Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Jel A way out može offline co op split screen?

Jedan ps4 sa dva dzojstika :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Moram da dodam mngo zarazni Broforce kao couch co-op varijantu.
 
Kakvo sramoćenje sa days of play akcijom..... Popusti na konzole oko 5k rsd, ništa VR, ds4 na popustu 8500 .... Kakvo prskanje po facama, bez komentara. Za sad samo gamecentar.
 
Uzeo sam VR pre godinu i po u G za 25.990, tako da sve se može kad se hoće. I konzole su tad i zimus bile sličnih cena....
 
Imam ps+ na uk nalogu.

Imam i neke US naloge ali nemam ps+ na njima..Ima li sanse da da dodjem do free CoD WW2?
 
Za one koji ne znaju, sve PS akcije kao i cene propisuje Sony kancelarija za Balkan, a retaileri mogu samo da se pridrzavaju toga bez puno talasanja. Tako da se ne zavaravate misleci da neka od gore pomentih prodavnica diktira cene i sadrzinu akcija, to zahvalite visim silama [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo za Call of Duty WWII nije nikakva fora, to je redovna ponuda PS+ za Jun 2020, mislim jedna od dve redovne igre i to moze da se procita na internetu. Jedina je razlika sto su ovaj mesec, a verovatno zbog razocarenja korisnika igrama za prethodni, jednu igru COD WWII objavili i pustili za preuzimanje vec juce, a drugu ce redovno, objaviti valjda danas, a pustiti za skidanje u utorak. Mozda se zato nekima bagovito ili nikako prikazuje. Nisam kod kuce, a klinac je trenutno na konzoli, pa nisam ni pogledao iz store-a sa konzole, da ga ne prekidam, ali ubacih je upravo u library iz browser-a na PC-ju, al' bedak za download - "Not enough space" :D , mora neka glupost da se obrise :D



 
Ej meni isto prijavio, pomislih wtf, igra 48gb a imam 100 free, trazio mi da izbrisem dodatnih 19....:trust:
 
Ma ja znam da sam pun, napunili smo 500GB interni + 1TB eksterni jer smo skidali kao budale sve sto ima besplatno :D da bi sad isto to mogli da brisemo :D
Cu vidim kad dodjem kuci s posla.
 
Stiv brate ovo ti je bonus igra i moze da se skine samo do sledeceg vikenda. A veceras valjda treba da objave igre za jun

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Isti slučaj sa prostorom i kod mene, tek kada sam oslobodio 100 giga krenula je instalacija.
 
E momci ovako, problemcic.

Na PS4 imam 2 naloga, jedan na USA a drugi na SLO (zbog PS+ davno),pre neko vreme kupih PES 20, naravno, sa US nalogom, do danas sam mogao da ga igram i na SLO nalogu, sad uradio update sistema i vise ne mogu, moram da ga kupim i za SLO.. imam i PES 19, isto kupljen na US store i njega mogu da igram i na SLO nalogu. Jel se to moze kako resiti, nije bas hitno ali.. navikao sam na SLO nalog.

Edit: Sad vidim da ni PES 19 ne mogu da igram na drugom nalogu, a moglo je.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Uđi u US nalog i postavi konzolu kao primarnu. Zabrljavila je posle update-a verovatno.
 
Stiv brate ovo ti je bonus igra i moze da se skine samo do sledeceg vikenda. A veceras valjda treba da objave igre za jun

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Ne kazem da je bilo ko od nas dvojice u pravu, samo kazem: "Iz tvojih usta u bozije usi!" :D Ja ovako razumeo kako sam procitao na netu, a nisam nigde nasao drugaciji info.

Btw, evo objasnjenja sto mora da se oslobodi 100GB:

 
Stiv brate ovo ti je bonus igra i moze da se skine samo do sledeceg vikenda. A veceras valjda treba da objave igre za jun

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Nisi lepo video datum. CoD nije dostupan do 6og juna, već 6og jula.
 
Uh moja greska onda. Al svejedno mislim da ce opet biti 2 igre jos. I prosle ili pretprosle godine su u ovo vreme dali kao bonus black ops i odma stavili dlc na popust, i sad su i od ove stavili. Samo da izmuzu jos malo para. Mada videcemo valjda uskoro, trebalo je danas da objave igre al nemam pojma sto nije bilo

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno