Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Nedovoljno, javite kad ode još nekih ~10€ dole...


/s

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Javite ako bude neka promocija za UK, ističe mi krajem aprila, a svake godine bila promocija u februaru/martu, sad tvrdoglavo drže na 50 funti, a na cdkeys je 42 funte.
Prošle godine sećam se da je u ovo vreme najbolja varijanta bila dopuna od 40 funti za otprilike isto toliko evra na cdkeys, pa zvanična kupovina godišnje pretplate za 37 funti.
 
Ja nisam mogao promijeniti sa UK na USA regiju, vec sam napravio drugi acc i uzeo ps plus usa. Nema kod Sony-a mijenjanja regije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi,
Može pitanje kako da aktiviram 14 dana free psn+?
Išao sam i preko cdkeys ali mi sony nalog uvek traži paypal nalog (imam i ne radi) ili platnu karticu (imam prepaid master sa njom sve drugo radi ali ovo ne radi). Uvek mi izgleda prepozna da sam iz Srbije. Na pay pal sam napravio skroz drugi region.


Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Prosto me teraju da produzim do 2022 :D
 
Nije ti to losa ideja.
 
Koliko moze da prodje vremena kad se kupi ps4+ preko ovog sajta? Ne znam da li sam lepo napisao pitanje, ali npr hocu sad da kupim, a da aktiviram za mesec dana.


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
 
Zašto bi kasnije aktivirao? Svakako ti vazi dodatnih 12meseci

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Hocu da poklonim za rodjendan :)


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
 
Onda nemoj štedeti već punu cenu plati :p

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Pa tako ce i da bude izgleda. Mislio sam da je kao kod apple-a kupis gift card i dopunis kad hoces.


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
 
Pa tako ce i da bude izgleda. Mislio sam da je kao kod apple-a kupis gift card i dopunis kad hoces.


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Jeste tako u teoriji, ali u praksi oni mogu da posalju isti taj kod nekome drugom zato sto je neiskoriscen a ti posle ne mozes da se zalis zato sto si kupio ko zna kada..

Msm, mozes da kupis tipa dan ranije :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Na PSN Plusu Free games: Uncharted - A Thiefe's End i Dirt Rally 2.0. Nije loše.
 
Days Gone 19.99$ i 24.99£.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kupio sam vaucer na cd-keys da li je moguce vidjet kod jel nemam pristup mailu.

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
 
Gde uzimate PSN gift codes za UK? Vidim da uglavnom koriste ljudi CDkeys, pa da pitam za iskustva?

Do sad sam kupovao preko ebaya, sa G2A do sada sve bilo ok, ali trenutno nemaju kodove na ebayu. Sad sam probao da kupim 50 funte od GameZoneWorld i mnogo loše iskustvo. Terali me prvo da verifikujem brojem telefona, kad sam im dao rekli da ne mogu da me zovu u Srbiju i da ne znaju šta će mi. Posle 5 minuta mi refundirali pare preko PayPala i sad ko zna kad će da legne ponovo na račun. Katastrofa.
 
Gde uzimate PSN gift codes za UK? Vidim da uglavnom koriste ljudi CDkeys, pa da pitam za iskustva?

Do sad sam kupovao preko ebaya, sa G2A do sada sve bilo ok, ali trenutno nemaju kodove na ebayu. Sad sam probao da kupim 50 funte od GameZoneWorld i mnogo loše iskustvo. Terali me prvo da verifikujem brojem telefona, kad sam im dao rekli da ne mogu da me zovu u Srbiju i da ne znaju šta će mi. Posle 5 minuta mi refundirali pare preko PayPala i sad ko zna kad će da legne ponovo na račun. Katastrofa.
offgamers ja redovno kupujem sve ok kod bude za minutu, i na cdkeys sam uzeo dva puta sve ok

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
U domaćim radnjama ima zanimljivih popusta na igre. Playstation hits kolekcija je po 1799 rsd

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Ja na cdkeys uzimam za UK, sve kako treba, ulecu i ok popusti.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Hvala ti brate puno za ovo. Odličan sajt, stiže za nekoliko minuta zaista. Hvala još jednom.
ma ništa, još najviše se isplati austrijski store
npr. evo sad nba 20 eura, a dopuna 16 eura i uzmu još manje od eura ko troškova, ispadne te igra još jeftinija od cijene sa storea

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Sumnjive sajtove koje preagresivno reklamiraju, sa sumnjivo niskim cenama, izgledom a la dnevne novine "informer", zaobilaziti u sirokom luku i nikako ne pustati nikakve podatke a kamoli novac jerbo moze bude takvih problema. Dobro si prosao.
 
Sumnjive sajtove koje preagresivno reklamiraju, sa sumnjivo niskim cenama, izgledom a la dnevne novine "informer", zaobilaziti u sirokom luku i nikako ne pustati nikakve podatke a kamoli novac jerbo moze bude takvih problema. Dobro si prosao.
ovo za offgamers?
dvije godine kupujem tamo, preporučio ga još sigurno 5+ jarana i nikad niko nikakav problem nije imao ;)

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno