Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

24.59 eura 12 meseci pretplata za PS plus na CDKey za USA region ako nekog zanima.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ove sam skinuo.
421a78462295d1228c5922f761ad0abc.jpg


Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Ja ih igram već 2-3 dana,a nemam otvoren i uplaćen ni jedan od 2 PS naloga.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Da , sad videh da većina ipak ne traži PS Plus, bio sam uveren da je to problem...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Da,to sam skontao da funkcionišu online.Poneke imaju samo neke trial opcije,al koliko su plaćene dobro i ferceraju :) .

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Ajde neka neko ko redovno placa PS+ napise koliko je najnize uspeo da kupi pretplatu za 12 ili 24 meseca.
Vidim da je nekih 24e za 12 meseci manje vise standard u prethodnom periodu.
Zanima me da li se desi da bude jeftinije od toga cesto ?
 
Ja sam zadnjih par godina uzeo eu za 28€ 12 meseci, i tako uzeo par godina, miran sam do 2022

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ja sam u novembru takođe uzeo za nekih 28€. Dobra je ponuda od 24€.
 
Ajde neka neko ko redovno placa PS+ napise koliko je najnize uspeo da kupi pretplatu za 12 ili 24 meseca.
Vidim da je nekih 24e za 12 meseci manje vise standard u prethodnom periodu.
Zanima me da li se desi da bude jeftinije od toga cesto ?

USA pretplata bude 28-29USD godina, što je ipak još povoljnije, pogotovo ako deliš nalog sa nekim (nosilac-gost)...
 
Ja mislim da je najnize sto sam ja video bilo 21 ili 22e

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja sam uzeo za 30$ danas. To je prvi put da uzimam tj uzeo sam klincima PS4, do sad PS3 je bio cipovan.. I uspeo sam da nadjem nekog da mi uradi aktivaciju igara sa PS5, tako da sam miran sad jedno vreme da se to sve odigra :)
 
Pa ljudi imaju UK nalog godinama i sada ne zele da prave novi US nalog.. A popust na US pretplatu je bukvalno non stop, samo cena ide gore dole

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da, baš tako, nalog od pre 6 godina kreiran na ps3 još, onda bilo više diskova ovde sa UK.
 
Ja najskuplje platio 40 dolara preko zvaničnog psna, a mahom ispod 30 dolara preko cd keys. Isto imam do nekog meseca 2022. preplatu.
 
Ja najskuplje platio 40 dolara preko zvaničnog psna, a mahom ispod 30 dolara preko cd keys. Isto imam do nekog meseca 2022. preplatu.

Ta cdkyes pretplata vazi samo za naloge iz US/GB regiona, ili je region free ? Ja konkretno imam nalog na Slovacku, pa me zanima da li bi ta pretplata sa cd keys sajta prosla i u mom slucaju ?

Jos jedno pitanje: Pretplatom na PS + se svakog meseca dobijaju igre, koje mogu igrati, sve dok placam pretplatu(nije ono u fazonu 2-3 meseca pa nestanu, vremenski ograniceno). Da li sam u pravu ?
 
Poslednja izmena:
Ta cdkyes pretplata vazi samo za naloge iz US/GB regiona, ili je region free ? Ja konkretno imam nalog na Slovacku, pa me zanima da li bi ta pretplata sa cd keys sajta prosla i u mom slucaju ?

Jos jedno pitanje: Pretplatom na PS + se svakog meseca dobijaju igre, koje mogu igrati, sve dok placam pretplatu(nije ono u fazonu 2-3 meseca pa nestanu, vremenski ograniceno). Da li sam u pravu ?
Pretplata je za region koji uzmeš, UK se može aktivirati samo na UK nalogu naravno. PS plus igre su tvoje zauvek dok god plaćaš PS plus pretplatu. Možeš i prekinuti, i kad ponovo kreneš sve što si ranije ubacio u biblioteku te i dalje čeka.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Pa čoveče, napravi novi nalog za US koji bi paralelno koristio sa tim slovačkim.
 
Krenula je nova akcija na PS Store, "igre ispod 20$". Ja sam klincima uzeo Raymana za 5$ i Litle Big Adventure 3 za 10$.. A sebi cu verovatno Uncharted The Last Legacy (12$).
 
Rayman :happy: Hvala na dojavi!
Trenutno smo na (ko zna kom) igranju Crash Bandicoot trilogije, nije loše imati Raymana za posle :D
Jel ima još nekih igara na ovu foru da neko preporuči a da nije Spyro, imamo i to :d
 
Unravel i unravel two su lepi, ja sa zenom igram co op drugi deo ponekad :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Rayman :happy: Hvala na dojavi!
Trenutno smo na (ko zna kom) igranju Crash Bandicoot trilogije, nije loše imati Raymana za posle :D
Jel ima još nekih igara na ovu foru da neko preporuči a da nije Spyro, imamo i to :d
Medievil

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Hvala! Istražiću, za R&C znam jer se prodavao PS4 bundle sa njom pa smo gledali šta je to, Unravel igrali već ali je nekako dosta monotona u odnosu na Crash i Rayman, osim skakanja nema izazova ali je prelepo napravljena :D krećem u istraživanje ovih preporučenih, hvala :)
 
Nazad
Vrh Dno