Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Jel vredi pikati solo (Div2)? Nisam u MP/coop fazonu...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja sam samo 2-3 misije igrao sa nekim, sve ostalo sam. Ali dvojku ne verujem da sam sveukupno igrao više od 10tak sati.
 
Super. Nisam je probao, sinoć sam stavio da se "skida".

Biće i "kec" verovatno na nekom ludačkom popustu.
 
Ma preko 100GB Div2, to je moj najveći problem...izbrisao ove što imam i na disku, ne bi li oslobodio mesto... Nikako taj externi da uzmem. :mad:
 
Ja igrao solo, dobro je, 100% easy! :D
 
Ovo je baš dobra cena, mogu li da kupim sada pa da aktiviram za 2 meseca? I je l' ovo jedan od "bezbednih" sajtova za kupovinu?
 
Bezbedan je cdkeys, kupujem godinama kod njih kodove.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Aktiviraj odmah, dodaje se na postojeću pretplatu.
 
Nemam ni pretplatu postojecu a ni ps, zato kazem za 2m [emoji23]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nemam ni pretplatu postojecu a ni ps, zato kazem za 2m [emoji23]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Mislim da moraš odmah da aktiviraš ključ inače će neko drugi da uradi to umesto tebe. :D

Nije čest slučaj ali se dešava da ključ bude prodat više puta. Ovako imaš priliku da se odmah žališ i da dobiješ nov, posle dva meseca teško da će ti iko dati nov ključ.
 
Bolje da se ja strpim dok ne stigne ps :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Drugari, a kada kao ja godinama imate uk nalog, i hocete naravno zbog nize cene da uzmete us, sta to menja? Da li cu moci da igram mp na uk nalogu najnormalnije?
 
Horizon zero dawn complete je na cdkeys i dalje 4.99$
 
Da li PS+ kupljen na US nalogu može da igra igre sa UK naloga, oba naloga su na istoj konzoli.
 
Ne. PS+ je vezan samo za onaj nalog na koji je uplaćen, tako da u tvom slučaju ne bi bile dostupne igre koje si dobio na PS+ UK.

A ako si mislio na igranje kupljenih igara sa UK naloga, naravno moći će. Samo da je UK nalogom aktivirana konzola kao primarna.
 
Poslednja izmena:
Da, na kupljene igre, ne na dobijene. Znači one rade iako su kupljene na drugom regionu i drugi nalog naravno (znam da može imati 16 naloga na konzoli, dva bi bila)?
 
Vidim PUBG na dobroj ps+ akciji, igra li ko na PS4?
 
Bilo oko 35, 36 $. Uzeo sebi [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ista cena je vec mesec dana (koliko ja pratim), evro dva gore dole :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno