Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ovo zadnje i mene interesuje?

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Može da se igra PS Now sa drugog naloga.
 
Hyper Sentinel $0.12 u US prodavnici. Da li je greska ili ne... za te pare dzabe je pa kakva god da je
 
Kome treba ps+,imate na offgamers-u za Aziju,cena 28$ godina dana,upravo sam sada kupio.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da li je neko rasposlozen da mi uplati dopunu od 25 funti za PSN UK?
Uplacujem novac preko ziro-racuna ili postnet uputnice,kako vise odgovara?
Hvala unapred.
 
Kome treba ps+,imate na offgamers-u za Aziju,cena 28$ godina dana,upravo sam sada kupio.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Posto mi je nalog USA, kako onda da koristim ovaj PS+? Napravim novi nalog koji ce biti Azija i onda??
 
Da li je neko rasposlozen da mi uplati dopunu od 25 funti za PSN UK?
Uplacujem novac preko ziro-racuna ili postnet uputnice,kako vise odgovara?
Hvala unapred.

Mogu ja, nije problem. Uzeću kod, javiću ti kol'ko je izašao, a ti mi uplati na tekući račun.
 
Poslednja izmena:
Jel koristite VPN za kupovinu preko g2a sajta? Hocu da kupim Gift Card 75 USD PSN UNITED STATES, ima za 56.4 eura ali mi pise cant activate in Serbia, iako sam na svom profilu stavio lokaciju US
 
Ignoriši i slobodno kupi kod, ne treba VPN.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel koristite VPN za kupovinu preko g2a sajta? Hocu da kupim Gift Card 75 USD PSN UNITED STATES, ima za 56.4 eura ali mi pise cant activate in Serbia, iako sam na svom profilu stavio lokaciju US
Ne može da se aktivira u Srbiji, normalno... kod je za US nalog na to misle :) Kupuje se lagano bez VPN na g2a

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Aha, ovo je samo upozorenje za aktivaciju koda, ne i za samu kupovinu. Kapiram, hvala :)
 
Imam problem sa ovim konkretnim gift cardom sa g2a sajta. Stigo sam do faze Finalize your transaction, pise Thank you, your order 820... has been placed successfully i u delu Average time to wait mi odbrojava vec treci put po 12 min i nista se ne desava. Placeno je Paypalom povezanim sa debitnom karticom Telenor banke, na racunu pise da su sredstva rezervisana. Jel mogu nekako da otkazem porudzbinu ili da trazim povracaj sredstava? Ili da cekam jos u nadi da ce transakcija da se izvrsi?
 
Imam US nalog i PS+ pretplatu tamo. Ako napravim UK nalog (uzeo bih PES), moram li imati i UK PS+ ?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Imam problem sa ovim konkretnim gift cardom sa g2a sajta. Stigo sam do faze Finalize your transaction, pise Thank you, your order 820... has been placed successfully i u delu Average time to wait mi odbrojava vec treci put po 12 min i nista se ne desava. Placeno je Paypalom povezanim sa debitnom karticom Telenor banke, na racunu pise da su sredstva rezervisana. Jel mogu nekako da otkazem porudzbinu ili da trazim povracaj sredstava? Ili da cekam jos u nadi da ce transakcija da se izvrsi?
Autorizacija prvog placanja traje nesto duze, ali ne bi trebalo duze od dan. Kontaktiraj CS i vidi sta ce da ti kazu.

Mada je do sad vrvt prosla transakcija [emoji4]
 
Drustvo, jel moze neko briefly da mi odgovori jma li nekih konsekvenci ako pazarim ps plus preko, recimo, kanadskog akaunta, a sve igre koje bih igrao na njemu su zapravo sa US akaunta?

Kapiram da cu moci da ih igram bez problema ali je nko ovde napomenuo da cu po isteku pretplate izgubiti sve igre sa akaunta koji nije kanadski (sto ce reci sve) [emoji3526] Jel to istina?
 
Drustvo, jel moze neko briefly da mi odgovori jma li nekih konsekvenci ako pazarim ps plus preko, recimo, kanadskog akaunta, a sve igre koje bih igrao na njemu su zapravo sa US akaunta?

Kapiram da cu moci da ih igram bez problema ali je nko ovde napomenuo da cu po isteku pretplate izgubiti sve igre sa akaunta koji nije kanadski (sto ce reci sve) [emoji3526] Jel to istina?

Nemas nikakvi konsekvenci kod mene i jos par ljudi je azijski racun za ps PLUS jer je *mjau**mjau**mjau* bio 27 dolara

Igrice gubis na tom kanadskom kad istekne pretplata, ili ako ti je na tom is bio ps plus pa ga ne produzis gubis te ps plus igre

Znaci samo se to odnosi na ps plus igre nista drugo
 
Autorizacija prvog placanja traje nesto duze, ali ne bi trebalo duze od dan. Kontaktiraj CS i vidi sta ce da ti kazu.

