Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Pa cekaj na ovom gamivo na checkoutu ima da se nesto bira drzava. I ima outside eu sa 0% poreza i srbija sa 20%. Ako stavim van eu oce li mi skinuti koliko pise ili ce mi banka automatski skinuti jos tih 20%
 
Ostavi eu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam upravo obavio kupovinu preko njih koristeći BIRTHDAY vaučer. Posle 5min mi je stigao PSN kod i aktivirao sam ga bez problema. Čisto da znate da sigurno radi.

@Proday, ako obavljaš veću kupovinu igara odjednom na PSN, pogledaj da li na eBay ima kodova za 20% popusta na PSN. Ja sam bio kupio za $4 svojevremeno i na kraju uštedeo 20ak dolara. Taj kod može da se upotrebi samo jednom na nalogu. Dobijaju ga na nekim tržištima u pakovanju sa konzolom.
Ja pokušavam (nek se nađe kredit, trebaće za cyperpunk2077) međutim kad ukucam kod za popust prijavljuje da ovaj produkt ne podpada pod gift card...gde grešim?20190816_201051.jpg

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nigde ne grešiš, možda su se predomislili iz nekog razloga. Probaj dopunu od $75 ili od $20 (tipa 2x$20)?
 
Gamivo trenutno ima rođendansku promociju i daje 20% popusta na kupovinu bilo čega na svom store-u. Kod za popust je: BIRTHDAY

Odlično vreme za kupovinu koda za dopunu PSN naloga. Na primer, PSN US kod od $50 izađe ~32 EUR.

Nema ih za lek.. to su bili kodovi koji su vazili do 30.06...

Ako ih neko zapazi, obavezno nek pise... opasno ce da se nadju pred fifu, nba...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa vidiš da čovek napisa da je kupio danas!?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nema ih za lek.. to su bili kodovi koji su vazili do 30.06...

Meni je danas stigao mejl od Gamivo sa ovim kodom u 16:48h. Ja sam obavio kupovinu PSN koda i javio ovde u 17.06h. Tako da je kod sigurno nov, ali ne znam da li su menjali nešto u međuvremenu.

Ovako piše u mejlu:

DISCOUNT CODE
'BIRTHDAY'
*coupon applicable for all orders
including all games and pre-paid cards

*max cart value at 50€

usable once per customer

Evo ga i mejl: https://mailchi.mp/gamivo/gamivo-birthday-20-discount-inside-celebrate-with-us

Radi na kodovima od $20. Baš na ovom od $50 više ne radi iz nekog razloga.
 
Poslednja izmena:
Meni je danas stigao mejl od Gamivo sa ovim kodom u 16:48h. Ja sam obavio kupovinu PSN koda i javio ovde u 17.06h. Tako da je kod sigurno nov, ali ne znam da li su menjali nešto u međuvremenu.

Ovako piše u mejlu:

DISCOUNT CODE
'BIRTHDAY'
*coupon applicable for all orders
including all games and pre-paid cards

*max cart value at 50€

usable once per customer

Evo ga i mejl: https://mailchi.mp/gamivo/gamivo-birthday-20-discount-inside-celebrate-with-us

Radi na kodovima od $20. Baš na ovom od $50 više ne radi iz nekog razloga.

Ma pogresno sam citirao, hteo sam da kazem za onaj 20% kod. Inace ja sam uspeo da kupim 50$ danas za 32e ja msm da je izaslo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na istom sajtu? Sa Birthday kodom?


Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ma postojali su kodovi za psn store na 20% za celu kupovinu... top stvar ali nema ih vise


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Istekao je Birthday kod. Uklonili su baner sa sajta.
 
