Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,055
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Playstation 4 - Akcije, promocije i PSN dopune

Tema isključivo služi za diskusiju o aktivnim promocijama vezanim za igre, kupone i sl. Nemojte postavljati milion puta postavljena pitanja, koristete pretragu ili pronađite odogovor u prvom odgovoru u ovoj temi.

Ukoliko neko smatra da sadržaj prvog odgovora treba da se ažurira i dopuni, neka prijavi moderatorima.
 
Mogu li da kupujem igre na Playstation Store koristeći našu platnu karticu?
Ukratko: Ne. Ali...
U zavisnosti od toga kom regionu pripada Vaš PS nalog (preporučuju se US i UK), platna kartica mora biti iz tih zemalja da biste mogli da plaćate njome na Playstation Store.

Zato, mi, ljudi iz ostalih zemalja sveta, kupujemo PSN dopune na raznim lokacijama, aktiviramo ih na PS nalogu, dodavajući nam novčana sredstva u novčanik na nalogu, kojim plaćamo digitalne igre.

Bitno je naglasiti da region PSN dopune mora odgovarati regionu PS naloga na koji želite da uplatite iznos.

Gde kupiti PSN dopune?
Najpopularnije lokacije za kupovinu PSN dopuna su:

Amazon US/UK - zahteva posedovanje Amazon US ili UK naloga. Ovo je jedan od najsigurnijih načina. Načine za pravljenje naloga i eventualnim ograničenjima, potražite na forumu.

G2A - Jako popularan način za kupovinu PSN dopuna. Na njemu postoje dopune za razna tržišta, pa obratite pažnju da kupujete baš za region koji vam je potreban. Ovo je jedan od najpovoljnijih načina za kupovinu, ali postoji manji rizik da je PSN kod neispravan i da morate kontaktirati G2A podršku za rešavanje problema.

CDKeys - Slična situacija kao sa G2A, s tim što je pouzdaniji, ali su i cene malo više.

GreenManGaming - Prodaju isključivo US dopune (i PS4 igre) trenutno. Pouzdan sajt. Ali da bi se omogućilo dodavanje US dopuna u korpu i obavljanje kupovine, mora se koristiti US VPN.


Kako aktivirati PSN dopunu?
Dopunu aktivirate tako što odete na PS Store, ulogujete se na svoj nalog, kliknete na svoj username i odaberete "Redeem codes". U definisana polja prekopirate PSN kod i potvrdite aktivaciju.

Gde mogu da pratim aktuelne akcije?
- Na ovoj temi.

- PSPrices websajt - Nudi prikaz svih igara koje su trenutno na sniženju, kao i grafički prikaz kretanja cene igara tokom vremena, (uključujući cene za korisnike sa PS Plus pretplatom i bez nje).

- Ukoliko koristite Reddit, zapratite /r/PS4deals jer se svaki popust na igre tamo gotovo sigurno objavi.
 
Pozdrav ljudi zanima me ps now ne znam puno o tome ako moze neko da mi kaze kako se najvise isplati uplatiti ga i da li se isplati igrati tako. Hvala
 
Najisplativije je da uzmeš godišnju pretplatu, jer se može naći za 80$ ili tromesečnu za 30$. U odnosu na ono što bi igrao sa liste, zavisi da li će ti se isplatiti.
 
Godišnja pretplata na G2A za US region je ispod 40 evra.

Jeste da je mali rizik ali ja sam tako uzeo i sve je bilo ok, samo treba gledati ocene prodavca. :)

EDIT: izvinjavam se, sad videh da je u pitanju PS now, a ja sam mislio na PS+ ...
 
Testiraj samo da li ce da ti radi, ja sam uzeo probno, test mi je prosao ali su igre bile neigrive, posle 3-5 minuta igranja pocne da se kocka i izbaci te kaze da internet nije dovoljno dobar. Imam 100/35 brzinu neta, opticki.
 
DNS podešavanja valja testirati, probati Google-ov ili Open DNS umesto automatskog.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nema DNS tu nikakvog uticaja. Mozes da proveris koji server gadjas, ip adresu posaljes svom provajderu i zamolis da noc podesi optimalniju rutu.
 
Fina akcija trenutno na EU store-u za PS+ (45e 12 meseci, -25%).

Takodje
FC4 je 9e (gold 15e)
Dishonored 2 Death of the Outsider (9e samo exp, d2+exp je 18.99e),
Prey deluxe 15e
Senua's Sacrifice 15e
The Council 15e (ceo season pass)
TR 1 i 2 su 6e i 12e
Shadow of Mordor GOTY 12e
Doom 8e
Wolf 1 i Old Blood su po 6e


Bolja ponuda i snizenja nego za novogodisnji sale...
 
Poslednja izmena:
Uzeh Sniper Elite 4 za 11.49£ Fin dil

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
@ kUdtiHaEX
promeni ime teme, bode mi oci svaki put kad otvorim :D

PlasyStation 4 - Akcije, promocije i PSN dopune
 
Sređeno. :)

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Iz nekog razloga mi ne otvara tu akciju sa linka, ali do sada je ona uvek bila za kupovinu preko PSN prodavnice. Dakle ne PS+ kod sa Amazona ili drugih sajtova, nego dopuna wallet-a za taj iznos, pa onda kupovina.
 
Cigani
Offer valid 1/14/2019 8 AM PT – 1/24/2019 8 AM PT. Offer valid for non-subscribers only. Limit one (1) per account on PlayStation™Network (“PSN”).
 
I Mad Max je na akciji. Na USA ps store je 5$.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Znači postojeći PS+ korisnici ne mogu da produže. Slepci...

Послато са Nexus 5X
 
Pa ništa novo, uglavnom imaju ove promocije za nove/neaktivne korisnike. Oni koji su čekali ili obnovili su to već uradili popustom za Black Friday.
 
Nemam predstavu sta su nudili za black friday.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Godišnja PS+ pretplata je bila 40$.
 
Treba upecati čim se pojavi nešto ovako kao ja što sam naleteo na cdkeysu pre par meseci, 12+3 meseca za 40$. Iako sam u tom trenutku imao jos 9 meseci do isteka, to se ne propušta i produžio sam do marta 2020...
 
Koje igre idu u februaru uz ps+ ?

Nigde ne mogu da pronađem info, a ona ponuda "US PS+ za godinu dana 37.59 evra" ne izgleda loše.

Jedino što me odbija od kupovine je to što su u januaru bile onako "nja-nja" igre.

Edit:

Sem ovoga ja ništa nisam pronašao:

In the past, Sony has usually announced these titles at around 4.30pm GMT in the UK

Video sam da ima nekakvis "spekulacija" u vezi toga koje igre bi mogle da budu ali to si izgleda samo nagađanja.
 
Poslednja izmena:
Odlična akcija za US region: PS Plus Specials

Ima sjajnih igara na popustu, pre svega za vlasnike PSVR. S tim što neke od boljih igara su bile i na većem popustu prethodnih meseci.

@Vlada to se uzima obavezno narednih dana.
 
Poslednja izmena:
Da.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Koje igre idu u februaru uz ps+ ?

Nigde ne mogu da pronađem info, a ona ponuda "US PS+ za godinu dana 37.59 evra" ne izgleda loše.

Jedino što me odbija od kupovine je to što su u januaru bile onako "nja-nja" igre.

Edit:

Sem ovoga ja ništa nisam pronašao:



Video sam da ima nekakvis "spekulacija" u vezi toga koje igre bi mogle da budu ali to si izgleda samo nagađanja.

Najava igara je svake zadnje srede u mesecu oko 18:00
 
Nazad
Vrh Dno