Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Napravio kako ste mi rekli i sve ok.Hvala lepo kolege!
 
Ima li veze što piše US, a meni je nalog UK?

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
Naravno, kodovi su za naloge iz US regiona. Neće ti raditi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Hvala

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Ima na UK popusta.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
GoW i Horizon po 6 eura na cdkeys
7,9$
Stvarno džabe.
Ako ima još neki odličan pišite.
3706dcd89089ec5d73bd350ca5df1762.jpg
 
Pozz drugari. Gde preporucujete da kupim code za Nfs Heat? Tek sto sam kupio konzolu. Napravio sam Uk nalog. Da li se sme kupovati igre koja je na nalogu? Jel se takva konzola moze banovati?
 
Nema gde, samo ps store...

Ili na forumu n ili g da kupis, da prodjes jeftinije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozz drugari. Gde preporucujete da kupim code za Nfs Heat? Tek sto sam kupio konzolu. Napravio sam Uk nalog. Da li se sme kupovati igre koja je na nalogu? Jel se takva konzola moze banovati?
Ne mogu te banovati to ne brini, slobodno mozes imati vise akaunta sa vise regiona

Vidi na psn4.com gdje je najjeftinija, a dopunu kupi na offgamersu
Samo za Us akaunt pripazi da izabere drzavu gdje nema poreza npr. Oregon


Ako hoces jos jeftinije imas Razmenaigara.com da uzmes Share igre ili ako imas nekog svog zajedno odradite share
 
Hvala. Super ako je tako. Ijudi koji prodaju kodove i igre nude te igre na accountu kao najjeftinije resenje...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ali da li je moguce da je ps+ na cdkeys upravo pala na 3800 din (27,89£) za US nalog, a za UK koji pratim evo vec dva meseca ne spustaju ispod 38, nikad i nikako.
 
Pozdrav,
evo i ja sam se posle 2-3 godine pozitivnog korišćenja G2A, opekao.

Klinac hteo par igrica idu praznici uzeću i ja nešto, rešim da uzmem vaučer od 75 usd.

Klasika uzmem najeftinijeg (do tad je sve bilo ok), stigne kod ja da unesem kod izbaci poruku "kod je već korišćen".

Naravno probam ponovo ista poruka.

Odma ostavim komentar za prodavca da mi je prodao iskorišćeni cod i udarim negativnu ocenu.
Otvorim tiket sa njim , klasika , koji je cod daj slike, daj slikaj listu uplata na PSN....

Na kraju dođemo do toga da ja treba da kontaktiram PSN podršku, oni ne mogu?!
Naravno Božić, čuda, čet ne funkcioniše, a prodavac traži od mene prepisku sa podrškom gde oni treba da mi napišu kad je taj cod iskorišćen i da ja pošaljem prodavcu kako bi on proverio.

Suport PSN-a je ko začaran krug, samo se vrtiš, kontaktirao twitere, forum, chat ne radi.
Ostaje mi samo da ih pozovem (probaću preko skaypa) to mi jedino ostaje.

Uglavnom posle 7 dana ja aktiviram cash back, ali ne lezi vraže napišu mi sledeće:
"
Hello,

Thank you for contacting G2A Support.

Please be informed that Regular Support does not interfere between the buyer and the seller. Regarding the seller's request - this is a standard procedure of verifying if the customer has not used the code on their account. Some sellers have their own websites, which is why sometimes why the codes can be duplicate (since they are accidentally placed on 2 auctions, one G2A, and 3rd party website), however, for security purposes they also prevent themselves from refunding a valid code. The seller is not able to receive information on which account the code has been redeemed thus the customers are often asked to provide proof that it wasn't activated on their account.

If you'd like to contact the support of PSN you can do it here via Live Chat- https://support.playstation.com/s/contact-support?language=en_US

Lisa
G2A Team
"

Pa super ovaj je uzeo duple pare ili čak više puta nekog prevario.

Da li je neko imao sličnih problema i da li ima rešenja?
 
Probaj ako nisi do sada na oba nacija ukucati, znam da je nekad bilo problema prodje preko browsera, a nece preko ps4 i obrnuto
 
Ja sam zbog toga napisao da od prošlog puta, nije negativno iskustvo ali predugo čekanje za moje pojmove, kodove iskljucivo uzimam preko Amazona.

