Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Sve to moze, nastavlja igrati fifu sa svog naloga, ali gubi NBA i ostale igre koje je dobio free

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Uzeo bi ka USA na god dana sad je 27e, stvarno velika razlika, a pretpostavljam da ok funkcionise msm kao UK? Ali ako ispadne da ne može da zadrzi tim koji je napravio i nastavi online tamo gde je stao, i ako bude nesto komplikovano za podesavanje.. e onda sam nadrljao...
 
Gde danas moze najeftinije da se kupi dopuna za PS plus?
Kolega ima sony,nije nikad kupovao ovo za online igranje,citamo da ima svaki mesec i po neka igra free da se skine.
 
Cdkeys, ja sam uzeo za ispod 30e..
Ako pozurite moci cete da pokupite i igre za ovaj mesec :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Cao. Mozda je blagi off topic, al aj da probam :D
Jel ima neko iskustva sa prodavcem sa KP, pod imenom Milos iz Novog Sada? Elem, prodaje TLOU2 po simpaticnoj ceni, 3500rsd. Naravno, u pitanju je prodaja account-a, pa aj probao bih i ovo, pa me interesuje zna li neko jel pouzdan lik (vidim da ima 195 pozitivnih ocena i 0 negativnih)?

Hvala.
 
Cao. Mozda je blagi off topic, al aj da probam :D
Jel ima neko iskustva sa prodavcem sa KP, pod imenom Milos iz Novog Sada? Elem, prodaje TLOU2 po simpaticnoj ceni, 3500rsd. Naravno, u pitanju je prodaja account-a, pa aj probao bih i ovo, pa me interesuje zna li neko jel pouzdan lik (vidim da ima 195 pozitivnih ocena i 0 negativnih)?

Hvala.
Da ti ustedim 1500din,na razmeni imaš za 2000din nosioca.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
I od mene preporuka za razmenu igara forum, ja tamo trgujem redovno i sve je bez problema.

Sto se tice TLOU2 imam ja nosioca na prodaju, presao sam igru pre neki dan pa ako te zanima javi se.
 
@fain2daniel @Phoenix92: Izvin'te, nisam pratio ovaj topic nekoliko dana. Kupljeno vec, odmah sutradan za 2000.
 
Cao. Mozda je blagi off topic, al aj da probam :D
Jel ima neko iskustva sa prodavcem sa KP, pod imenom Milos iz Novog Sada? Elem, prodaje TLOU2 po simpaticnoj ceni, 3500rsd. Naravno, u pitanju je prodaja account-a, pa aj probao bih i ovo, pa me interesuje zna li neko jel pouzdan lik (vidim da ima 195 pozitivnih ocena i 0 negativnih)?

Hvala.

Ja sam uzeo na takav način dve malo jeftinije igrice. Čisto da kao i ti "isprobam". Doduše ne od pomenutog, nego drugde.
Poslali mi dva username/pass-a koje sam uneo i na njima su bile igrice. Sve išlo veoma brzo.
Nadam se da zbog ovoga konzola neće upasti u nekakve "nevolje" :D
Sad samo još da nađem vremena pa da ih i igram. :)
 
Kapiram da je ovo najboolje mesto da pitam ova pitanja....

Ako kupim danas kod za PS+ od godinu dana i ne iskoristim ga odmah jel mogu da ga iskoristim i za 3 meseca ako pozelim?
U slucaju da odlucim da ga aktiviram odmah da li se moja pretplata racuna do datuma aktivacije sledece godine ili se eventualno dopunjuje na jos 12 meseci od isteka aktuelne pretplate, ako mi trenutna npr istice 1. Novembra ? Da li cu imati ps+ onda do 1. Januara 2022. ili do 1. Novembra 2021. ili recimo 19. Septembra 2021,?

Najlepse hvala :)
 
Mozes da ga aktiviras kada god hoces, ali cekanje bas nije preporucljivo posto kod koji ti dobijes moze da dobije neko drugi (Ovo pricam ako uzimas digitalne kodove upola cene i te fore).

Traje godinu dana od datuma uplate, nema veze sa kalendarskom godinom :)

Edit, ako imas vec aktivno nesto onda se samo na taj datum isteka doda godinu dana..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Upravo idem na tu 'foru'....

Ja sad imam aktivan ps+ do nekog Oktobra/Novembra, znaci dodace mi 12 meseci na to kad aktiviram kod ?
 
Pa da, mozes da nakarikas nekoliko godina tako :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nema na cemu, tu smo da se pomazemo :) Ako je nesto dzaba javi gde i koliko kosta pa mozda se i ja castim :D

Edit: vidim da je na cdkeys 24e, sto je dzaba

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa hocu da iskoristim ovu ponudu na cdkeys jer mislim da je i vise nego povoljna, maltene oko 3.000 rsd za godinu dana ps+ sto me izadje 250 dinara mesecno, to je stvarno smesno.....
 
Uzmi 2 godine i miran si [emoji3]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Dobra je to cena, al manje vise je takva mesecima :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pozz, za koji je region ovaj ps+ za 24e?

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Verovatno glupo pitanje. UK sam oduvek uplacivao na glavnom nalogu. Da li nekako mogu da predjem na US? Da li gubim igre sa UK?
 
Kad se uzme američki PS+ jel to znači da me online baca da igram sa Amerima?
 
Ladno skočila pretplata na 31.83 mada kontam i da je to ok deal?
 
Ja koliko vidim, postoje 10 sajta gde je ispod 30e.

Sve ispod 50e je ok deal. :D
 
Pasce opet, cena ide gore dole svaki dan :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno