Šta je novo?

Cpu fan za R5 2600x?

Učlanjen(a)
10.12.2016
Poruke
1,471
Poena
165
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600x @4.7Ghz + Phanteks PH14
Matična ploča
Msi Tomahawk B450
RAM
16 GB Corsair Vengeance
GPU
RX 6700 XT - XFX
Storage
256Gb M.2 Samsung + 1 TB SSD Samsung
Zvuk
Edifier R2000DB + Lucya DAC + Qed Profile 1
PSU
Corsair RM850X White
Kućište
NZXT Source 530
Monitor
LG 34GN850
Miš & tastatura
Corsair K70 MK 2 + Sabre Mouse
Mobilni telefon
Samsung S24 Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Sutra stize cpu i matična, od Phanteksa nema verovatno nista od AM4 brecketa, pa cu ga prodati i uzeti drugi hladnjak. Pa me interesuju preporuke. Prvenstveno da bude crno bela/samo bela kombinacija. Mogao bih izdvojiti do 100e ako nesto bas vredi, ali bih najradije isao na cifru do 70e ako je moguce.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
LC-CC-120-RGB, ima crni heatsink, nakaci te ventove koje imas.
 
Da iskoristim temu jel zna neko gde ima da se kupi onaj bracket za AM4 za Cooler Master 212 hyper EVO jer originalni ne pasuje na AM4... Kuler na r2600 mi deluje mršavo pa da iskoristim svoj CM skoro sam ga i kupio :smoke:
 
Da iskoristim temu jel zna neko gde ima da se kupi onaj bracket za AM4 za Cooler Master 212 hyper EVO jer originalni ne pasuje na AM4... Kuler na r2600 mi deluje mršavo pa da iskoristim svoj CM skoro sam ga i kupio :smoke:

Nadji ih na fejsu,posaljes poruku i salju besplatno na kucnu adresu, ja sam tako uradio.
 
Nadji ih na fejsu,posaljes poruku i salju besplatno na kucnu adresu, ja sam tako uradio.
Poslao mailom, kazu javljaju se za nedelju dana, i jave prekljuce kao "out of stock" [emoji58]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Probaj malo posle praznika, izgleda mi kao da sada ne zele da se cimaju...
 
Nazad
Vrh Dno