Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Nah, samo golo. Što bi bdat Timbe rekao, dobro je s kondomom, neuporedivo bolje bez.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ima li nekog ko koristi silkonsku zastitu za dzojstik Ps4?
Ima se bas naci povoljno,pa me zanimaju misljenja onih koji ih koriste.
Pa da li uzeti ili ne?
Uzeo neku jeftinu zaštitu, dobro leži na kontroleru i ne smeta pri korišćenju istog.
Sada bih uzeo skuplju varijantu samo ako bi se tada hvatalo manje prašine za silikon.
Zaštita za pečurke koja ide u paketu sa navlakom je prilično loša, slab grip, ume da spada sa pečurke.
Video sam da imaju da se pazare dosta bolje varijante pokrivalice za pečurke.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Vise sam mislio opciju kvalitetniju od kondoma.
Znoje mi se dlanovi dosta u toku igre,jos i kad se nerviram i vise. :)
A volim da bude dzojstik cist uvek,da se ne skuplja prljavstina,pa zbog toga i pitam uglavnom.
Hvala na odgovorima svima,verovatno cu uzeti jednu za sad,pa cu javiti utiske.
 
Ajde ne obecavam, ja imam neke kvalitetnije, ako mogu da nadjem jednu poslacu ti... kupio sam za igraonicu ali ne trpe ih, a placane su po 10$


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l radio neko pre-order u našim radnjama? Hteo bih da uzmem Crash Team Racing na disku da imam, pa me zanima koji dan bih mogao da odem po disk.
 
Uzmi sa base.com ili zavvi.com i stize ti ranije na adresu, pre izlaska
 
Hvala za info za ubuduće. Ali, release date je sad u petak, tako da ne znam da li će uopšte stići do tad :d
 
CTR se upravo skida. Jutros mi je ponudio opciju za download. 10gb
 
Poslednja izmena:
Jel provereno ovo za preorder? Nesto mi mirise da njima stize na dan izlaska pa dok oni nama posalju...

Ako jeste, onda stvarno super.
 
Pošalju oni pre izlaska igre pa kad ti stigne. Treba u glavnom oko 5-10 dana da stigne igra. Da li će ti se zalomiti da ti stigne disk dan ili dva pre ili posle zvaničnog izlaska igre je sad već stvar sreće.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
U Londonu salju dan pre izlaska tako da stize na dan izlaska...

Inace hvala za info za CTR, nisam pratio uopste, nakupovao se sad jeftinih igara za dog ali CTR mi je jedna od omiljenih igara pa sam narucio :)
 
Nema šanse ljudi iz prostog razloga što skidaju pare tek kad izađe igra. Ja sam uzeo igru prije 15 dana na base.com, poslali su mi da je porudžbina potvrđena i da će skinuti novac 21-og, međutim skroz sam se zaboravio i potrošio pare s te kartice i šta sad? Da mi igra stigne za par dana a nemam na kartici sredstava da je platim? :)
 
Nece da ti posalju igru bez da skinu pare, ne brini :)

Moras da dodas kes na karticu i da refresujes porudzbinu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa o tome pričam, ne može igra stići na dan izlaska niti par dana posle toga. Šalju igru 21-og kad izađe, tada i skidaju pare.
 
Tako je, sticice mozda onima u UK...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na game.co.uk i currys.uk odakle sam porucivao, kad je u pitanju preorder, pare skidaju pre nego sto posalju igru, u trenutku kad obradjuju porudzbinu, a to je po pravilu dan pre izlaska, ako se naruci da se preuzme u radnji pare se skinu odmah...
 
Meni stigao mejl iz Gigatrona da će se diks pojaviti "za par dana". Malo mi je to nelogično. Ako sutra ne budem mogao da preuzmem kod njih, otkazaću, pa ću otići u GameS i uzeti.
 
Cemu tolika drama oko pre-ordera za fizicki disk? Zar ti nije x-put bilo lakse da odradis digital pre-order? Dobijes preload i igras d1?
Ako ti je toliko stalo do igre i d1 igranja verujem da neces da (pre)prodajes kasnije...
 
Poslednja izmena:
Jednostavno nije tacno da sa base ili zavvi nikada nije stiglo pre izlaska. Gotovo tri puta su mi stizali pre izlaska, skinu i pare i sve pre, i posalju pre. Tako da ovo je potvrdjeno. Ali naravno da nije slucaj bas za svaku igru, kako kad.
 
Počela je nova akcija, igre do 10$.

Rayman i San Andreas pazarujem...
Kakva je Outlast 2?

Šta je vama zanimljivo iz ponude?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Jednostavno nije tacno da sa base ili zavvi nikada nije stiglo pre izlaska. Gotovo tri puta su mi stizali pre izlaska, skinu i pare i sve pre, i posalju pre. Tako da ovo je potvrdjeno. Ali naravno da nije slucaj bas za svaku igru, kako kad.

Meni hitman 2 i tomb nisu stigli na vreme...

Inace su pre znali da iznenade nekim poklonom, npr jednom su mi za Tomb prethodni poslali figuru Lare kroft cija je vrednost bila 25e... i jos jednom su mi poslali set hemijsku, drzac za kljuceve i ne znam sta... za mafiju su drugu poslali majicu koja je stigla zguzvana kao u kutiju od diska...

Vise nemaju tu praksu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nece da ti posalju igru bez da skinu pare, ne brini :)

Moras da dodas kes na karticu i da refresujes porudzbinu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pokušali su dan prije izlaska igre da mi skinu pare međutim nije bilo sredstava. Sjutradan sam dopunio na karticu, refreshovao porudžbinu, tj. platio igru međutim status je "back order" već 3 dana, izgleda je out of stock i sad čekaju da je nabave :(

Sent from my Galaxy S10e using Tapatalk
 
Shadow of War def. ed. 19.99e i Shadow of Mordor goty 9.99e u PS EU regionu - rekao bih odlicna cena za ceo paket.

Zasto jos nema Ni No Kuni remastered pre-order ili release date u prodavnici?
 
Gamivo trenutno ima rođendansku promociju i daje 20% popusta na kupovinu bilo čega na svom store-u. Kod za popust je: BIRTHDAY

Odlično vreme za kupovinu koda za dopunu PSN naloga. Na primer, PSN US kod od $50 izađe ~32 EUR.
 
E majke im, kud im juče nije rođendan bio kad sam upucao 80+ dolara i tonu živaca pogubio [emoji849]

Ali generalno vidim da je ovo odlična tema i da se treba subs

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Ja sam upravo obavio kupovinu preko njih koristeći BIRTHDAY vaučer. Posle 5min mi je stigao PSN kod i aktivirao sam ga bez problema. Čisto da znate da sigurno radi.

@Proday, ako obavljaš veću kupovinu igara odjednom na PSN, pogledaj da li na eBay ima kodova za 20% popusta na PSN. Ja sam bio kupio za $4 svojevremeno i na kraju uštedeo 20ak dolara. Taj kod može da se upotrebi samo jednom na nalogu. Dobijaju ga na nekim tržištima u pakovanju sa konzolom.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno