Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ma za 5 dolara neću da propadnem Pogotovo ako ode na više, [emoji16]
 
Pakao :D
Bila 22e pre par komentara. I ja mislio danas da uplatim. Nije mi hitno, imam još koji mesec, ako bude ponovo 22e US pišite.
 
Poslednja izmena:
Ja uhvatio dok je bila 20e, iskoristio priliku i kupio sebi 100 kodova, sad sam miran xD
 
Moze mala pomoc? Pitam za drugara koji je uzeo PS4 konzolu.
Pokusava da kupi PS+ dopunu od godinu dana na CDKEYS. Svaki put kad je hteo da plati (ili direktno karticom, ili preko Paypal-a) vratili mu pare i nije prosla kupovina. Regija USA.

Jel imao neko slicno/isto iskustvo? Kako resiti? Jel mora VPN ili se kupuje normalno?
Grazie :)
 
Ja kupujem od 2017 tamo, isti problem imam od kad im je novi sajt... inace sam imao preko 270 kupovina pre toga...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Need for Speed: Payback and Vampyr are your PS Plus games for October




Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Ja se nadam da će krenuti da daju neke igre koje imaju free upgrade na PS5 verziju.
 
Meni je izasla notifikacija na fifa20 da ako uzmem fifa21 da cu moci da preuzmem i ps5 verziju kasnije, tako da kontam da je do izdavaca

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
+1

ja cu ga neproduziti kad istekne u novembru. multiplejer (izuzev FallGuys) jedva i da igram, a sejvove iz clouda takodje slabo koristim. mozda na petici uzmem opet budu li ok dodatni popusti na igre, za cetvorku nema racunice ici na renewal.

Edit: nadovezao sam se na Labello, ali citiranje putem Tapatalk mi nije u top 500 vestina ocigledno

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
FIFA je dzaba za PS5 ako se uzme na PS4. PES i NBA jos se ne zna kako ce i sta ce...
 
Meni je izasla notifikacija na fifa20 da ako uzmem fifa21 da cu moci da preuzmem i ps5 verziju kasnije, tako da kontam da je do izdavaca

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Da definitivno do izdavača. Ubisoft je najavio da će R6 raditi u 4K 120fps za sve koji već poseduju igru na PS4. Tako da ovi željni para će naplaćivati bolje performanse starih igara na novom hardveru
 
Pozdrav, nov sam u PS svetu pa me interesuje par stvari...

Pokusao sam da kupim ps now 12 meseci na cdkeys ali me je odbio odnoank vratio mi je pare iako sam platio uredno svojim paypal nalogom. Probao sam i karticu i opet nece. Da li je neki problem sa instrumentima placanja ili je problem u vauceru (ps now nalog italija)
 
Tek sam sad video da je Rocket league free za ps 4 pa stavio da se skida
 
Jedno pitanje, hoću da isprobam nešto, PS NOW za UK nalog na CDkeys koliko vidim ima individualno da se pazari, imam UK nalog - da li će raditi?

Uopšte ne sumnjam da hoće, ali neko od vas ima iskustva iz prve ruke sigurno
 
Hoce
 
Ja sam pazario na cdkeys ps now ali mi je vratio novac. Pokusao i paypalom i karticom.
 
To je druga stvar, ali kod koji se kupi radice ako se ukuca u PS Store, to je bilo pitanje
 
Da, ovo za uplatu zavisi od drugih faktora, meni je prolazilo sve uvek.

Hvala na potvrdi, hoću da snimim za Now nešto za YT
 
Evo da se javim i ja, definitvno nešto nije uredu sa cdkeys sajtom i meni je odbilo transkaciju za ps plus, na G2A sve normalno prošlo.
 
Ja kupio na cdkeys tri dopune za PSN i danas drugarevom klincu Fall Guys za PC, sve instant prošlo i dobio ključeve odmah. Visa Intesa banke s kojom plaćam u Srbiji, nikakva specijalna internet kartica...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Ja kupio na cdkeys tri dopune za PSN i danas drugarevom klincu Fall Guys za PC, sve instant prošlo i dobio ključeve odmah. Visa Intesa banke s kojom plaćam u Srbiji, nikakva specijalna internet kartica...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Meni sa Visa karticom iz komercijalne nije htelo, pisao posle supportu, oni rekli da očistim kolačiće sa browsera ili da probam preko nekog drugog, opet nije htelo, pa na kraju uzeh ovamo, platih 4e više nema veze, valjda će se srediti za buduće kupovine :D
 
Meni sa Visa karticom iz komercijalne nije htelo, pisao posle supportu, oni rekli da očistim kolačiće sa browsera ili da probam preko nekog drugog, opet nije htelo, pa na kraju uzeh ovamo, platih 4e više nema veze, valjda će se srediti za buduće kupovine :D
Meni u posednje vreme nikad brže nije prolazilo i pre stizao key. Evo sad uzeo još 20 funti, čim kliknem get key evo ga...

Pre jedno mesec i po dana sam čekao na ključ 10-tak sati, propala mi akcija :) Ali to je izgleda neki security check bio...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Danas je krenula Halloween akcija, do 70% popusta. Inače, i verzija softvera 8.0 je puštena... napokon piše šta su izmene :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno