Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Meni je sumnjivo ovo sa delivery 24/48hrs delivery

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A ima na pojedine instant delivery, a vidim i psn 20€ a i igre su bas bas povoljne i sajt izgleda onako lepo odradjeno, pa neko mozda zna dal je scam ili verify
 
Ma fake, gde ce 20 eura biti PSN

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ziv bio

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
to su vam hakovani akaunti, nekome na prevaru postajete nosilac naloga

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Cao gejmeri.
Kupih upravo godinu dana PS+ vaucer za US region na cdkeys, jer je trenutna cena vise nego povoljna.
Na konzoli, na svom glavnom US nalogu, vec imam aktivan PS+ koji istice negde u decembru.
Voleo bih da ovaj code koji sam kupio, upucam odmah sada, da ne razmisljam u decembru gde mi je .txt file ili gde sam ga vec sacuvao. Mislim, sacuvacu ga nije problem, al' lakse odma' da ne razmisljam :D

Interesuje me da li neko ima iskustva, ako ga ukucam sada, da li ce mi produziti godinu dana pocevsi od narednog decembra kako bi i trebalo zdravom logikom ili ce ne daj boze da mi "ukradu" ovih 6 meseci do decembra, tj. da mi produze godinu dana od sad?

Hvala.
 
Sabiraju se PS+ dopune, tako da slobodno aktiviraj odmah.
 
I bolje da aktiviras sto pre, da taj key slucajno ne dobije neko drugi :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Tako je, hvala svima na brzim odgovorima, dodao sam ga upravo:


store-playstation-com-en-us-subscriptions.png



Btw, guglanje me odvede ovde , gde ako zanemarimo nekoliko poruka sprdnje sa dodavanjem 100 i 1000 vaucera odjednom, neki kazu da ovi vauceri hoce da expire, a to bi se mozda moglo pripisati "da ga ne dobije neko drugi", sto rece @shomispc, jer ipak je to grey market (hocu reci cdkeys nije oficijelni prodavac). Nemam pojma :D
 
Poslednja izmena:
Nije mi TT odmah upitao odgovore.... Ne znam gde da obrisem post...


Ja sam ukucao za psnow par meseci ranije i produžilo za od datuma isteka, a ne od datuma ukucavanja. Dakle, slobodno...

Sent from my SM-T813 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Edit: ispao sam glup.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Edit: ispao sam glup.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Pa pitao je covek gde moze da kupi Playstation sada :D

Salim se naravno, najjace sto sam i ja juce hteo da mu preporucim radnju gde sam kupio konzolu, al reko nem' pojma, ne secam se iz pravila foruma da li smem da reklamiram :D
 
Ja sam brate procitao da on covek hoce da kupi nov ps a ne now :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ghost of Tsushima PS theme


Americas: 5NEC-F9N4-75M8
Europe/AU/NZ/Russia/Middle East/Africa/India: 8T2T-CRNJ-FM72
Japan: N4TK-59NH-2LH3
Korea: EM56-NTNC-EHX8
Asia: DHLN-HANF-F6LH
 
Javlja kad već imaš skinutu temu :) Ja sad probao a već je imam skinutu odavno, Ghost of Tsushima Dynamic Theme...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jeste matoro i ne toliko aktuelno, ali mislim da vredi da se pomene - bundle Watch Dogs 1 Gold + Watch Dogs 2 Gold je trenutno na popustu na US storu - obe igre za $25, pa ko voli, a propustio je eto prilike jer ga i ne spustaju bas cesto. Poslednji popust za ovaj bundle bio je u januaru i bio je takodje 75%.

Popust je aktuelan do 23. jula.
 
Poslednja izmena:
Koji Shadow of Tomb Rider da uzmem za klinca?
Čitam da su dobri DLC, ima nekoliko verzija bilo digitalno, bilo na disku.
Dokupljivao sam mu DLC za Spajdermena pa bi zamolio za savet ako ima neka dobra varijanta dobiješ/platiš, mada znam koliko je to teško :)
 
Koji Shadow of Tomb Rider da uzmem za klinca?
Čitam da su dobri DLC, ima nekoliko verzija bilo digitalno, bilo na disku.
Dokupljivao sam mu DLC za Spajdermena pa bi zamolio za savet ako ima neka dobra varijanta dobiješ/platiš, mada znam koliko je to teško :)
Definitive edition uzmi, tu su svi dlc-ovi. Imaš fizičku kopiju za 3500 dinara u radnji na G :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel bilo do sada akcija za original DualShock 4 kod nas? Treba mi gamepad za Android i PC a koliko vidim DS4 je najbolje resenje. Jel se ocekuje akcija na PS4 i opremu po izlasku PS5? Playstation mi ne treba, samo dzojstik.

Jel ima neka fora da se omoguci DS4 ziroskop da radi na PC, poput Steam kontrolera?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno