Šta je novo?

Honor 8x vs Honor play

RojoBlanco90

Poštovan
Učlanjen(a)
10.12.2018
Poruke
91
Poena
70
Ista prodavnica, ista garancija, ista cijena. Sta izabrati? Cija je kamera bolja, izmedju ostalog?
 
Nemam ni jedan, niti sam ih koristio, ali prevod sa GSM Arena kaže u delu zaključaka o 8X i njegovim alternativama konkretno u poređenju sa PLAY:

"Ali PLAY je već prilično pojeftinio i može biti na putu 8X, bar na lansiranju. Otprilike je €40 skuplji, ali se podudara sa Honor 8X po ekranu, iskustvom sa kamerama i baterijom, i ima i odličan Kirin 970 čip. I da - napravljen je od metala, koji neki još uvek vole pre stakla"

I koliko vidim, PLAY kida po performansama 8X.
 
Imao si skoro na akciji mate 20 lite za isti novac ,kao ova dva ,ima lepsi dizajn i kamere od 8x ,ostalo je isto ,ali kao sto rece kolega play je bolji izbor.
 
Meni bas ortak narucio p20 lite. Ja mu kazem bolje dodaj nesto novca i uzmi 8X. Max budzet mu je bio 300. Posle odem na gsm arenu da pogledam opis za 8x kad tamo vidim onu recenicu sto sam citirao. Bacim pogled na par poredjenja na YT, sva u korist PLAY-a, i to dok je bio 50tak eu skuplji. Sad cena ista. Tako da se, definitivno, isplati vise PLAY. I ja sutra porucujem PLAY za drugara.
 
Drugar uzeo Play na kraju. U početku ga nešto mučilo, više subjektivno mislim - brinulo ga da se nije zeznuo. Ali evo posle nedelju dana prezadovoljan. Igra koliko vidim PUBG stalno.
 
Nazad
Vrh Dno