Bedak. Ja sam pokušao i onaj od 75$ da kupim ali nije radio kod, navodno ne može preko 50 dolara vrednosti...strašno kakva ne organizacija!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Odakle kupujete psn dopunu za USA nalog? Do sada sam uzimao sa Amazon, ali vidim da je na cdkeys jeftiniji za 20$. E sad da li je sigurno odatle kupovati i da li i koju adresu traze da se stavi da bi se od njih kupilo? Ili da li imate jos neki site za preporuku? Uskoro mi isitce psn pa hocu da ga prodizim jos na godinu dana.
 
Rečeno tj pisano n puta, svaka preporuka za cdkeys sajt :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Odakle kupujete psn dopunu za USA nalog? Do sada sam uzimao sa Amazon, ali vidim da je na cdkeys jeftiniji za 20$. E sad da li je sigurno odatle kupovati i da li i koju adresu traze da se stavi da bi se od njih kupilo? Ili da li imate jos neki site za preporuku? Uskoro mi isitce psn pa hocu da ga prodizim jos na godinu dana.
Offgamers meni naibolji
 
Poslednja izmena:
A jel prilikom kupovine na cdkeys trebam da unesem USA adresu ili i ne treba adresa, prolazi nasa kartica?

Znam da mi je na Amazon-u neka USA adresa pa zato pitam...






Hvala, bacicu pogled i na taj site.
Takođe preporuka za cd Keys i offgamers, oba su pouzdana. Nema problema sa adresama, sve kartice prolaze bez problema.

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Ma samo platis, provjeri et offgamers, cdkeys i g2a i vidi gdje ti je najeftinije, platis najnormalnije karticom /paypalom
 
Jel zna da se isplati proveravati sva tri sajta?
Ja obicno na g2a uzimam...kolike razlike znaju da budu?
 
Pa Amazon i cdkeys a sad sam video i na offers razlika 20$.

Noob pitanjce. :) Inace ako dopunim karticu tipa mesec dana ranije da li ce da krene da racuna nov psn plus od tog trenutka kada sam dopunio ili od trenutka isteka?
 
Potpisuje za CDkeys...uglavnom tu punim wallet. Neretko bas spuste cenu na neke stvari, a sve je instant.
Sve ono sto si platio iskoristices do kraja, od-do, + novo sto si doplatio...takva je politika bila, sad vec dugo nisam uplacivao.
 
Pa Amazon i cdkeys a sad sam video i na offers razlika 20$.

Noob pitanjce. :) Inace ako dopunim karticu tipa mesec dana ranije da li ce da krene da racuna nov psn plus od tog trenutka kada sam dopunio ili od trenutka isteka?
Od dana isteka ti racuna

Ma meni offgamers je u zadnje vrijeme bio najpovoljniji, cak i oni dodatni troskova budu najmanji, na g2a najveci
 
Odlicno to me interesovalo, hvala na pomoci svima. cheers
 
Tu je i pcgamessupply, ja sam njega koristio par puta kada je nestalo US kodova na cd keys koji mi je prvi izbor.
 
Hteo sam da probam PS Now na PC, napravio PS nalog na Aljasku, uneo adresu nekog hotela tamo, za plaćanje ne prima naše kartice kao ni Paypal, pa sam aktivirao prepaid dopunu od 10$ i sad se to vidi u "Wallet" sekciji. Međutim kad kliknem da se pretplatim na 30 dana samo traži karticu ili PayPal, nema opciju da se iskoriste sredstva iz tog Walleta. Ne može ni 7 dana proba...

Jel ima neka opcija da se to aktivira kod nas (bez VPN i USA kartice) ili šta....



Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Imaš, izguglaj "ps now srbija" i tu pogledaj prve rezulatate. Ima uputstvo kako i šta. Mislim da može samo UK nalog
 
Ne postoji bez kartice. Cak mozes da imas i paypal americki i da nece...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma, ostaviću nek stoji tamo tih 10$, nek se nose. Moraš i da platiš i da se baviš alhemijom da bi imao nešto na PS polulegalno.
Ako ništa drugo, bar vidiš šta je Steam za sve to...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno