Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Mnogo jeftiniji je G2A, i to mnogo
 
Ne verujem da ce mnogo ispod
 
Ja to nisam primetio, čak naprotiv, ja sam imao jeftinije kupovine nego na G2A.

Kažem da su sajtovi povezani jer mi stižu mejlovi prilikom kupovine za oba sa iste adrese, pa sam zaključio da su to dva portala iste kompanije.

Iskreno ne znam kako se kreću cene na offgamers ali svaki put kad sam gledao kodovi su bili par dolara jefitiniji od svoje vrednosti (npr dopuna od 50$ za 47$), dok sam na g2a već nekoliko puta uzeo dopunu od 75$ za 40-50$...
 
Kol'ko sam uspeo da izguglam taj problem sa G2A imamo samo mi u Srbiji.
 
Jel' probao neko preko VPN-a da li onda radi sajt?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
^ Taman htedoh da se nadovezem, mislim da je danas trebao da bude flash sale na US store-u, od 8h PDT (17h po nasem ako se ne varam).
 
Lol, isto skoro to nude i u EU u sklopu spring sale i price drop akcije, samo duplo skuplje...

Jedini highlight je FC5 gold za 33 emreta i Detroit za 27 (ako nije isteklo za EU), ostalo manje vise meh. U principu ceka se na letnji sale, taman ce oboriti cene za proslogdisnje highlight naslove...
 
Poslednja izmena:
Jel postoji neki način da se aktivira ps+ 14 days trial kod nas na US nalogu? Imam karticu, imam pay pall ali ništa ne prolazi... Hint može i na PP, hitno mi je, hvala :)
 
Nisu podržane naše kartice, zato ti ne prolazi.
 
Znam, ali sam čuo da ima načina... Ne znam da li je istina ili ne.
 
Ranije ih je bilo, ali su te trial dane u trajanju od 2 i 7 dana ukinuli, tako da je ostalo samo 14 kada se unese kreditna kartica podržanih zemalja.

Možda si čuo da je neko pomenuo da može da se nabavi na eBay-u ili slično. To su već nelegalni PSN nalozi na kojima su ukradeni podaci vlasnika kartice.
 
Ja nemam PS4, ali vidim da u Gigagtronu ima neke igre na snizenju kome zatreba. Nisam video naslove i cene samo sam video da je snizenje do 60%. [emoji846]

Hvala za informaciju. Odem na sajt da proverim i uz nekakav dodatan popust od 10% i 35 bodova (popust 700 din) koje sam imao dođem do cene od:

2019-05-02_175741.png

Rekao bih da je ovo dobar deal. :)
 
Da li je neko probao sa G2A kombinaciju VPN + Paypal od kako je pala zabrana za Srbiju? Koliko vidim na G2A su jos uvek najjeftinije dopune za PSN USA.
 
Negde sam pročitao da su ljudi uspeli da zakace PayPal za psn nalog i da plate direktno tako sta su hteli. Tipa adrese su poklopili iste da budu na psn i PayPal-u. Nisam probao da li može stvarno tako
 
MGS5: The definitive experience je trenutno na popustu na UK/EU store, 6.5GBP/8eur. Jel vredi te pare ili sacekati (nisam imao PS+ kada je bio free), s obzirom da imam ogroman backlog?
 
Koliko se sećam za US nije bio jeftiniji od 14$ (12$ uz PS+), tako da ti je to skroz ok cena za DE verziju.

S druge strane ako već imaš šta iz te gomile da igraš, sačekaj sa kupovinom.
 
Radi i ovako. Sad probao. Doduše nisam ništa pazario.
 
Setili se da srede stvar.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam pazario, prošlo odma. Nema čekanja kao na offgamers i registracije.
 
Nazad
Vrh Dno