Nema fee, košta koliko košta, "glava za glavu" - 20$ je 20$, i instant stiže na email.
 
Ja sam imao potpuno istu situaciju na G2A, ali nisam došao do toga da moram da pišem G2A supportu nego sam "rešio problem" direktno sa prodavcem. (razlog za navodnike u nastavku teksta) Takođe je bio u pitanju gift card od 75$ koji je kupljen od prodavca "Manytrades" kojeg od tada izbegavam a i svima bih savetovao isto.

Kada sam kontaktirao prodavca dobio sam isti zahtev - da kontaktiram Playstation support i tražim od njih informacije kada je taj kod iskorišćen. Kada sam kontaktirao PS support rekli su da oni nemaju prava da daju takve informacije, a refund request sa screenshotovima koji sam im slao je odbijen bez nekog naročitog obrazloženja, što u suštini ima smisla jer je gift card kupljen preko 3rd party sajta...

Na G2A sam prodavcu poslao screenshot chata sa PS supportom gde oni kažu da ne mogu da mi daju informacije o iskorišćenom kodu, a ko god je odgovarao na moje poruke sa tog Manytrades naloga ne snalazi se baš najbolje sa engleskim zato što su samo vrteli istu poruku u krug da im pošaljem informacije o iskorišćenom kodu, na šta sam ja uvek odgovarao sa istom porukom da ne mogu da im pošaljem informacije i slao PS support screenshot. :D

Posle 4 ili 5 takvih besmislenih razmena istih poruka samo sam dobio notifikaciju da je prodavac uradio refund, verovatno sam ga smorio i nije znao šta da mi odgovori... :) Mislim da je ceo proces trajao 4 ili 5 dana od momenta kupovine.

Takođe bih pomenuo da već godinu dana kupujem PS gift cards preko G2A i uzeo sam bar 10-15 do sada, što za mene, što za druge ljude, a to je jedan jedini put da sam imao bilo kakvih problema.
 
Poslednja izmena:
Ja na offgamersu jos nikad nikakav problem nisam imao, a kupovao sam od dolara preko Funti i eura do dopune za Indoneziju i svaki put za minutu dodje :D
 
To verujem ali na G2A ume da bude dosta jeftinije, naročito ako uzimaš više komada. Ja sam uglavnom kupovao dopune od 75$ za oko 55$ ili dopune od 60$ za 40ak $
 
Mom bratu od tetke, klinac inace 19 godina, su trazili da se slika sa licnom kartom i posalje sliku, poludeo, posle se istripovao da ce da mu ukradu identitet.. :d Isto bilo ludilo oko praznika a njemu se zurilo da kupi na akciji... Na kraju su poslali validan kod ali bukvalno u poslednjem trenutku da bi iskoristio akciju, nervni slom doziveo jer nigde nije bilo kodova po normalnoj ceni tad... Od onda g2a na crnoj listi, samo amazon, ne vredi tih par eura jeftinije zivaca...
 
G2a samo kada je značajno jeftinije, pa vam se isplati rizik.

U suprotnom, Amazon ili GMG (mora US VPN). I nema da boli glava.
 
Izgleda da su iz g2a izvalili da je lik prevarant i danas kad sam mu poslao poruku, posle par sekundi mi stiže mail da je prihvaćen povraćaj novca. Izgleda nisam bio jedini. Imao sam sreće.
 
Ja sam imao problem par puta na G2A, ali je uvek vraćan novac vrlo brzo. Pre neki dan sam kupio Horizon, ključ je prihvaćen bez problema.
 
Trine trilogy 7.49 $
Trackmania Turbo 9.99$
 
Uzeo bih maloj Child of Light, na US store je oko 5$. E sad, jel mogu da platim sa PayPal iz SRB, ili mora preko gift card? I jel vam radi store na kompu, mene nešto izbacuje, danima?
 
Ne može PayPal, mora da se kupi gift card. Meni store radi preko Firefox-a, na ostalim pregledačima ne mogu da se prijavim.
 
Nazad
Vrh Dno