Mada je do sad vrvt prosla transakcija [emoji4]

Posle par sati cekanja, sam sajt mi je otkazao porudzbinu i vratio novac, tako da je u tom pogledu sve proslo ok. Gift card sam kupio na offgamers sajtu jos isto vece. Malo je bio skuplji od ove ponude, ali je bar proslo odmah bez ikakvih problema
 
Nemas nikakvi konsekvenci kod mene i jos par ljudi je azijski racun za ps PLUS jer je *mjau**mjau**mjau* bio 27 dolara

Igrice gubis na tom kanadskom kad istekne pretplata, ili ako ti je na tom is bio ps plus pa ga ne produzis gubis te ps plus igre

Znaci samo se to odnosi na ps plus igre nista drugo
Hvala
 
Kada posle isteka upaltiš PS+ na kanadskom nalogu igre su ti i dalje tu.

Tj. one će ti sve vreme biti "tu" ali kada istekne pretplata biće zaključane. Ništa ne gubiš samim istekom PS+ naloga sem mogućnosti da te igre igraš.

Zato smo, kao što kolega reče, neki od nas uzeli na azijskim acc PS+ jer je jeftiniji (oko 28$, kad su akcije). Međutim, ako mene pitaš, to je čisto bacanje para. :D

Sve neke gluposti dele, jedino ako ti je do MP pa moraš da plaćaš PS+, u suprotnom, bolje kupi neku AAA igru za taj novac.
 
Ako neko ima sicu koju bi da potrosi u UK prodavnici ima "Wuppo" za £0.79
 
Ako je neko tokom crnog petka u US, neka svrati do "best buy" radnje, imaju odlicne popuste na igre (Ovo bi bilo nezgodno da su ovakve cene kod nas, istrosio bih se posteno, ali re2 i spajdi goty za 15, days gone za 20....):


$9.99:
God of War - PlayStation Hits Standard Edition
Horizon Zero Dawn: Complete Edition
The Last of Us Remastered - PlayStation Hits
Uncharted: The Nathan Drake Collection Standard Edition
Persona 5 Standard Edition
Nioh
Ratchet & Clank
LittleBigPlanet 3
Bloodborne
Until Dawn
God of War III Remastered Standard Edition
Anthem Standard Edition
Yakuza 0 Standard Edition
Yakuza Kiwami


$14.99
Overwatch Legendary Edition - PlayStation 4
Devil May Cry 5 Standard Edition
Shadow of the Tomb Raider Standard Edition
The Dark Pictures Man of Medan
Yakuza Kiwami 2 SteelBook Edition
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
Shenmue I & II Launch Edition
Injustice 2 Legendary Edition
Watch Dogs 2 Standard Edition
Final Fantasy XV Royal Edition
Yakuza 6: The Song of Life "Essence of Art Edition" Standard Edition
Resident Evil 2 Standard Edition
Marvel's Spider-Man Game of the Year Edition
Kingdom Hearts III Standard Edition
Battlefield V Standard Edition
Assassin's Creed Odyssey Standard Edition
LEGO The Incredibles
Cars 3: Driven to Win
Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King
Watch Dogs 2 Standard Edition
Call of Duty: Black Ops III Standard Edition

$19.99:
MediEvil Standard Edition
MLB The Show 19 Standard Edition
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Standard Edition
Days Gone
RAGE 2 Standard Edition
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville Standard Edition
Concrete Genie
Ace Combat 7: Skies Unknown Standard Edition
The Elder Scrolls V: Skyrim VR Standard Edition
Jump Force - PlayStation 4
Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age Standard Edition
NieR: Automata Game of the YoRHa Edition
Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition

$24.99:
Judgment Standard Edition
Catherine: Full Body Standard Edition
Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered Remastered Edition
Red Dead Redemption 2 Standard Edition
Mortal Kombat 11
Sekiro: Shadows Die Twice

$27.99:
FIFA 20 Standard Edition
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Standard Edition
Borderlands 3 Standard Edition

$29.99:
NHL 20 Standard Edition
Call of Duty: Black Ops 4 Standard Edition
Control Standard Edition
eFootball PES 2020
NASCAR Heat 4
Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition
Street Outlaws The List
GreedFall

$39:
Call of Duty: Modern Warfare Standard Edition
 
Ne razumem, jel to samo i isključivo u radnji kodovi mogu da se pazare ili šta?! Brat mi je tamo pa da ga uputim kako šta...mogu i user/pass da mu dam

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Kingdom Hearts All-in-one (sve igre) 37e na EU store-u...

Valja li ovo da se obrne ili je vise predvidjeno za mladje narastaje?
 
21 ili 23.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno