dosta programa, ds4windows recimo
 
Far Cry 5 na popustu na PSN UK, 6.99 funti a na US 8.99 dolara..
Taman realna cena :D

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja uzeh FC3 da se upoznam sa serijalom.
Samo gomilam a ne igram [emoji3]

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ja uzeh FC3 da se upoznam sa serijalom.
Samo gomilam a ne igram [emoji3]

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
Da, 2.5 funte je... bukvalno znam da je neću upaliti al možda i uzmem :) Nisam ni kad je original izašao mogao da je igram a probao sam i na PC i na PS3. Inače, bukvalno sve Assassin's Creed igre su na popustu. Origins oko 12 funti, Oddisey 15 itd

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
FC3 je zapravo odlican i sto se tice price i akcije, nema greske da se odigra i predje, u rangu je uncharted 4 kvaliteta. Cetvorka i petica su makar meni bile dosta pretrpanije zivotinjama i sadrzajem i nisam ih ni odigrao do kraja.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Uncharted 4 još nisam započeo, prva tri dela su mi odlična i raduje me ako je i FC3 u tom rangu.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Uncharted 4 još nisam započeo, prva tri dela su mi odlična i raduje me ako je i FC3 u tom rangu.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Obavezno da predjes igru, odlicna avantura ima oko 14 sati igranja i toliko je dobra da je isto ko film neki da gledas, neverovatna igra
 
Hoću, ceo U serijal ću da odigram samo da nahvatam vremena.
Za vreme PČ sam prešao prva tri dela Uncharted serijala i poslednji GOW, posle toga bukvalno ništa.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ima li neko iz BG-a da bi iznajmio konzolu na jedno 2-3 nedelje ?

Treba mi neka zanimacija dok ne izadje Horizon Zero Dawn za PC..

Razmisljam da je bolje nekome sa foruma da dam pare nego nekom random liku sa oglasa. A i mozda prodjem jeftinije :D
Presao bih God of War i mozda jos nesto ako stignem..
 
Ima li neko iz BG-a da bi iznajmio konzolu na jedno 2-3 nedelje ?

Treba mi neka zanimacija dok ne izadje Horizon Zero Dawn za PC..

Razmisljam da je bolje nekome sa foruma da dam pare nego nekom random liku sa oglasa. A i mozda prodjem jeftinije :D
Presao bih God of War i mozda jos nesto ako stignem..

Izašlo bi te kao da si je kupio.
 
30$ 12 meseci US ps+
Realno đabe

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
ako kupim 2 dopune od po 30$ 12 meseci US ps+, kada ih ukucam traju 2 godine ili.... ?
 
Ne znam koliko je istina, navnodno Sony deli "odabranim" korisnicima 10e/$/£ (u zavisnosti od regiona) u sklopu, svako ko dobije bi trebao da dobije notifikaciju i naravno tu sumu na racunu...
 
Istina je. I to kao što kažeš "odabranim" korisnicima.

Obeležavanje 10 godina ps+ iliti rođendanski poklon.

5c61eb63ea712e1b1c190966ecae8b1f.jpg
 
Poslednja izmena:
Deli samo nekim PS+ korisnicima
 
Uzima li iko igrice od preprodavaca? Naletih na jednog koji nudi Ghost of Tsushima za 3500din.
Ne bih rizikovao ali ponuda je primamljiva.
 
Ili oni kradeni pa dobijes nalog sa igricom..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Verovatno nosilac nalog, proveri to prvo

Da, tako isporučuje. Nov nalog na kojem je igrica. Navodno nije "krekovana" i nalog trajno ostaje kod mene.

Možda jednom rizikujem sa nekom jeftinijom igricom.
Čisto reko da pitam, da li neko ima sličnog iskustva.
 
Ja sam dobio uz konzolu dva takva naloga, jedan sa GTA a drugi sa Crash-om, i evo vec 2 godine rade igre..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da, tako isporučuje. Nov nalog na kojem je igrica. Navodno nije "krekovana" i nalog trajno ostaje kod mene.

Možda jednom rizikujem sa nekom jeftinijom igricom.
Čisto reko da pitam, da li neko ima sličnog iskustva.

Naravno, na razmeni igara od pouzdanih prodavaca. Ja se tako godinama igram. Uzmem nosioca ili gosta i prodam kad pređem... A taj ti prodaje gosta jer pretpostavljam da samo s tog naloga možeš da igraš. Gost na razmeni igara ti je 3000 kad je preorder :) A već kad ljudi pređu bude za 2500 pa i 2000 dinara...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Aj i ja da se nakacim sa jednim pitanjem...
Preko svog naloga na PS4 (koji mi je i jedini) direktno sa PS Store-a sam kupio 7-8 igara i instalirao ih na konzolu. Da li ovo znaci da sam ih ja kupio kao nosilac?
 
Aj i ja da se nakacim sa jednim pitanjem...
Preko svog naloga na PS4 (koji mi je i jedini) direktno sa PS Store-a sam kupio 7-8 igara i instalirao ih na konzolu. Da li ovo znaci da sam ih ja kupio kao nosilac?
Kupio si ih kao vlasnik jer nalog ne deliš ni sa kim :) Ako bi delio sa drugom recimo, onda bi ti morao biti gost pošto bi igrao sa tog naloga koji ti je jedini a drug nosilac bi igrao sa svog naloga i na taj tvoj ne bi ni ulazio sem da pokrene instalaciju igara. Ali kad ne deliš za tebe ne važe nosioc i gost termini jer su nepotrebni :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno