Šta je novo?

Xiaomi Redmi 7

Znaci u startu cena kao za rn5. Vremenom ide to do bar 130e, ako ne i manje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da li se ocekuje dobra autonomija ovog telefona u odnosu na procesor i dobru bateriju,hoce li mu biti dobar Sot?Kakve su kamere,dobre/lose?Meni bolji telefon i ne treba..

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Svejedno, pogledaj koliko bi te izasli RN5 ili RN6 Pro koji su osetno bolji.

Ranije je "opravdanje" za "obicnu" Redmi seriju bila velicina, sada je Redmi 7 cak i veci od Redmi Note 7.
 
Poslednja izmena:
RN5 ne mogu nigde da nađem u regularnoj prodaji, dok me RN6 Pro izađe 200€ bez PDV-a, što mi prelazi budžet, a i ne znam da li doplata od 60€ opravdava razliku u ceni.

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
 
Hm, neverovatno da sam to propustio da vidim. Hvala za link, definitivno ću ozbiljno uzeti u obzir RN6 Pro.

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
 
Nemoj da uzmes u obzir, nego uzmi, razlika je (za tebe) ~20e u odnosu na Redmi 7, dobices bolji GPU, bolji ekran, bolju kameru..
 
Pitanje,
da li još neko ima problem da mu telefon ne vidi jednu karticu s vremena na vreme.
Ja koristim telefon sa dve sim kartice i memoriskom u njemu. Obe kartice su nove i 4G su, nova je i memorijska.
Telefon restartujem i posle vidi obe.
Već sam jednom reklamirao telefon zbog ovog problema, dali su mi nov uređaj i evo posle dva meseca korišćenja opet se pojavljuje isti problem.
Negde sam na netu pročitao za drugi Xiaomi model da ima problem sa ispadanjem kartice kad su sva tri slota popunjena.

Any help? :)
 
Čudno da ovaj model nema xiaomi-evu mejl aplikaciju!? Ima li načina da se nekako ubaci, jer mi treba za službeni mejl? Na mix 2 sam imao, kao i na redmi 4x, ovde nema, svašta... Stajala je u folderu tools... neke ideje??
 
E-mail aplikacija dolazi samo uz kineske romove i one bazirane na njemu, nema je na global.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Čudno da ovaj model nema xiaomi-evu mejl aplikaciju!? Ima li načina da se nekako ubaci, jer mi treba za službeni mejl? Na mix 2 sam imao, kao i na redmi 4x, ovde nema, svašta... Stajala je u folderu tools... neke ideje??
Ima je na eu romu ali to je previše cimanja zbog jedne aplikacije. Trenutno koristim spark email jer mi ta toj ne stižu obaveštenja na vreme.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Stigao update i na Redmi 7 na miui 11. Instalirao neko? Utisci, da li instalirati? [emoji16]
Screenshot_2019-11-06-14-53-34-919_com.android.updater.jpg

Послато са Redmi 7 помоћу Тапатока
 
Instalirao sinoć. Male promene, podešavanja drugačije izgledaju, malo sređenije i sitne kozmetičke izmene, drugačije animacije... Nisam primetio veće bagove, jedino mi toggle za uključivanje wifi reaguje sa zakašnjenjem kada palim i gasim sa zadrškom od nekih 2 sekunde [emoji848]

Послато са Redmi 7 помоћу Тапатока
 
Žena ima Redmi 7 i sem kozmetičkih izmena kaže da nema neke razlike. Normalno, kao i svako žensko, oduševljenja je novim izgledom interfejsa.
 
Pozdrav,
Da li telefon pokazuje 4G+ ikonicu? Kakva su iskustva sa dual 4G podrskom?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pozdrav,
Da li telefon pokazuje 4G+ ikonicu? Kakva su iskustva sa dual 4G podrskom?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ja imam dual sim sa 4g obije kartice. Posle update mi 11.04 4g se ne pojavljuje na ekranu,sem za sim koji upaljeni mobilni podaci. Prije update,pokazivalo je 4g na obije kartice. Inace ja sam prezadovljan telefonom,koristim ga vec 6 mjeseci.
 
Nazad
Vrh Dno